Увійти


Чи довго мовчатиме Кучма Т.?

  • Автор: Windikator
Кучма ТУ вересні п.р. у публікації «Чому мовчить Дрогобицький мер Кучма Т.?» ми акцентували увагу громади м.Дрогобича на питанні бездіяльності міського голови Кумчи Т. у зв’язку з проведенням прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна, що належить на праві власності КП «УКБ Дрогобицької райради» (будинок № 43 по вул.Січ.Стрільців вм.Дрогобичі),які зафіксовані у протоколі № 1413283-1/1 від 24.07.2013 року.
 
На нашу думку, міський голова, як справжній господар, мав би ініціювати скасування через суд згаданих незаконних торгів. Ми не будемо згадувати ті відомості, які вже оприлюднені. Ми хочемо нагадати цьому шановному посадовцю, що з квітня 2017 року він не розглядає заяву гр.Соляна М.І., у якій останні просить чиновника втрутитись у процес незаконного відчуження цього майна, власником якого є Львівська обласна адміністрація. Так виглядає, що і наступна заява з цього ж приводу гр. Візора Я.Є. до мера м.Дрогобича Кучми Т. – як горохом об стінку, жодної реакції. Чому? Невже міський голова знає щось таке, чого не можна знати пересічним громадянам? Може згаданий аукціон- таємна операція міської ради з ЛОДА?

Оскільки мешканець м.Дрогобича Солян М.І. звернувся до нас з проханням допомогти йому розібратись у цьому питанні ми вирішили провести своє громадсько-журналістське розслідування для того, щоб оприлюднити його наслідки.

Ми повторно (офіційно) звернулись до міського голови з проханням повідомити заявників про наслідки розгляду їх звернень і обов’язково оприлюднимо надані відповіді. Чи довго мовчатиме міський голова Кучма Т.?

Наші спроби трошки глибше поцікавитись згаданим протоколом (оприлюднюємо для загалу) і проаналізувати викладену інформацію дали свій позитивний результат.
 
Чи довго мовчатиме Кучма
 
Перше: З викладеного документу вбачається, що прилюдні торги були організовані філією 14 Приватного підприємства «НИВА-В.Ш.», ЄДРПОУ 36367054. Через Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців встановлюємо, що юридичної особи із зазначеним номером ЄДРПОУ в РЕЄСТРІ немає. Як таке може бути? Можливо РЕЄСТР не працює? Перевіряємо на наявність в РЕЄСТРІ материнської структури «НИВА-В.Ш.», ЄДРПОУ 33668915. Дійсно така юридична особа зареєстрована у РЕЄСТРІ Міністерства юстиції. Значить РЕЄСТР працює і згадана у протоколі юридична особа (14 філія ПП «НИВА-В.Ш.» - вигадка, блеф).
 
Нагадаю, що копію цього протоколу Солян М.І. отримав в обласному управлінні юстиції. Як, Вам шановні читачі подобається? Державна установа надає громадянам України офіційно нею сфальшовані документи? У згаданій установі працюють зловмисники на посадах, які цим займаються? Завтра чи будь-коли ми з Вами прийдемо до цієї установи і нам теж нададуть сфальшовані документи? Що будемо робити? Хто ж має навести лад у цій системі? Чому міністр Петренко П.Д. нічого не робить? Ми направимо копію цієї публікації до п.Петренка П.Д. із відповідним запитом.
 
Друге: Перевіряємо саму процедуру проведення прилюдних торгів. В протоколі вказана стартова ціна лота- 53 700,00 грн., а ціна продажу- 54 000 грн.(балансова вартість нерухомості становить трохи більше від 120 тис.грн). Читаємо п.2.11 «Тимчасового Положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна», яке було чинним на той час. У п.2.11 вказаного Положення прописана така процедура торгів, яка має назву «Крок прилюдних торгів» -
 
фіксована організатором торгів надбавка, на яку під час торгів здійснюється підвищення стартової та кожної наступної ціни лота. Крок торгів становить 5 % від стартової ціни, якщо вартість майна становить від 1 грн до 10 000 грн включно; 3 % від стартової ціни, якщо вартість майна становить від 10 001 грн до 100 000 грн включно; 2 % від стартової ціни, якщо вартість майна становить від 100 001 грн до 1 000 000 грн включно; 1 % від стартової ціни, якщо вартість майна становить 1 000 001 грн та більше.

Прості арифметичні дії показують, що 3% від 53 700 грн. =1611 грн.+53 700 грн.= 55 311 грн.(це перший крок торгової надбавки організатора торгів). Хто встановив ціну продажу нерухомого майна за 54 000 грн.? Чому у протоколі проведення прилюдних торгів відсутні підписи ліцитатора та переможця прилюдних торгів? Невідомо.

Під час підготовки до оприлюднення згаданої публікації Солян М.І. повідомив, що за його ініціюванням було відкрито кримінальне провадження, вже кілька років СВ ГУНП у Львівській області здійснює досудове розслідування(швидше приховування від скерування до суду офіційних матеріалів- примітка автора) , щодо обставин проведення згаданих прилюдних торгів і кілька разів це кримінальне провадження незаконно закривалось слідчим , але за наполяганням Соляна М. знову відкривались. В якому стані в даний час знаходиться слідство?

Ми продовжимо цю тему у наступних публікаціях.

Народний журналіст «Віндікатор»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 532 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642536

Лічильник