Увійти


Через байдужість чиновників, чоловік 12 років прожив у полі в металевій будці. Частина 3

  • Автор: Віктор Палас

Сенишин Орест подорож в майбутнєПрацівниця суду «задовільнила» заявника в «машині часу» і в цей же день «вродила первістка».


13.10.2017 року до мене звернувся Сенишин Орест про якого, своєму поважному читачеві я повідомляв у дописах, а саме в ч.1 та ч.2 «Через байдужість чиновників, чоловік 12 років прожив у полі в металевій будці».

Орест звернувся до Шевченківського районного суду міста Львова із заявою про видачу ухвали про самовідвід судді Луців -Шумської. На заяві яку він написав поставив дійсну дату 13 жовтня 2017 року. Що ж було далі. П’ятниця - це скорочений робочий день, але ж не в 14-30. Відповідальні за реєстрацію вхідних документів особи почали «ганяти» Сенишина Ореста з одного відділу суду у інший відділ суду. Якась «засада» присутня тут вже.
 
«Невже машина часу таки є»?

Згодом, зовсім свідомо особа яка відповідала за реєстрацію судових документів запропонувала Оресту «сісти з нею в машину часу, зганяти у майбутнє зареєструвати там документ та повернутись назад у теперішній час з зареєстрованим документом . Дана пропозиція була подана тому, що після п’ятниці 13-го жовтня, робочий день розпочнеться аж 17.10.2017 року. Чому не можна було зареєструвати документ зараз – невідомо? У активістів є гіпотетичні припущення, що такі речі робляться для того щоб залишити місце для інших записів або ж прикрити цим документом інші записи. Такі припущення на сьогоднішній день залишаються припущеннями однак за логічним розвитком подій вони не залишаться без уваги певних структур та експертів. Можливо там є чийсь задум для досягнення певної мети ? Якої мети?

А можливо, пані всього на всього захотіла «психанути» або зробити щось таке, за що їй буде соромно? Люди деколи роблять такі речі свідомо і «балдіють» від цього.

Що, має зробити чоловік коли пані «хоче», щоб з нею щось таке відбулось?

Сенишин Орест не зміг відмовити привабливій панянці яка запропонувала йому у двох зганяти у майбутнє. Ось вони і зганяли. Після повернення з майбутнього приваблива панянка одразу ж «вродила» документ.

Я Вам по-правді скажу, що цей документ дуже схожий на свого «батька» (заявника)- це була «копія». Тільки от маленький нюанс на цій «копії», «вродженого» документа стояла дата з майбутнього а саме: 17.10.2017 року. Двоє подорожуючих були задоволені.

Пані з суду «отримала насолоду» від того що - позбулась свого надокучливого заявника. Він насмілився в п’ятницю, під кінець робочого дня, робочого тижня прийти в суд і чогось там захотів? Можливо хтось собі подумав - «краще дати і радіти ніж не дати й шкодувати»? Результат на папері!

Слід зауважити, що пан Орест Сенишин, теж був щасливий, оскільки «задовільнив свою хтивість» а саме: отримав те, за чим він прийшов( за реєстрацією документа, яку і отримав). Це нічого що 17.10.2017 року ще не настало. Він впевнений у завтрашньому дні, документ зареєстрований. Ми, щиро заздримо пану Оресту, оскільки не кожен громадянин України може мати таку впевненість, а саме у завтрашньому дні.

Колектив ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» щиро вітає Сенишина Ореста та невідому на сьогодні прекрасну панянку з «первістком» (документом з майбутнього).Ось фото нашого «первістка» внизу:
 
чоловік 12 років прожив у полі
 
Сам же Орест вирішив поділитись з нами цим документом і дещо розповів про те як це все відбувалось на відео:


Ми просимо у пана Ореста і невідомої панянки дозволу бути «хресними батьками» для «первістка», для того щоб опікуватись ним. Активісти наших організацій безумовно будуть активно захищати права «первістка» і тому з даного приводу ми звернемось до компетентних органів…

Далі буде «ого-го»…
 
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670955

Лічильник