Увійти


Обережно, можливе шахрайство!

  • Автор: Windikator
обережно шахрайство«Чому мовчтить Дрогобицький мер Кучма Т.?», «Чи довго мовчатиме Кучма Т.?» - під такими заголовками оприлюднені наші публікації з приводу видачі управлінням юстиції у Львівській області гр.Соляну М.І. підробленого протоколу проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна в м.Дрогобичі, вул. 22 Січня , 43.
 
У оприлюдненому нами протоколі прилюдних торгів вказано, що продажу підлягає незавершене будівництво адміністративно-побутового корпусу.
Хто з Дрогобичан може сказати, про яке незавершене будівництво може йти мова за вказаною адресою? Чи можливо у 2013 році в цьому будинку ще не було ні Ощадбанку, ні Укрпошти, ні інших установ та організацій? Можливо у 2013-2017рр. цей будинок добудовували? Хто б це міг зробити?
 
Звичайно, новий власник - Тимків Роман Миронович, який придбав будинок у 2013 році за смішні кошти- 54 000 грн. А може хтось інший? Але для чого тоді довірена особа згаданого громадянина Щерба Орися Степанівна у лютому 2017 року зверталась до приватного нотаріуса Куртяк Олени для отримання свідоцтва про придбання згаданого майна з прилюдних торгів. Чому нотаріус Куртяк О.О. ухвалила ПОСТАНОВУ про відмову у вчиненні нотаріальної дії? Читаємо документ:
 
…свідоцтво про придбання нерухомого майна з прилюдних торгів видається нотаріусом на підставі складеного державним виконавцем акту про проведені прилюдні торги, затвердженого начальником відповідного відділу державної виконавчої служби. У акті про проведені прилюдні торги має бути зазначено ким, коли і де проводились прилюдні торги, коротка характеристика реалізованого майна, прізвище, ім’я, по батькові, адреса покупця, сума внесена переможцем торгів за придбане майно. Назва юридичної особи боржника, його адреса, дані про документи, що посвідчували право власності боржника на майно.
 
Для отримання свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів представник гр. Тимківа Романа Мироновича подала Акт державного виконавця про проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна від 05.08.2013 року, затверджений начальником відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області Цабак В.Я. 05 серпня 2013 року. У поданому акті відсутні дані про документи, що посвідчували право власності боржника на майно.
 
У зв’язку із викладеним мною не може бути видано гр.Тимківу Роману Мироновичу свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів на незавершене будівництво адміністративно- побутового корпусу за адресою: вулиця 22 Січня, місто Дрогобич Львівської області».
 
Про що свідчать відомості, викладені у цій та інших публікаціях? Чому гр.Тимків Р.М. звертається то до суду, то до нотаріуса для узаконення права власності на згадану нерухомість? Який незаконний спосіб відчуження згаданого майна буде наступного разу?
 
Чого чекає мер міста – щоб згадану нерухомість у шахрайський спосіб узаконили нечисті на руку дільці? Невже йому байдуже? Ці питання знаходяться на контролі і ми будемо оприлюднювати інформацію на них.
 
Мабуть громада м.Дрогобича повинна замислитись над питанням- кому вони довірили керівництво господаркою міста? Можливо, варто замислитись над цим при наступних виборах?

Додаток: копія ПОСТАНОВИ приватного нотаріуса Куртяк О.
 
ПОСТАНОВА НОТАРІУСА КУРТЯК

Продовження буде.
Віндікатор

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 125 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник