Увійти


Народний депутат Мусій та Премєр міністр Гройсман замішані у корупційних схемах? Частина 1.

 • Автор: Віктор Палас
гройсман мусійЯк депутати сільради «дарованому коню» в … заглядали.

Все почалось, як завжди з нічого. Від депутата місцевої ради Ковальської, я отримав інформацію про те, що в РДА К-Бузького району, Львівської області є кошти у сумі 120 000-180 000 гривень на вуличне освітлення с.Сокіл, яке територіально входить до складу Желдецької сільської ради. Хм. Звідки кошти? Хто дає? Чи таку суму чи іншу? Треба було з’ясувати. Ми, депутати пам’ятаємо, що жодного рішення про освітлення в с.Сокіл ми не приймали. Жодних обговорень з громадою не було. Звідки з’явився цей «меценат», що так щиро бажає нам допомогти? Адже цілих два роки про нашу Желдецьку сільраду з таких питань ніхто не турбував. Правда був один інвестор на «заболочене місце» який пропонував громаді, що облагородить місцевість, поставить альтанки, розведе рибу і буде без проблем громаду пускати купатись, однак екс-голова Чорній запропонувала, що цей став буде для худоби, а не для людей. Дана особа щось переплутала, її ж не худоба обирала а люди.
 
До чого тут колишня голова Чорній О.Я. - зараз все роз’ясню. В телефонній розмові з депутатом Ковальською було висунуто припущення, що до даної корупційної, на нашу думку складової - причетна екс голова Чорній (31.05.2017 року депутатами, їй було оголошено недовіру та були припинені повноваження сільського голови). Крім того, проти неї були зареєстровані досудові кримінальні провадження за привласнення премії, підробку документів та інше. Я вирішив не відкладати в довгий ящик та зателефонував до помічників народного депутата Мусія. Після ряду поставлених питань, я з’ясував, що дана домовленість мала місце, вона була досягнута за особистої протекції нашої екс голови Чорній, через довірену особу з народним депутатом Мусієм. Оскільки, вона давно хотіла освітлення біля своєї хати, біля своїх родичів, які живуть поруч та біля «заслуженого» землевпорядника Желдецької сільради Рожіцької, яка допомагала екс голові Чорній «творити чудеса»? Цікаво так особа захотіла, а народний депутат та прем’єр міністр прислужились. Тепер зрозуміло, чому досудові кримінальні провадження проти екс голови Чорній не розслідуються, а прокурор області не бажає оголосити підозру у вчиненні злочину даній особі.

Депутат Ковальська в свою чергу, поїхала в К-Бузьку РДА на зустріч з головою Кириличем. Голова К-Бузької РДА «відхрестився» від причетності до даних коштів, та «здав» народного депутата Мусія з прем’єр міністром України Гройсманом. Невже це все вони? В підтвердження своїх слів, голова РДА роздрукував розпорядження КМУ від 27 вересня 2017 року № 689-р де в продовженні додатку № 1 були задокументовані відомості про «відмивання» коштів на нашу думку?


«Шила в мішку не приховаєш»?


Я пригадую, що у мене була переписка з одним із помічником депутата Мусія, з досить цікавим зобов’язанням, як на мене. Мені потрібно було запропонувати свій варіант для гіпотетичного використання бюджетних коштів від якогось там проекту чи фінансування на протязі години часу. Я запропонував декілька варіантів, однак вуличного освітлення в одному селі, а тим більше конкретно на Соколі не йшлося? Тим більше я наголосив що має бути врахована думка громади. Однак, так як я зрозумів, що ні моя думка ні думка депутатів тим більше думка громади врахована не була. Основною виявилась думка екс голови Чорній, людини яка не виконала своїх обов’язків перед громадою та сіяла розбрат у лавах депутатів.

Ми гадали, що з цим вже покінчили і тут нова історія? Чорній знову вирішує? Нардеп Мусій та прем’єр Гройсман їй «прислуговують»? Можливо, це не Сенютка кришує «крадений ліс», крадене майно з майнових комплексів, рейдерськи захоплену землю? Можливо з відома цих двох закрили поштове відділення та відділення ощадбанку в Желдеці. Можливо, це не Підлужний і не Нестерук, кришують протизаконний збір коштів службою ДФС району? Можливо Кирилич і не має до цього нічого. Можливо, що і народний депутат не в курсі що робиться на окрузі? Можливо цей народний депутат захоче знову балотуватись у Верховну раду? Звиняйте шановний, можливо на Ваш жаль, пані Чорній вже не має біля «руля». Руль у іншої особи.

Мені спочатку були не зрозумілі слова т.в.о. голови сільради Сторожук С.В. яка розповідала мені, про великий смуток та жаль народного депутата Мусія з приводу оголошення недовіри та припинення повноважень Чорній О.Я. коли він зібрав аудиторію 5-6 людей в Желдецькій сільській раді під обурення громадян і депутатів, яких повідомили за 1-2 години до приїзду народного депутата. А можливо так було потрібно? Менше людей, менше запитань – логічно? Тож як бачимо, проглядається такий собі зв'язок між народним депутатом та екс головою. Можливо це і не дивно.

17.10.2017 року в 16-00 мала відбутись сесія Желдецької сільської ради, але перед її проведенням я зробив опитування депутатів з приводу отриманої інформації. Ось як це було на відео:
 

Прошу звернути увагу на слова депутата Ковальської, яка наголошує, що вже півтора року має кошторис по вуличному освітленню села Високофедорівка. Вона забулась повідомити, що колишня голова Чорній, вживала різного роду «пакості», щоб не затверджувати рішення, щодо вуличного освітлення села Високофедорівка. Я в свою чергу дослідив розпорядження КМУ від 27 вересня 2017 року № 689-р, що я побачив на відео:
 
 
І що отримали ми? Хтось за нас прийняв рішення про виділення коштів на вуличне освітлення села Сокіл. Де немає кошторисної документації. Складається враження, що під кінець року, перед виборами треба «відмити грошенят»? Ми отримали більше запитань ніж відповідей. По даному факту депутати Желдецької сільської ради мають намір звернутись в НАБУ та правохоронні органи України та до президента.
 
Шановна громадо, не будьте байдужими, можливо у вашому населеному пункті вище-вказані особи у такий спосіб теж вам допомогли? Розгляньте уважно вищевказане розпорядження КМУ. У разі недостатньої публічності та інформації, яка подана в розпорядженні однак не відповідає дійсності, що може свідчити про корупційні схеми - звертайтесь в правоохоронні органи, НАБУ та до активістів у вашому районі.
 
Розлідування триває. Далі буде…
 
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

 • Гість - Вася, **ка добрий

  https://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/2/6/4/5030462.jpg

 • Гість - Вася, **ка добрий

  Для мене зрозумілим є одне, що Гройсман тут впринципі ні при чому, Мусія використали ті, хто буде балотуватися депутатом від цього села, щоб потім сказати, що ось вони вибили бабоси з Києва для бідної громади (згадали перед виборами). Ну а сільський голова (колишня наскільки відомо) - що їй втрачати? Депутати прийняли освітлити Високофедорівку - ну той що - не з фонариком же їй ходити попід плотом. Питання виникло наступне - а чому саме сума 250 000грн? чому не 10 000, чому не лям вічнозелених? Хто й для кого придумав саме ту цифру? Значить рішення хтось таки прийняв (без депутатів та комісії)?

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник