Увійти


Смерть довжиною в 40 метрів?

  • Автор: Windikator
МІСЦЕ ДТП 1Кілька днів назад на сайті нашої організації оприлюднена публікація керівника нашої організації Кот С.І. під назвою «Наїзд Дрогобицьких олігархів на Львівське відділення ВГО «Журналісти проти корупції», у якій ми показали , як окремі журналісти відробляють замовний кусень «хліба з маслом», не гребуючи при цьому елементарною порядністю і етикою журналіста, започаткувавши на сторінках Інтернету одну із корупційних тем, оприлюднивши наслідки своїх розслідувань,а потім, мабуть, після певних «роздумів» вирішив кардинально поміняти вектор напрямку своєї діяльності і з антикорупційної - започаткував схему схвалення корупції в Дрогобиччині, виконуючи доручення Дрогобицьких олігархів , направлені на стримування діяльності нашої організації, висвітлення її у негативному ракурсі і т.п.
 
І цього журналіста навіть не цікавило те, що не минуло ще й року, як син цих замовників(Дрогобицьких олігархів) перебуваючи за кермом мікроавтобуса на пішохідному переході в м.Дрогобичі по вул.Вол.Великого збив бувшого завуча школи № 16 Мудрика Леоніда, який від отриманих травм помер на місці події. Поптик Владислав, 1999 року народження, що спричинив смерть Мудрика Леоніда не мав навіть водійського посвідчення. Тепер він навчається у ВИШІ в Києві на юридичному факультеті. Мабуть після закінчення ВУЗУ отримає посвідчення водія і вже буде мати дозвіл на керування автомобілем. А як бути з юриспунденцією? Чи він зможе у майбутньому використовувати набутий життєвий досвід вкорочення життя іншим людям? Невже згаданому журналісту не цікаво, чому нікого не притягнули до відповідальності за вчинений злочин , що заподіяв смерть людини? Він же займається боротьбою з корупцією? Але залишимо його на одинці із своєю совістю.
 
МІСЦЕ ДТП 3

Продовжуючи журналістське розслідування ми вирішили побувати на місці дорожньо- транспортної пригоди і по можливості віднайти очевидців, які могли б розповісти про деталі цієї трагедії. На місці ДТП ми зробили кілька фото, на одному з них зафіксовано місце перебування невідомого автомобіля темного кольору відстань до якого від пішохідного переходу (місця трагедії) становить приблизно 40 метрів. Саме на такій відстані від переходу опинилось тіло загиблого пішохода.
 
МІСЦЕ ДТП 2
 
Мабуть видасться дивним, але за короткий проміжок часу нам вдалось знайти кількох очевидців цього ДТП. Ми з етичних міркувань не показуємо обличя наших співрозмовників, які повідомили досить цікаві факти ДТП.

Перше- в Дрогобичі багатьом відомо, що згадану дорожньо –транспортну пригоду вчинив син батьків, що мають у власності магазин «ІВА» в м.Дрогобичі( назва походить від перших літер імен сім’ї Поптиків: літера І- батько Ігор, літера В- син Владислав, літера А- син Арсен).
 
Друге- винуватець ДТП – водій, що перебував за кермом мікроавтобуса їхав вулицею В.Великого із великою швидкістю. За словами очевидців- від удару бусом тіло Мудрика Леоніда опинилось за 40 метрів від пішохідного переходу і на момент приїзду оперативно-слідчої групи поліції знаходилось на асфальті біля припаркованого автомобіля(нами була встановлена відстань від пішохідного переходу до місця перебування тіла Мудрика Л. після ДТП- більше 40 кроків). Після такого удару шансів на життя лікарі не дають, смерть наступила миттєво.
 
Третє- на місці пригоди було багато очевидців, які пам’ятають характерні деталі цього ДТП, що свідчать про вчинений злочин водієм мікроавтобуса, який вчинив Поптик Владислав.
 
Четверте- відстань від пішохідного переходу, на якій опинилось тіло загиблого Мудрика Л. свідчить , що швидкість руху автомобіля(гальмівний шлях), за кермом якого перебував Поптик Владислав становила більше 80 км/год, що є порушенням вставлених правил руху в населеному пункті.
 
На фоні викладеної інформації лист Слідчого управління ГУНП у Львівській області за вих.№ Ж-216/зі/16/01-17 від 21.09.2017 року про те, що:
 
«Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Львівській області розглянуто Ваш запит, з приводу стану досудового розслідування кримінального провадження № 12016140000001077 від 21 грудня 2016 року, розпочатого за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України.
 
21 квітня 2017 року на основі зібраних доказів, показань свідків та висновків відповідних судових експертиз старшим слідчим в ОВС СУ ГУ НП у Львівській області Слутим Я.А. прийнято рішення про закриття кримінального провадження, на підставі п.2 ч.1 ст.284 КПК України» виглядає дуже дивним, якщо не вказати односторонньо тенденційним. Це ж які докази, які свідки вказали на відсутність складу кримінального правопорушення? Які експертизи показали на відсутність складу злочину? Чому чотири місяці слідчий Слута Я.А. «товк воду в ступі» і не розслідував справу? За двадцять хвилин перебування на місці пригоди журналіст знайшов прямого очевидця ДТП і кілька побічних. Чи це не є свідченням зловживання владою або службовим становищем? Чи це не є свідченням приховування злочину? Чому прокуратура погодилась із закриттям справи?
 
Враховуючи те, що на наші звернення до Генеральної прокуратури України та інші установи відповіді ще не надійшли, ми утримаємось від остаточних висновків і подальших дій( вони будуть, якщо не буде продовжено розслідування цього злочину).
 
Журналістське розслідування продовжується, яке повинно закінчитись притягненням до відповідальності особи, винної у смерті Мудрика Л. Пропонуємо переглянути відео розповідь мешканки м.Дрогобича по імені Надія, на очах якої сталась згадана ДТП.
 
 
Одночасно ми закликаємо мешканців будинку № 52 но вул.Вол.Великого в м.Дрогобичі та інших очевидців відгукнутись на наше прохання допомогти у згаданому розслідуванні, зателефонувавши по тел. 067-713-21-74, щоб розповісти відомі обставини скоєння ДТП або обставини, які відбувались після цієї трагедії.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник