Увійти


Відкрите звернення депутатів Желдецької сільської ради до президента України.

  • Автор: Віктор Палас

Президент Порошенко з народомНе секрет, що представниками Желдецької сільської ради, вже неодноразово публікувались звернення до різних гілок влади держави. Однак влада через своїх представників на місцях є байдужою до проблем громад та громадян зокрема. Бездіяльність влади, вже декілька разів призводила до широкомасштабних акцій, наслідком яких була зміна «режиму» та обрання нового гаранта Конституції, ми про це пам’ятаємо, напевно і Ви?

Добродію президенте! Громада доповідає Вам, що дехто з ваших представників на місцях розкрадаючи державне майно, в тому числі і майно територіальних громад, прикриваючись Вашим іменем, вчиняє кримінальні злочини, за які не настає відповідальність. Тим самим, ці особи, дають підстави громадянам нашої місцевості припускатись, можливо помилкової думки, що президент України, теж злодій? Інформація подана Вами у одному із обласних центрів, про те що Ви знаєте про це … - нікого з представників влади не злякала. Даний факт може свідчити про дві речі.

Перше: що Ви даєте «добро» на те, що відбувається зараз в державі, зокрема у Львівській області? Друге: що представники влади не вважають Вас гарантом Конституції України і тому дозволяють собі «царювати»? 

На сьогоднішній день громада Желдецької сільської ради і можливо усієї держави розділилась в цих припущеннях.

Добродію президенте! В народі кажуть: «тяжко нести і кинути шкода».

Просимо Вас:  підтримайте пересічних громадян України і ми допоможемо Вам «донести» те, що Ви маєте «нести».

У іншому випадку - самі знаєте що? Ось саме звернення. Фото звернення.

Звернення желдецьких депутатів до президента Порошенка 001 1

 

Хочу зауважити. З десяти присутніх депутатів тільки три особи не  підтримали звернення і повідомили, що вони бояться,  хіба не зрозуміло кого - влади?

  1. Сторожук С.В. - виконуюча обовязки голови Желдецької сільської ради (оскільки вже більше ніж 120 днів ми без сільського голови).Та, що була звільнена з підстав дострокового припинення повноважень через оголошення недовіри, утримує вдома печатку сільради і можливо «клєпає» потрібні рішення  для влади К-Бузького району та Львівської області?
  2. Марець М.М. - бухгалтер Желдецької сільської ради – яка отримувала премії по 200-300% від заробітної плати і зараз можливо також(без правового та економічного обгрунтування) .
  3. Михайлюк О.Б. - бібліотекар, яка під одним «дахом» з ними.

Ось так і живемо добродію президенте!

Желдецька сільська рада, щиро чекає на Вас у нашій невеличкій українській місцині.

Запрошуємо Вас, самому переконались «ху із ху».Надіємось що Ви самі зрозумієте де проходить підміна громадянських цінностей і розрив двохстороннього звязку між президентом та народом України. А саме: тут в селі чи біля «ваших вух та очей»?

Україна починається не з Києва. Україна починається з села, з простого такого собі села та громадянина/селянина, який тут проживає.

Ми просимо Вас, «бути не з ними, а з нами».

Не знехтуйте нашим запрошенням, будь ласка!

Від кожного з нас залежить якою насправді буде наша держава!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
651229

Лічильник