Увійти


Майборода проти лісової «мафії» чи лісова «мафія» проти Майбороди? (ВІДЕО)

  • Автор: Віктор Палас
Крадіжки лісуМайборода Віталій – кандидат сільськогосподарських наук, член корреспондент лісівничої академії наук України, спеціальність: лісова таксація (облік та обмір лісу).

Сьогодні я прошу Вас приділити трохи більше часу ніж зазвичай. Добродій Майборода розповість проте, як він вступив у боротьбу з лісовою «мафією»? Віталій Майборода не залишився осторонь проблем розкрадання лісів і повідомляє про те, що держава та громадяни України можуть отримати за свою байдужість з даного приводу вже у найближчому майбутньому.
 
 
На мою думку, як наслідок своєї позиції та активної діяльності по виявленню порушень і зявився позов в суд.
 
Так ось, вже в понеділок 30 жовтня в 14-00, в Пустомитівському районному судді, Львівської області за головуванням судді Кукси, відбудеться судове засідання за позовом начальника обласного лісового та мисливського господарства Дейнеки до Майбороди Віталія про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди у сумі 95 000 гривень.

Просимо всіх не байдужих, підтримати активіста своєю присутністю. Оскільки, фахівців такого рівня як Віталій Майборода, маючи відповідний професійний фах, не є так багато.
 
Сьогодні позов проти нього. Це може вказувати на те, що так може бути і з іншими, хто насмілиться боротися з лісовою «мафією»?
 
 
Ми не в Італії, ми не демонструємо фільму «Спрут», Майборода –не капітан Катані.
 
Однак ми українці, і вже декілька разів показали, на що здатні, коли згуртуємось.
 
Львівська громадо! Ліси розкрадають, хіба це не видно? Згуртуймося проти цього злодійства. Хіба Ви не бажаєте пити чисту воду та дихати на повні груди свіжим повітрям.

Бути чи не бути, жити чи існувати, показати свою громадянську позицію чи сидіти на дивані? Обирати Вам? Закон один для всіх.
 
Тож давайте відміряємо тією ж міркою, тим же законом і чиновнику.
 
Якщо Вам відомі факти розкрадання лісу чи інші корупційні схеми, телефонуйте до активістів ГО «Коло НЕдовіри», які допоможуть Вам реалізувати Ваші законні права та посприяють викоріненню цих негативних явищ і допоможуть притягнути порушників до встановленої законом відповідальності .

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708066

Лічильник