Увійти


Увага! Кам’янка-Бузькими посадовцями готується провокація!?

 • Автор: Windikator
Провокація15.08.2017 року слідчим Новоград-Волинського ВП Житомирської області за наслідками розгляду мого повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення прийнято процесуальне рішення про відкриття кримінального провадження № 12017060090001402 за ознаками ст.ч.1 ст.367 КК України на суддю Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л. Матеріали скеровано для досудового розслідування до прокуратури Львівської області.


18.08.2017 року ухвалою Генічеського районного суду Херсонської області задоволено скаргу Паласа В.Г. щодо невнесення слідчим Генічеського ВП ГУ НП у Херсонській області відомостей до ЄРДР, викладених у повідомленні від 07.08.2017 року про кримінальні правопорушення , вчинені суддею Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. за ознаками ст.ст. 366, 367, 375 КК України та зобов’язано службових осіб згаданого відділу поліції внести відомості до ЄРДР та розпочати досудове розслідування.

14.09.2017 року Печерський районний суд м.Києва постановив ухвалу, якою задоволив мою скаргу щодо невнесення прокурором Генеральної прокуратури України відомостей до ЄРДР, викладених у повідомленні від 29.07.2017 року про вчинені кримінальні правопорушення суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. та Самсіним М.Л. за ознаками злочинів , передбачених ст.ст. 366, 367, 375 КК України та зобов’язано службову особу ГПУ внести згадані відомості до ЄРДР та розпочати досудове розслідування.

Всі згадані кримінальні провадження станом на сьогоднішній день закриті прокуратурою області на підставі ст.284 КПК України. Оскаржувати постанови слідчого про закриття згаданих проваджень марна справа, адже ми навіть не визнані заявниками (у витягах з ЄРДР вказано, що відомості внесено за «повідомленням підприємств, установ, організацій та посадових осіб» - це для того, щоб унеможливити або створити певні труднощі з оскарженням рішень слідчого.

Мабуть, слідчий викликав для допиту вказаних суддів, ми не маємо точної інформації, але логіка підказує, що так мало би бути, адже провадження потрібно було закривати.
 
Яка ж на Вашу думку реакція згаданих суддів? Мабуть вони з «вдячністю» у думках (нам) сприйняли звістки слідчого про відкриття проваджень, про необхідність «формального» допиту, тощо? Мабуть вони «зраділи» таким відомостям? Ми переконані, що саме так і було. Які ж наслідки наших повідомлень, скарг та ухвал суддів? Чи щось змінилось на краще? Чи судді винесли відповідні уроки з цього? Чи вони зрозуміли, що не можна порушувати, тим більше систематично, Закони України? Чи вони стали на шлях виправлення- внесли всі раніше невнесені судові рішення до РЕЄСТРУ?
Слідчий закрив провадження (як це він робив ми не знаємо)? Але виявлені порушення Законів ніхто не усунув? Можна знову звертатись з тими самими заявами про вчинені кримінальні правопорушення тими самими суддями до згаданих установ поліції та прокуратури? І знову йти по другому колу? То виходить, що судді нам знову показали велику «дулю»? Знову бачимо «небожительство», статус «винятковості» у суспільстві, неповага до Законів. А де ж рівність усіх перед законом і судом? Що ж буде далі? А далі буде помста. Судова система своїх не карає, а тих осіб, які намагаються показати незаконні дії системи (судової, правоохоронної) будуть переслідувати. Це нічого, що за суддями Кам’янка-Бузького районного суду тягнеться тривалий шлейф правопорушень, хто ж їх притягне до відповідальності - «ворон до ворона»- ніколи? Як казав герой відомого фільму:
 
«Он же пам’ятник! Кто ж его посадит?».

Щоб інші громадяни не чинили аналогічних дій, не оприлюднювали відомості про порушення законів суддями потрібно заставити тих, хто «зарвався» відмовитись від своїх намірів. Очевидно, що суддям, прокурорам, поліції не зовсім приємно читати про себе на сторінках Інтернету або бачити себе у відеороліках, тощо. Тож судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області теж так міркують?

Нам стало відомо з достовірних джерел, що готується провокація проти мене, як громадського активіста. Мабуть солі за комір окремим посадовцям я «насипав» багато, якщо вирішили вчинити таке проти бувшого працівника СБУ? Для цього має бути використане кримінальне провадження, що незаконно відкрите проти мене, ще у лютому 2017 року, після оприлюднення мого «Репортажу з архіву суду» (відео).
 
Нагадаю, що у згаданій публікації ми викрили факти (показали на відео) безвідповідального ставлення керівництва суду до зберігання документів Суду та порушення вимог «Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях», затверджених Наказом Міністерства юстиції № 1000/5 від 08.06.2015 року (приміщення не обладнане сигналізацією, порушені вимоги протипожежної безпеки, документи зберігаються у неохоронюваному приміщенні, тощо).
 
У згаданому приміщенні я забрав з собою кілька «безхозних» документів для вивчення і наступного повернення до Суду. Що мною і було зроблено через тиждень, про це є відповідні підтверджуючі документи. Але після оприлюднення цих матеріалів сталась «буря» у стінах місцевого Суду- була скликана термінова нарада керівників прокуратури, поліції та суду, щоб визначитись із подальшими заходами до того колишнього «есбеушника», тобто до мене.
Суддя Бакай І.А. не вирішувала питання про вжиття заходів для усунення викритих недоліків, а саме – «наказать», «не пущать», «як він посмів»? Нічого кращого не придумали- в.о. голови Суду звернулась до відділу поліції з заявою про вчинення мною кримінального правопорушення (крадіжки), розпочалось досудове розслідування, яке триває до цього часу. Що ж «вкрадено»? Чи була це крадіжка з приміщення, яке не охоронялось? Чи був в мене намір вкрасти і привласнити кілька документів? Для чого мені особисто згадана макулатура? Ні не було. Тим більше, що на камеру мною вказано про тимчасове вилучення окремих документів для ознайомлення з ними та повернення.
 
Для чого тимчасове вилучення? Для ознайомлення з цими документами громадян України! Адже були виявлені підчистки, виправлення дат, прізвищ у журналах! Але є гарний привід щось «придумати», внести якісь зміни у викладений сценарій подій, щоб все таки показати мене у вигляді «злочинця». Наскільки нам відомо, прокуратурою планується згадане кримінальне провадження передати для подальшого розслідування до Залізничного району м.Львова- за місцем мого проживання. Але є кілька побоювань з боку ініціаторів такого дійства - а раптом це викличе негативну реакцію суспільства, громадських активістів? Чи це потрібно їм? Цей стримуючий фактор теж опрацьовується - дуже хочеться «присадити» занадто самостійних і незалежних активістів, особливо мене. При цьому до уваги не беруться можливі порушення Закону, вони скрізь: одним – двома більше чи менше, це не грає жодної ролі?
 
Отож маємо ще один яскравий приклад злочинної бездіяльності (діяльності) окремих посадових осіб місцевих правоохоронних органів та суду (мабуть за погодженням з окремими посадовцями області), що замість боротьби з злочинністю та корупцією зосереджують свої зусилля на придушенні діяльності громадських організацій та їх активістів, в тому числі і тих, хто активно оприлюднює у Інтернеті згадані порушення. Якщо так далі піде, то невдовзі можемо побачити «табори-резервації» для тих хто бореться з корупцією, викриває факти службової недбалості з боку державних чиновників.
Вся наша діяльність носить суспільно-корисний характер, ми не отримуємо за наші публікації про виявлені порушення закону гонорарів, а маємо лише «менінгіт»-негативну реакцію владоможців, яким не подобається, коли про їх утаємничені справи стає відомо загалу. Нехай не порушують Закон!!!
Всі мої публікації, як громадського активіста про корупціонерів суддів та чиновників правоохоронних органів – це моє «хобі», ця праця мною здійснюється безкоштовно, як продовження роботи у статусі пенсіонера в підрозділі по боротьбі з корупцією в Управлінні Служби безпеки України у Львівській області (хто ще займається таким і у такий спосіб з числа бувших? Ніхто!). Хто ще допомагає простим громадянам добиватись справедливості у їх справах?

Ініціатори «провокації» не замислюються над тим, що своїми діями можуть створити піар-акцію для мене та громадської організації, адже «переслідуваних», «ображених» владою народ поважає, знаючи, що ці люди постраждали не за себе, а за інших. Зважаючи на мій вік (бракує п’яти років до сьомого десятку) згадані «пуцьвірінки» можуть «насипати» мені солі на хвіст, або вкоротити мені життя (цього я не виключаю). Тоді комусь із них доведеться відповідати за це або жити і нести цей «гріх» самим.
 
А з огляду на викладене мені цікаво буде побачити (відчути), та й не тільки мені - суддям теж, яка кількість людей підтримає мене, адже я не за себе стараюсь, а якраз за тих, хто читає і не читає наші публікації? Пишіть у Інтернеті відгуки- підтримки або навпаки - засудження мене, як активіста, щоб знати на чому стою і, що маю далі робити?
Віндікатор

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

 • Гість - Роман

  Підтримую цього журналіста у будь-якому випадку.

 • Гість - Степан Задорожний

  Рейтинг$ s з 5 зірок

  У натовпі собою залишайся, А з королями гідність зберігай, Ні ворогу, ні другу не піддайся, Надмірної поваги не шукай; Нехай секунда кожна у хвилині Тебе веде до вірної мети – Тоді весь світ до ніг твоїх полине, І це не все – тоді Людина ти! (Р. Кіплінг)

  Опександре Сергійовичу, гратулюю, так тримати, а я готовий допомогти і, думаю, не тільки я.

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642846

Лічильник