Увійти


За, що «бригада» з Новоград – Волинська: «Святі» поліцейські, «махрові» прокурори, «блатні» судді, хотіли «засудити» підприємця Лавренчука?

 • Автор: Віктор Палас

тракторна бригадаХто «бригадир» у Новоград-Волинську?


Судячи з назви, розмова в даному дописі мала би піти про «тракторну бригаду» в Новоград-Волинську, Житомирської області. Тому логічні були б запитання?
№ 1. При чому тут поліцейські, прокурори та судді?
№ 2. Чому тут не згадується про «шофера», «тракториста», «комбайнера» і «бригадира»?

Якщо уявити собі, що Новоград-Волинський, Житомирської області, це величезна тракторна бригада?

Звісно на тракторній бригаді працюють такі працівники:
 • «Зав складом» – «все звозять на склад»
 • «Тракторист» - «підготовлює грунт під урожай»
 • «Комбайнер»- «молотить урожай»
 • «Шофер» –«перевозить урожай»
 • «Бригадир» – самий головний на бригаді.
 
Цікаво, а як би мало виглядати і хто мав би виконувати функції вищевказаних професій в Новоград- Волинську? Судячи з визначеннями згаданими раніше, давайте змоделюємо ситуаційно, як би мало виглядати у теперішньому часі ієрархія в даному місті:
 
 • Найвищим органом влади в Новоград- Волинську є Новоград-Волинська районна державна адміністрація на чолі з головою РДА, тобто він «бригадир»?
 • Казначейство, це «зав складом»? Якщо «врожай» безготівковий?
 • Деякі працівники поліції є «трактористами», підготовлюють «грунт», тобто громадян до того, що «грунт» має бути родючий, а «корову треба доїти», бо «бригадир» дуже любить «молоко» ?
 • Деякі прокурори є «шоферами», перевозять «урожай» зібраний з «тєрпіл», яких опрацювали «трактористи» ? У разі, якщо хтось не хоче «урожаїтись», тоді «шофери» відвозять їх самих на «лан» ( в «суд»?) до «комбайнерів»?
 • Деякі судді є «комбайнерами», вони косять «урожай» в «залі судових засідань», в «нарадчих кімнатах»…? «Урожай» косять з тих кого опрацювали «трактористи» та «шофери». І скажу Вам по секрету «молотять» ті «комбайнери» з величезною самовіддачею. «Молотять» без передиху – не бережуть свого здоровя, «бідолаги»? Все, щоб «склади на бригаді» були повні»?
 
Чи можлива така модель функціонування Новоград-Волинська ? Підтвердити або спростувати, це вирішувати громаді.

А, я плавно перейду до питання № 1,нашого допису: «При чому тут поліцейські, прокурори та судді»?

А, я нагадаю: у статтях «мєнтовський Новоград –Волинський» та «це наша корова і ми її доїм» я розповідав, що все почалось так :
 
 
Після цього наші активісти Жуков Олександр Сергійович та позаштатний адвокат Стегніцький Андрій Миронович виконали титанічну роботу з виявлення, документування та запобігання триваючому злочину ,до якого причетні на нашу думку : «Святі» поліцейські , «махрові» прокурори, «блатні» судді? У активістів нашої організації напрацьовано велика кількість матеріалу з даного приводу…? Найближчим часом має прийматись рішення, щодо цього матеріалу. З огляду на вищевказане шановні читачі, можливо вже скоро зявляться нові «кримінальні справи» та нова інформація по славному місту Новоград-Волинську?
 
За, що ж «бригада» з Новоград –Волинська : «Святі» поліцейські , «махрові» прокурори, «блатні» судді, хотіли «засудити» підприємця Лавренчука ?
 
 • 1. Підприємець Лавренчук , можливо єдиний у місті, хто не побоявся і публічно відмовився платити «мзду». З цього приводу, а саме «вимагання неправомірної винагороди» чомусь «мовчок»? Так, це ж можна поправити!
  Ну хіба, що у випускників з Рогачів-Волинської філії Новочорторийського державного аграрного технікуму зі спеціалізацією «зоотехнік», «не буде достатньо знань та кваліфікації»? Це підтверджує «тягу» певних «трактористів» до «бригади», «ферми» до «корови», яку треба доїти? У кожному з них «зачаївся» - «зоотехнік»?
 • 2. Він відмовився платити і можливо «наламав» «бригадиру» «корупційну схему» і тепер діти «бригадира» недоїдатимуть - аяяй?
 • 3. На ці події, дивиться громада міста і можливо певна кількість громади підтримає Лавренчука, а можливо, це вильється у мирні протести або акції непокори? Чи потрібно таке, мирному Новоград –Волинську ? Подумайте! При журналістському розслідуванні такий варіант розвитку подій розглядався.
 
Однак не був схвалений активістами. Хоча вирішувати не нам, а громаді Новоград –Волинська.
 
А зараз прошу оглянути результати роботи «журналістсько-адвокатського десанту» :
 
1.Ось як відбувалось останнє засідання по обвинуваченню Лавренчука від 09.11.17 року :
 
 
2. Ось яке рішення було прийнято судом по обвинуваченню Лавренчука від 09.11.17 року:

 
 
 
3. Ось як виглядає ухвала суду.

Ухвала Н ВОЛ суду про закриття крим провадж стос Лавренчука
 
Ухвала Н ВОЛ суду про закриття крим провадж стос Лавренчука 1
 
Ухвала Н ВОЛ суду про закриття крим провадж стос Лавренчука 3
 
 
 
Вітаємо Лавренчука Богдана Петровича з рішенням. Незважаючи на те «Що тут немає чим тішитись і не має від чого сумувати»?
 
 1. Підприємець не повинен платити «мзду» і це крапка.
 2. Підприємець повинен платити податки в казну держави.
 
Журналістське розслідування триває…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 229 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709657

Лічильник