Увійти


Поліцейська реформа покалічила не тільки поліцейських та прокурорів?

 • Автор: Віктор Палас

Поліцейська реформа покалічила не тільки поліцейських та прокурорів          Частина 1 . «Тупість і непрофесіоналізм чи зухвале знущання над  людьми»?

16.11.2017 року група правозахисників з журналістом  прийшла отримати пояснення від прокурора   1-ої місцевої прокуратури  м. Львова,  Борис  І.Б., щодо  невиконання нею  ухвали Личаківського районного суду від 07.11.2017 року  у справі № 463/5527/17, провадження № 1-кс/463/1194/17. Під час журналістського розслідування було  встановлено, що цей прокурор «сотворила» ряд інших  злочинів  пов’язаних з реєстрацією  в  ЄРДР (Єдиний Реєстр Досудових Рішень)  злочину вчиненого  народними депутатами України  (240 депутатів)

 ч. 7 ст. 214 КПК , вказує :

«Якщо відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені прокурором, він зобов’язаний невідкладно, але не пізніше наступного дня, з дотриманням правил підслідності передати наявні у нього матеріали до органу досудового розслідування та доручити проведення досудового розслідування». Прокурор Борис цього не зробила. Зате зробила ряд інших кримінальних протиправних діянь.

Ось відео:

5:30 прокурор заявляє, що триває розслідування! Яке розслідування?

 1. Слідчий по даному провадженню не призначений
 2. Підслідності не визначено
 3. Відомості внесені в ЄРДР не точні, не відповідають дійсності та підроблені
 4. Ухвала Личаківського районного суду від 07.11.2017 року  у справі № 463/5527/17, провадження № 1-кс/463/1194/17  не виконана
 5. Дана справа хіба підслідна Личаківському відділу поліції ?

Після чого прокурор перелічує мої процесуальні права на які я маю право не перевіривши чи я визнаний потерпілим і чи мені вручена пам’ятка про мої права. Після зауваження  прокурор 6:50 на відео, щодо не внесення  в ЄРДР  ч.3 ст. 161 ККУ прокурор такого рівня заявляє «це не є проблема»

Перепрошую:  «не виконати рішення суду, вчинивши ряд кримінальних правопорушень, це не є проблема»?

То за це ми вам зарплату оплачуємо?

Щоб ви за наші кошти нас обманювали?

Щоб ви вчиняли службові злочини не виходячи з кабінетів та їх покривали?

Дяяяяякууууууємоооо!

 Що за «бздура»? Хто вчив цього прокурора таке говорити? 8:30 і дальше   ч.3  ст.161  ККУ не включено до ЄРДР, що буде досліджувати слідчий чи прокурор, коли даної статті не відображено?

   Звідки слідчий її витягне? Га? Пробачте! Не з вашої тої, я його  …? Пеее…  ? Першої  місцевої прокуратури?

Не треба було так далеко запихати  цю : ч.3 ст 161 ККУ і тоді, не треба буде її звідти «витягувати».

      Після виявлення злочину потрібно, що?

 1. Заявити в поліцію 
 2. Заявити в прокуратуру

         Стаття 214 КПК.  Початок досудового розслідування

 1. Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

         А тепер  по факту. Активісти правозахисники викликали по лінії « 102» слідчо -  оперативну групу (СОГ).   А нам кого нам прислали , патрульно-постову службу(ППС)?

        На відео внизу видно, що поліцейські не знають своїх прав . Зверхньо і нетактовно себе ведуть. Право прийняти та зареєструвати злочин має тільки прокурор та слідчий або інша уповноважена особа.


 Якщо поліцейський уповноважений, то «якого»…? Він пропонує мені пройти в «Райвідділ» поліції? Відбирай заяву про злочин на місці! Це, що тупість чи непрофесіоналізм? Після вимкнення  відеокамери один «розумник», заявив про клоунаду! Я так розумію, працівники поліції вважають себе клоунами? Тоді в цирк хлопці , в цирк ??? Вас там напевно чекають? Можливо за ваші атракціони і шоу, які ви влаштовуєте перед громадянами на викликах, вам дадуть вищу зарплату?

    Активісти повідомили НАБУ і відділ ВВБ поліції Львівської  області, прокурора Борис Б.І. щоб не покидала місця злочину. Біля особи яка вчинила протиправне кримінальне діяння, чомусь сидів слідчий і можливо консультував порушницю? Це що таке робиться? Все переплелось?

 Ось це відео:

      

Згодом приїхала слідчо – оперативна група .Ось як це було на відео:

 

СОГ  надала нам протокол  на нашу думку який не відповідає встановленому зразку. Ось як це було.

Пройшов час і ми знову змушені роз’яснювати працівникам поліції свої права, а їм на їх обов’язки. Ось відео:

Такі дії активістів тільки початок у відстоюванні  законних прав  громадян. 

Журналістське розслідування триває.

                                                            І пам’ятаймо:       Закон один для всіх.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708029

Лічильник