Увійти


Чи сяде в тюрму суддя Бакай?

 • Автор: Віктор Палас

Кримінальна справаЧи нестиме відповідальність за «завідомо неправдиве повідомлення про злочин», суддя К-Бузького суду Бакай?

12 лютого вийшла в світ публікація Олександра Сергійовича Жукова «репортаж з архіву суду».
 
На відео видно, що деякі папки з числа кинутої без нагляду макулатури, журналіст взяв для ознайомлення і обіцяв повернути та повернув. Хоча суд робив спробу не прийняти цих папок з числа макулатури. «Мені одразу спало на думку, що ці документи Суд підготував для здачі на макулатуру, тому й нікого вони не цікавлять, нікому вони не потрібні і ніхто їх не пильнує. Кому потрібен цей мотлох»? -так говорить автор статті. Ну звісно 2 кг макулатури, яка це цінність по дві гривні за кг = 4 гривні. Але навіть таких великих витрат журналіст Жуков уникнув, у спосіб направлення на адресу суду рекомендованого з описом листа та отримав підтвердження, що суд дану макулатуру отримав.
 

Журналіст став свідком дивних речей, які він озвучує під час відеофіксації. В нього особисто є ряд запитань.

Разом з ним у небайдужих громадян є теж свої запитання.

К-Бузький районний суд знаходиться на 3-му поверху адміністративної будівлі. Так? Так.
 • Запитання № 1. На якій підставі речі, предмети, матеріальні цінності , мікрохвильова піч, увімкнений і без нагляду працюючий вентилятор, макулатура, схожа на документи суду знаходилась поверхом нижче?
 • Запитання № 2. Чому двері, за якими знаходились вище-перелічені предмети не були жодним чином позначені і не було вказано відповідальної особи за дане приміщення?
 • Запитання № 3. Чому двері , за якими знаходились вище- перелічені предмети не були зачинені ?
 • Запитання № 4. Хто дозволив використовувати дане приміщення, як місце для паління цигарок, підігріву харчів та споживання їжі?
 • Запитання № 5. Хто з працівників суду або інших осіб, використовував дане приміщення під місце для паління ?
 • Запитання № 6. Чи було дане приміщення суду належним чином забезпечено засобами безпеки та захисту від … посягань?
 • Запитання № 7. Чи могли б потрапити у дане приміщення сторонні люди у разі дотримання норм безпеки та захисту …посягань ?
 • Запитання № 8. Прізвище відповідальної особи за дані правопорушення випадково не Самсін чи Бакай?

Звісно існує і ряд інших питань які, нами не озвучується і які скоріш за все будуть поставлені судді Бакай, спеціальним слідчим за поданням громадських активістів, щодо притягнення судді Бакай до кримінальної відповідальності за ст.383 ККУ.

Перед самою акцією оголошення недовіри суду 10.02.17 року, голова суду Самсін терміново пішов у відпустку.
 
В.о. голови суду були покладені на Бакай І.А.

Що ж робить суддя Бакай побачивши відео з архіву суду. Це ж «ЧП районного масштабу» ? «Йоханий бабай». Знову той Жуков. І що вона суддя може зробити Жукову. Та, «чорта лисого».

А може …? І ось у в.о. голови прокинулось справжнє жіноче «Его», і воно нашептало їй «мотив» і «умисел». І сказала вона собі.

Я йому «відімстю» і «мстя» моя буде страшною, завідомо неправдивою, ну і фіг з нею?

Получить тепер Жуков кримінальну справу я ж суддя я ж це зараз «склєпаю» :
 • за всі його скарги до Вищої Ради Правосуддя (біля на 50 скарг, щодо притягнення судді Бакай І.А. до дисциплінарної відповідальності)
 • за причетність до звільнення рідного брата, голови К-Бузького суду, Самсіна з високої посади в Києві
 • за правдиві статті, щодо порушення суддею Бакай Законодавства України
 • та інше…

І от 13.02.17 року за моїм припущенням у спосіб «перевищення своїх повноважень», вчиняючи «самоправство», при цьому будучи осудною особою, перебуваючи на робочому місці виконуючи свої службові повноваження суддя Бакай І.А. «неправомірно» чи у «відповідності до закону» скликує у себе в кабінеті в «робочому кабінеті» «таємну нараду» з обов’язковою участю :
 • Начальника та заступника начальника К-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області
 • керівника К-Бузького відділення Радехівської місцевої прокуратури
Ми ще будемо з’ясовувати чому ,на підставі і у відповідності до чого чи кого, вони туди ходили?

Що і кому говорила суддя Бакай, зараз не про це. Нам відомо, хто приніс «завідомо неправдиве повідомлення про злочин» за підписом судді Бакай. У поважної судді поважні, справи і тому їй можна за моїм припущенням «завідомо неправдиве повідомлення про злочин» писати в себе в кабінеті? А не писати його в відділі поліції. А сам начальник чи заступник без розписування на дільничних і перевірки чи має місце правопорушення всупереч інструкції № 1377 не дослідивши обставин, за вказівкою судді, вніс дані в ЄРДР –«от молодці хлопці»

Добре, Бог з Вами пані суддя, пане начальнику поліції та прокуроре. Поки що. Ми до Вас ще повернемось.

Можу лиш припустити. Якщо людина «дура» чи «дурень» то це, не надовго. Це назавжди.

Подати «завідомо неправдиве повідомлення про злочин»? Я особисто у захваті! Хто ж так «затупив»? Так це ж нам журналістам подарунок долі. Дякуємо.

Ми розуміємо чому суддя Бакай так спішила з «таємною нарадою». Тому що, Палас, Кальчук і Свястин - днем раніше, а дехто можливо і пізніше подали повідомлення про злочин вчинений головою К-Бузького районного суду Самсіним, щодо скоєння ним злочину за ст.367 «Службове недбальство» як такого, що не вживає заходів до збереження майна (мікрохвильова піч, вентилятор, цигарки ітд) не дотримався норм пожежної безпеки і ряду інших не згадуваних сьогодні правопорушень .

І що, за іронією долі дані три повідомлення з невідомих причин не були внесені в ЄРДР?

Може нам приснилась стаття Жукова? Може Самсін не голова суду? Може не він відповідає за пожежну безпеку та макулатуру суду? Може вентилятор не електричний, а на батарейках? Може, може, може?

Ми припускаємо, що зараз, через дев’ять місяців за вказівкою прокурора вищого рівня можливо буде знайдено «козла відпущення» для продовження досудового розслідування? Скоріш за все, буде цей «козел відпущення» з Золочівського району. Ми з’ясуємо скільки можуть дати «козлу відпущення» за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності?

Громадські організації «Коло НЕдовіри», ГО «Журналісти проти корупції», активісти ГО «Стоп корупції», активісти ГО «Люди країни», активісти ГО «Рабів до раю не пускають» - інформують, що
 
«своїх» ніколи не лишають!
 
Тож знайте, якщо відкрите кримінальне провадження проти одного, це ви відкрили провадження проти нас всіх активістів. Ваш виклик прийнято. Хочете пограти в «брудну» гру? Отримаєте теж саме.

Окремо для судді Бакай : Розяснюю, що у Вас є, ще можливість звернутись до поліції із зізнанням про вчинення злочину. Надіюсь вам це буде враховано. Гадаю цифра - «7» буде для Вас «щасливою».

Журналістське розслідування розпочато далі буде…
.
 
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708041

Лічильник