Увійти


Чому собака буває кусачою?

  • Автор: Олександр Жуков
Тиск на людину з боку правоохоронних органівЗгадались слова однієї дитячої пісні на російській мові: «Только от жизни собачей- собака бывает кусачей». До чого ці слова, що вони мають спільного з корупцією? Здогадайтесь самі з одного разу.
 
Готуючись до допиту в якості свідка по кримінальному провадженню, яке відкрито за заявою в.о. голови Камянка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. про викрадення мною документів у архіві суду я вирішив підвести «сальдо» свої діяльності, як громадського активіста та журналіста, що з 2013 року займався виявленням та дослідженням порушень вимог Законів України суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, в тому числі при внесенні ними судових рішень до ЄДРСР.
 
Хочу повідомити всіх читачів, що впродовж 2014-2017 рр. мною оприлюднено майже 80 публікацій про корупційно-посадові правопорушення суддів згаданого суду, скеровано до різних інстанцій органів судової влади та правоохоронних органів таку саму кількість скарг та заяв, щодо порушень суддями цього суду конкретних Законів України та вчинення ними кримінальних правопорушень. Це ще не все. Крім того, під час журналістських розслідувань нами на суддів Бакай І.А. та Самсіна М.Л. відкрито чотири кримінальних провадження.
 
Як Вам подобаються такі показники? Чи хтось в Україні з силових структур приділив стільки уваги цьому одіозному суду, як я? Чи подобається така «увага» вказаним суддям?
 
Очевидно, що ні, не подобається. Але вони дуже мляво реагують на критику, навіть я б зауважив, що чинять перепони у доступі до публічної інформації (я їм, як смалець за шиєю). З другого боку державні органи (особливо прокуратури) теж винні у цьому, адже вони закривають очі на всі правопорушення з боку суддівського корпусу - ніби так має бути. Чи може така прискіпливість до діяльності згаданих суддів викликати роздратування? Так, очевидно. Чи можуть ці судді вчиняти якісь відповідні дії, щоб припинити мою активну громадську діяльність- змусити мене «замовкнути» і не писати-копатти про їх незаконні дії під час «справедливого» судочинства? Було би дивним, якщо судді не робили цього.
 
Апогеєм стало те, що я, як бувший оперативний працівник Служби безпеки України, як бувший керівник одного з напрямків спеціального підрозділу «К» по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Львівській області, як член ветеранської організації спецпідрозділу «К» СБУ та журналіст «ВГО «Журналісти проти корупції» скористався наданою мені випадковістю- нехлюйство і безвідповідальність з боку службових осіб Суду, які напризволяще залишили приміщення, у якому знаходились майно та документи Суду.
 
Чому б не скористатись такою нагодою, щоб показати наскільки безвідповідально ставляться державні чиновники до виконання своїх службових обов’язків? До чого можуть привести такі дії (пожежа, викрадення, знищення і т.п.)? Я вчинив дії направлені на захист інтересів держави (викриття порушень закону з боку посадовців) і «закинув» у Інтернет відеоролик з публікацією «Репортаж з архіву суду», щоб показати громаді та читачам-глядачам вказані порушення чиновників Суду.
 
З другого боку такими діями я намагався спонукати керівництво суду вжити реальних заходів для припинення таких порушень діловодства, роботи з документами та їх зберігання у Суді. Я чудово розумів, що заявивши на камеру про те, що забрав із не охоронюваного приміщення якісь документи мене можуть звинувачувати у крадіжці, якої я фактично не вчиняв (Про це публічно заявлено на камеру), адже не мав корисливих мотивів і після ознайомлення документи повернув до Суду. Навіть більше того, я сподівався, що керівництво суду «проковтне» наживку- подивиться у Інтернеті ролік і наробить «галасу»- Жуков О.С. злодій, негайно відкрити кримінальне провадження і в «тюрму» його, виставивши себе у такому неприглядному світлі- суд хоче притягнути до кримінальної відповідальності завідомо невинну особу? Амбіційний характер судді Бакай І.А. та її імпульсивність дозволяли мені спрогнозувати розвиток таких подій (голова Суду Самсін М.Л. завбачливо «захворів»).
 
Так і сталось, репресивна машина закрутилась - скликається нарада керівників правоохоронців, всі в один голос заявляють він злочинець, в.о. голови суду подає заяву і злочин реєструється в ЄРДР. А далі що? Чи Суд вжив заходів для припинення згаданих порушень? Ні!!! Жодних!!!! Це нехлюйство продовжується!!!
 
Через дев’ять місяців після «зачаття» кримінального провадження мене викликають на допит у Золочівський ВП в якості свідка. Свідка по якому злочину? Хто вчинив його? В чому він полягає? Хто і що вкрав? Чому у Золочівський ВП? Хто дав вказівку порушити підсудність? Адже слідчі дії незаконно вчиняються слідчими Золочівського ВП на території Кам’янка-Бузького району по кримінальному провадженню, що відкрите Кам’янка-Бузьким відділом поліції. Питань багато, а відповідь на них ми ще не знаємо.
 
Для чого це все робиться я вже описав на початку публікації. Чи щось корисне винесли судді з цього? Мабуть, що так. Принаймні знаємо, що контроль за приміщенням «вчинення злочину» ведеться постійно. Отож, можемо повторити, що тільки від собачого життя-собака може вкусити, особливо тоді-коли намагаються забрати в неї їжу! Так. чи ні?
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650796

Лічильник