Увійти


Судді Новоград-Волинського міськрайонного суду не відпускають на пенсію пенсіонера?

  • Автор: Олександр Жуков

Новоград Волинський міськрайонний судЗважаючи на певні проблеми із здоров’ям в кінці минулого року вирішив зменшити  «обороти» громадсько-журналістської діяльності, навіть  припинив керування Львівським осередком.  Мабуть мої задуми могли сповнитись, як би  не активні намагання окремих суддів Новоград-Волинського суду Житомирської області  не дати мені «зачахнути», що докладають  немало зусиль для  стимулювання високого енергійного  тонусу  стану  мого організму,  спонукаючи мене до активного  способу життя за принципом «не дочекаєтесь». Мабуть так їм хочеться?  Підемо назустріч!

 Отож на сайті Вищої ради правосуддя випадково ознайомився із Реєстром повідомлень суддів про втручання в  їх діяльність, якими вони звертались до Вищої ради правосуддя та до Генеральної прокуратури України. У згаданому РЕЄСТРІ  за 2017 рік під порядковим номером 228, реєстраційний №2477/0/6-17 зареєстроване повідомлення судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Помогаєва А.В.  20.09.2017 року згаданий суддя звернувся із поданням до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури України з поданням про моє втручання в його діяльність, як судді щодо здійснення правосуддя.

Найперше, на що хочу звернути  увагу читачів - на не…во цього чиновника. Він, мабуть, коли готував подання уявляв себе головою Суду і вже з такими думками виклав всю інформацію на бланку Суду,  ще й зареєструвавши документ у канцелярії під відповідним номером та підписавши його як суддя Помогаєв А.В. Невже він уявив себе так високо, невже уявив що вже Суд - це його власність?

Нагадаю всім, хто не посвячений у таємницю  «мого втручання» в діяльність судді Помогаєва А.В., що мова ведеться про те, що на сторінках нашого сайту оприлюднена публікація про обман (брехню, лукавство, недостовірну інформацію) вчинений суддею Помогаєвим А.В.  щодо мене під час  судового розгляду кримінальної справи,  у якій стороною провадження був саме я, як керівник Львівського осередку ВГО «Журналісти проти корупції» (не як фізична особа, а саме,  як журналіст, керівник осередку).  

Незаконність дій цього судді полягала саме у тому, що в судовому рішенні (Ухвалі суду від 15.09.2015 року)  викладені відомості, які не відповідають дійсності, а саме що ніби-то  я  «не з’явився в судове засідання, яке було призначене в режимі відео конференції»,  про що я «був належним чином повідомлений» і «будь - яких заяв про причини неявки до суду не повідомив». Тобто, намагаючись виправдати свою бездіяльність щодо не розгляду мого клопотання про  організацію розгляду відповідної заяви в режимі відео конференції, згаданий суддя звинуватив  мене у порушеннях закону - він не з’явився, ми його попереджали, він не попередив, що його не буде і т.п. Кажуть серед людей, що найголосніше «Тримай злодія!» кричить  саме той, на кого ви всі подумали… Так само у випадку зі мною!!!

Так ось у цьому повідомленні суддя Помогаєв А.В.  зазначає, що стаття містить і  погрози застосування фізичного насильства, і неправдиву інформацію, і образливий  та принизливий характер , і  прояв  відвертої зневаги особисто до нього та до всієї системи судочинства України.

Суддя Помагаєв А.В. ніби-то не знає рішень Європейського суду з прав людини, які захищають «право вільно передавати інформацію та поширювати «ідеї» не тільки ті, які сприймаються сприятливо та вважаються необразливими чи нейтральними, а й такі які ображають, шокують чи викликають стурбованість. Такі є вимоги плюралізму, толерантності і лібералізму, без низ немає «демократичного суспільства».

Елементарну критику незаконних дій суддя Помогаєв  А.В. сприймає, як неправдиву інформацію, прояв відвертої зневаги,  а оціночні судження, припущення  та інші думки журналіста, як   погрозу застосування фізичного насильства,  принизливий і образливий характер публікації.

За даними судді Помогаєва А.В., оскільки я систематично звертаюсь до Новоград-Волинського міськрайонного суду зі скаргами на дії та бездіяльність органів досудового розслідування в нього є підстави вважати, що вказана моя публікація має на меті вплив на нього та інших суддів, з метою залякування та, як наслідок, ухвалення у подальшому протиправних рішень на мою користь.

Ви уявляєте, яким монстром змалював мене цей суддя. Значить я навмисно звертаюсь до суду із скаргами на дії та бездіяльність слідчих Новоград-Волинського ВП, мабуть потрібно добавити, ще що безпідставно  це роблю. Ніби-то Законами  України  мені, як громадянину України, тим більше журналісту  заборонено це робити? Звідки такі примітивні   погляди на суспільне життя громадян нашої держави  у цього судді? Які є підстави в цього судді вважати мою публікацію впливом на нього та інших суддів, щоб заставити їх ухвалювати на мою користь судові рішення? Чи я хоч раз звертався до когось із суддів згаданого суду з такими пропозиціями чи вимогами? Чи кожен  думає і вважає в міру своєї зіпсутості? Я розумію, що суддя Помогаєв А.В. та інші судді про яких він згадує вже стикались з такими явищами у своїй практиці? Хто і за що робив на них такий вплив? Чи вони повідомляли про це Вищу раду правосуддя?

Читачам пропонується ознайомитись із копією моєї заяви про спростування недостовірної інформації, викладеної суддею Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Помогаєвим А.В. у поданні до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури України.

У майбутніх публікаціях (на замовлення ….) мною будуть продовжені журналістські розслідування та висвітлені більш детально подробиці незаконних   дій та кримінальних правопорушень суддів цього суду.

Нам буде цікаво дізнатись думки читачів про проблему,  яка висвітлена у цій публікації. Може ще хтось  може долучитись до «втручання» у діяльність суддів  Новоград-Волинського міськрайонного суду? Ми з задоволенням оприлюднимо відомі читачам факти позивного і своєчасного розгляду суддями цього Суду ваших позовів, скарг, заяв.  Одночасно ми  будемо згадувати і негативну інформацію, що торкається  затягувань розумних строків розгляду судових справ , порушення прав людини і основоположних свобод , допущення недобросовісної поведінки з боку  суддів цього Суду, тощо

Журналіст інформаційної агенції

О.С.Жуков

 

заява про спростуваннязаява про спростування 2

заява про спростування 3заява про спростування 4

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684588

Лічильник