Увійти


Чому Дрогобицький суд повідомляє неправдиву інформацію про журналіста до Генеральної прокуратури та Вищої ради правосуддя?

  • Автор: Олександр Жуков
Чому Дрогобицький суд повідомляє неправдиву інформацію про журналіста до Генеральної прокуратури та Вищої ради правосуддя
В попередніх публікаціях я вже згадував про те, що судді Дргобицького міськрайонного суду Львівської області на загальних зборах суду прийняли колективне звернення – повідомлення по втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя, яке 27.11.2017 року скеровано до Вищої ради правосуддя, Генеральному прокурору України та (для відома) Голові Ради суддів України. У цьому зверненні, зокрема мова йдеться про втручання у здійснення судочинства суддями згаданого суду з боку керівника Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції».
 
Наведу фрагмент звернення:
 
«Керівник Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції» завжди приїжджає до Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області у той день коли розглядаються справи стороною де є … ТзОВ «Маслоленд» та в цей день він вчиняє дії, щодо можливості зриву судових засідань-займається провокаційними діями, здійснює без будь-якого дозволу відео зйомку в приміщенні суду, зокрема коридорах, кабінетах суддів, чим провокує осіб, які беруть участь у справі, так як останні не дають згоди на їх відео фіксацію.

Крім цього керівник Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції» дозволяє собі без будь-якого дозволу (з наглістю) заходити до кабінетів суддів Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, проводити несанкціоновану відео-фіксацію, задає провокативні запитання, що стосуються розгляду певної категорії справ, та в подальшому перекручену інформацію, яка не відповідає дійсності скеровує її на інформаційні Інтернет-ресурси».
 
Для об’єктивності та спростування, викладених суддями згаданого суду звинувачень на мою адресу 06.02.2018 року на адресу директора ТзОВ «Маслоленд» скеровано журналістський запит, у якому я просив надати інформацію про дати судових засідань, які призначались Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області у 2017 році, стороною провадження яких був ТзОВ «Маслоленд»; дати судових засідань, у яких в якості вільного слухача або присутнього був керівник Львівського відділення ВГО»Журналісти проти корупції»; навести відомі факти провокаційних дій керівника Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції» Жукова О.С. по зриву судових засідань, стороною провадження у яких був ТЗОВ «Маслоленд».

У відповідь директор ТзОВ «Маслоленд» Гулієв О.А. листом від 12.02.2018 року повідомив мене, що у 2017 році Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області розглядалось дві цивільні справи, у яких відповідачем був ТзОВ «Маслоленд»: справа № 442/5690/15-ц за позовом Поптик О.Р. та Поптик І.М. про стягнення коштів за договором позики, суддя Гарасимків Л.І. та справа № 442/6395/17 за позовом ТзОВ «Маслоленд» на дії слідчого, суддя Гарасимків Л.І.
 
У відповіді на запит вказано:
 
«Додатково повідомляю, що ТОВ «Маслоленд» не запрошувало представників ВГО «Журналісти проти корупції» на засідання, що призначались Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області. Відповідно в засіданнях не був присутній Жуков О.С., тим самим ніколи не зривав судові засідання і не вів провокаційних дій».
 
То хто ж займається словоблудством? Хто в офіційні документи вносить відомості, що не відповідають дійсності? Я чи судді?
Жодного разу я не був присутній у судових засіданнях, стороною провадження яких був ТОВ «Маслоленд». Щось наплутали судді або видали бажане за дійсне? Для чого вони це вчинили?
 
Оприлюднені у нещодавніх публікаціях із серії «Що робить Рада суддів?» факти порушень вимог Законів України з боку майже всіх, нині працюючих суддів Дрогобицького міськрайонного суду засвідчує, що дискредитацією судової гілки влади займаються самі судді, що роками не виконують вимог Законів України, але хочуть звинуватити у цьому саме журналіста, який оприлюднює ці офіційні факти, які викладені у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
 
Для підтвердження викладеної інформації надаю копію листа ТОВ «Маслоленду».
 
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555842

Лічильник