Увійти


«Офшор» у Старому Яричеві?

  • Автор: Олександр Жуков
офшорна зона06.05.2018 року була оприлюднена публікація під назвою «Що приховують документи Старояричівської сільської ради?». В цій публікації згадувалось про те, що 05.06.2018 року журналістом була виявлена незаконно встановлена заправка дизельним паливом на території колишнього колгоспу в с.Старий Яричів, як пояснив працівник, заправка належить ПП «Експрес Т» БП Ст.Яричів.
 
Нами згадувалось, що повідомлення на 102 та виклик наряду поліції жодних результатів не дав. Як пояснили чиновники поліції, на момент приїзду заправка була зачинена , жодних електричних кабелів до неї не було підключено. Нікого біля заправки не було, тому вони не могли чекати. Тобто, це питання працівниками поліції було спущено на гальмах, ніхто не досліджував - чи має дозвіл та договір «Експрес Т» на споживання електроенергії для своїх бізнесових цілей?
 
Начальник Кам’янка-Бузького ВЕП ПАТ «Львівобленерго» Литвин Р.Я. говорить, що вони не мають жодного відношення до перевірки відповідності укладених угод на постачання електроенергії фактичним даним, щодо її споживання. Судячи з усього це не цікавить нікого, ні Кам’янка-Бузький РЕМ, ні ПАТ «Львівобленерго» (мав би цим займатись відділ захисту економічної безпеки), що замість виявлення розкрадачів електроенергії приховують публічну інформацію і видають її за службову.
 
08.06.2018 року журналіст знову побував на території колишнього колгоспу с.Старий Яричів. І що ж йому відкрилось? Яка картина? Знову на тому ж місці продовжує функціонувати заправка паливом, як пояснив працівник -для заправки власного транспорту «Експрес-Т». Для технічних можливостей заправка обладнана електропостачанням від найближчого електричного стовпа (вже кабель від ферми був відсутній) і це зафіксовано на відеокамеру.
 
Зважаючи на те, що поліція, на мою думку, «кришує» всі бізнесові точки в цьому селі журналіст не став телефонувати на 102, щоб не створювати їм «дискомфорту», тим більше, що через короткий проміжок часу повертаючись до автобусної зупинки на велосипеді мене наздогнав сільський голова Андрущенко А.О., що з великими претензіями звернувся до мене з приводу моїх дій, називаючи їх незаконними (без дозволу суду проводжу відеозйомки в селі, втручаюсь у його особисте життя, назвав мене аферистом та шахраєм - під відеозапис, тощо).
 
На пропозицію провести розмову у сільській раді він відмовився, пояснивши, що знаходиться у відпустці, тому наша т.з. «дискусія» не набула належного цивілізованого продовження.
 
Що ж так занепокоїло голову сільської ради Андрущенка А.О. при моїй появі у селі? Крім того, що я повторно виявив т.з. «заправку» в с. Старий Яричів, мені довелось ще й за фільмувати виробничий цех (мабуть незаконно існуючий) по виготовленню частин меблів, який функціонує у приміщенні колишньої ферми, яка розташована напроти т.з. «заправки».
 
Нагадаю, що саме з цієї ферми 05.06.2018 року до заправки був протягнутий електричний кабель по землі, який добре видно на фотографії. У цьому приміщенні встановлене численне електрообладнання для порізки та обробки меблевої тирсоплити, тощо. Чи відомо комусь у відділі поліції Кам’янка-Бузького району про ці нелегальні підприємницькі структури (жодної вивіски немає, працівники не називають назву фірми, тощо). Чи начальство поліції у долі? Чому голова сільської ради, повідомлений працівниками цих підприємств зразу примчав виясняти стосунки з журналістом, ніби-то він є «кришею» та зацікавленою особою у діяльності згаданих підприємницьких структур.
 
Якщо така діяльність є прозорою, законною- вона не мала би викликати такий негатив? Чому така зацікавленість? Яка користь з того людям? Робота? Яка, наскільки вона законна і оплачувана. Що люди офіційно працевлаштовані? Чи власники платять т.з. «нал»? Ось і вияснилось, мабуть, звідки береться реактивна електроенергія у Старояричівській сільській раді, інформацію про яку приховує ПАТ «Львівобленерго», мабуть тому, що теж отримує свою пайку за те, що «закриває очі» на порушення(приватні фірми використовують електроенергію, за яку сплачує сільська рада). Це, що не розкрадання? Чи це не зловживання? Чому кумівство у Кам’янка-Бузькому ВП стоїть на заваді службовій діяльності та приховуванні злочинців? Чи начальнику слідчого відділу про це нічого не відомо? Аналізуючи наявну інформацію приходжу до висновку, що у с.Старий Яричів за участі сільського голови створилась т.з. «ОФШОРНА ЗОНА» - надаються преференції для підприємницьких структур( електроенергія не обліковується(реактивна сплачується сільською радою) , кошти за оренду землі та нерухомості не сплачуються). Чому? Невже за все це платять мешканці села? Вони навіть цього не підозрюють? Чому публічна інформація про діяльність сільської ради приховується від громадян?
 
Пропоную подивитись відео.
 
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558285

Лічильник