Увійти


Хто будує собі щастя на фермі у с.Руданці?

  • Автор: Олександр Жуков

Відеоферми в с Руданці з гуморесками глазового

Приїхавши одного разу у с.Руданці Кам’янка-Бузького району від місцевих жителів стало  довідався, що одна місцева високоповажна особа (догадайтесь самі хто це?) зайнялась ремонтом  приміщення ферми колишнього колгоспу  «Маяк». Що будує  цей чиновник невідомо, та й зрештою місцеві жителі не вникають у цей процес.

Ми вирішили перевірити цю утаємничену інформацію  і встановити власника ферми, яким, на нашу думку, мав би бути колишній учасник цього колгоспу(можливо кілька учасників), що  все життя віддав тяжкій праці у згаданому колективному господарстві  і, як наслідок,  за цю працю отримав майновий пай на цю ферму. З відповідним запитом звернулись до голови Старояричівської сільської ради з проханням надати інформацію про власника цього приміщення, підстави набуття ним права власності на нерухомість( рішення сільської ради, райдержадміністрації та реквізити розпорядчих документів, на підставі яких відбувся поділ майна колишнього колгоспу та надати для ознайомлення згадані документи).

Вже неодноразово згадував у своїх публікаціях про те, що згадана інформація є публічною і мала би бути   оприлюднена(бути доступною) для всіх бажаючих. Але , на жаль, сільський голова Андрущенко А.О. всупереч вимог чинного законодавства ( навіть не думає оприлюднювати ці документи) приховує цю інформацію від громади.

Ось, що відписав Андрущенко А.О.  журналісту:

«Запитувана вами інформація про власника нерухомості, підстави набуття згаданим у вашому запиті власником права власності на цю нерухомість, не належить до інформації, якою володіє Старояричівська сільська рада, а відповідно не є розпорядником даної інформації».

Таким чином сільський голова «чесно і відверто» повідомив, що йому не відомо, хто є власником цієї нерухомості і, що робиться у с.Руданці з  нерухомістю (власністю) колишнього колгоспу. Чи можна у таке повірити? Якщо це так- тоді потрібно поставити під сумнів його професійні якості. Чому сільський голова не знає, що робиться на його теренах? Якщо знає і приховує, тоді виникає інше питання, чому приховує цю інформацію?

Отже, журналіст побував у с.Руданці на згаданій фермі і зафільмував те, що там зараз відбувається- приміщення знаходиться у хорошому стані, вставлені нові металопластикові вікна,  підлога суха, дах не протікає і судячи по завезених матеріалах-цегла, пісок- відбуваються ремонтно-будівельні роботи. А голова сільської ради нічого не знає?

Можливо подивившись  відео про цю ферму хтось із мешканців села Руданці або навколишніх сіл згадають про «невидимку-власника», можливо  повідомлять нас  про нього, щоб продовжити цю тему.  Адже складається враження, що  якась ворожа сила таємно від сільської влади  захопила  цю нерухомість і так само таємно чинить невідомо, що в селі? Як таке може бути? Згадались гуморески П.Глазового з цього приводу, які читачі та глядачі,  сподіваюсь з задоволенням, послухають.

Можливо це відео та публікація спонукають  членів громади до обговорення  цієї теми на сторінках Інтернету, адже це питання є дуже болючим для людей, які  роками працювали у колгоспі і не отримали  майнових паїв за наслідком розподілу майна колгоспу. Хіба, що люди «запили» цю проблему холодною водою?

Дивіться відео та слухайте гуморески П. Глазового.

Журналіст Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558057

Лічильник