Увійти


Як львів’янину вдалось уникнути «примусівки» до психлікарні?

 • Автор: Олександр Жуков
Як львівянину вдалось уникнути примусівки до психлікарні14.08.2018 року у м.Львові відбулась випадкова зустріч із жителем м.Львова Гулинчуком В.В. Про те, як цій людині вдалось уникнути незаконної примусового обстеження у психіатричному закладі мені розповідав мій знайомий раніше, тож була нагода почути все з перших уст.
В травні 2013 року (в суботу) на його мобільний телефон Гулинчука В.В. зателефонував секретар судового засідання Залізничного районного суду м.Львова Колошкін П.І., який повідомив про слухання в майбутній понеділок справи про направлення його на лікування, пояснивши що виконує вказівку судді Галайко Н.М.
 
До початку судового засідання Гулинчук В.В. встиг ознайомитись із судовою справою, на титульному листі якої був зроблений напис про його примусове лікування у психіатричному закладі. Маючи певні знання в галузі права і, розуміючи незаконність дій лікарів та судді Гулинчук В.В. вирішив випередити ці події - в цей день поїхав до Києва, переночував, а на наступний день з заявою про обстеження звернувся до Республіканського психоневрологічного консультативного центру КМКПЛ № 1, внаслідок якого отримав висновок про відсутність у нього психіатричного захворювання (Чи зміг би психічно хворий вчинити такі дії?).
 
Повернувшись до Львова Гулинчук В.В. скерував копії згаданого медичного висновку до прокурора області, апеляційного суду Львівської області, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області, тощо.
 
В подальшому у судовому засіданні дільничий інспектор Залізничного ВП Марків розповів, що він не зміг виконати вказівку, щодо затримання Гулинчука В.В. у адресі через його відсутність (???), а лікар-психіатр Забродська Н.Б. заявила клопотання про відмову від заяви про проведення психіатричного огляду Гулинчука В.В. без його згоди. Суддя Галайко Н.М. після цього вийшла в нарадчу кімнату для підготовки судового рішення і невдовзі зачитала ухвалу ( від 13.09.2013р.) про закриття справи. Чому так довго розглядала заяву?
 
З наявних документів вбачається, що справа про примусовий психіатричний огляд була відкрита 15.05.2013 року на підставі заяви лікаря-психіатра Забродської Наталії Богданівни та призначена суддею Галайко Н.М. до розгляду на 20.05.2013 року (понеділок). З ухвали Залізничного районного суду м.Львова вбачається, що лікар-психіатр Забродська Н.Б. звернулась до суду на підставі заяви доньки Гулинчука В.В. (дочка хотіла запроторити батька до «психушки»).
 
А тепер уявімо, що Гулинчук В.В. не зметикував про можливість пройти обстеження на психічне захворювання у іншому медичному закладі для отримання відповідного документа про відсутність у нього розладів психічного стану. Що було би з ним? Мабуть, кожен читач зрозуміє, що «наш самий гуманний суд» запроторив би його на примусове медичне обстеження до психіатричної лікарні. А що це означає, додумайте самі (прочитайте публікації в Інтернеті про психлікарні). В даному випадку лікар-психіатр Забродська Н.Б. намагалась незаконно вчинити примусове психіатричне обстеження Гулинчука В.В. Як інакше пояснити її дії, якщо після повернення з Києва Гулинчука В.В. та представлення ним до Суду відповідних документів, вона відмовилась від своєї заяви про проведення психіатричного огляду? Чому відмовилась? Тому, що документ з Київського медичного закладу спростував її заяву? А куди дивилась суддя Галайко В.В.? Як це суддя легковажно ухвалює судове рішення про закриття справи без вирішення питання про причини та незаконні намагання лікаря-психіатра Забродської Н.Б. запроторити Гулинчука В.В до медичної «буцегарні»?
 
На сторінках Інтернету можна ознайомитись із серією публікацій очевидців про т.з. «лікування», «обстеження», «утримання» у медичних психіатричних закладах України, від прочитаного волосся на голові може стати дибом. Рекомендую прочитати хоч згадані нижче публікації:
 
 • «Психлікарня- погляд зсередини. Франківчанка розповіла про чотири тижні жахів»- Галина Баглик, 28.02.2018р.;
 • «Різанина в психлікарні»-останні подробиці зі Львова;
 • «Жахи психлікарні на Сумщині»;
 • «Психлікарня в замку»;
 • На Тернопільщині виявили психлікарню, де пацієнтів тримали в неприйнятних умовах» (02.04.2018р.), та інші.
 
А тепер ще про один аспект цього питання. Про моральну, душевну , фізичну шкоду, завдану Гулинчуку В.В. внаслідок згаданих незаконних дій з боку медиків та суддів. Чи хотів би будь-хто опинитись на його місці- за заявою доньки, чи сина опинитись «підозрюваним» для обстеження у психушці? Чи такі події можуть завдати шкоди здоров’ю людини? Мабуть що так!!! Тож видно, що і Гулинчуку В.В. згаданими подіями завдано шкоду здоров’ю.
 
Згадані події мали місце досить давно і на перший погляд не варті уваги (все закінчилось благополучно). Але , чи хтось застрахований, що завтра ця лікарка Забродська Н.Б. знову не звернеться до Суду з аналогічною заявою на іншу людину? Так можна кожного запроторити до психушки!
 
Пропоную подивитись розповідь Гулинчука В.В. на відео.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642575

Лічильник