Увійти


Правий сектор

Правый сектор«Правий сектор» на чолі з лідером Дмитром Ярошем зарекомендував себе як політична сила, що керується засадами українського націоналізму на основі патріотизму. ПС братиме участь у виборах усіх рівнів, а лідер руху балотуватиметься в кандидати на пост Президента України.

 

Нагадуємо, керівником «Правого сектору» у Львівській області призначено Артема Луцака, а керівником силового блоку – Олега Пелехатого. Політсила вимагає заборонити діяльність Комуністичної партії України та Партії Регіонів і виступає за люстрацію чинної влади. Як зазначив один з представників Віталій Сергетюк: "Ми сподіваємось робити партію для народу, яка нестиме пряму відповідальність". До складу ПС входять не лише майданів ці, а й ті, хто є прихильниками кардинальних рішучих змін, реформ. Одразу зазначимо, що дійові рішучі заходи не є порушенням Кримінального кодексу чи приниженням людської гідності. Всі зміни, як відомо, даються нелегко та небезболісно.

Аналізуючи важку ситуацію в державі ПС Львівщини скликає усіх активістів на засідання 22 березня. Адже не можна бути осторонь вирішення долі держави. На це немає морального права. За подіями на нашій території спостерігає весь світ. 
Європейський союз та Сполучені Штати Америки визнали Україну найпатріотичнішою державою, а українців - найпатріотичнішим народом у 2014 році. Майдан – не змінив життя, Майдан змінив думки українців про життя та дав шанс жити у європейській державі.
Ніщо не буває марним, імена Небесної сотні - скрижалі сучасної історії.

«Правий сектор» розгортає свою діяльність.

Осередок ПС на чолі з Русланом Кальчуком почав діяти на Кам'янеччині. Завданням осередку є викриття корупційної діяльності у всіх сферах життя, висвітлення роботи народних обранців, внесення прозорості у діяльність всіх гілок влади, піднесення значення громади у суспільно-політичному житті. Увага акцентуватиметься на питаннях, що потребують негайного вирішення.

Мирослав Дочинець, лауреат Шевченківської премії, відомий письменник з Мукачева говорив: "Героїзм вчинку вже переміг. Зараз час героїзму розуму". На його думку витворити якісно нову форму, нову країну ​слід не чекаючи допомоги зі сторони. Треба починати з себе.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих обмінюватися думками, ділитися цікавою інформацією через систему коментарів на сайті.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693126

Лічильник