Увійти


Хто вкрав землю у Старому Яричеві?

  • Автор: Олександр Жуков
ХТО ВКРАВ ЗЕМЛЮВід травня поточного року сільський голова Андрущенко А.О. не надає інформації на запити журналіста, а публічна інформація роками приховується від оприлюднення, не зважаючи на чинність відповідного Закону, який зобов’язує, в тому числі Старояричівську сільську раду Кам’янка-Бузького району Львівсьої області оприлюднювати інформацію про свою діяльність (Закон не для нього?). Про ці порушення Закону я згадував у публікації «Що приховано у документах Старояричівської сільської ради?».
 
 
Відсутність офіційної інформації сільської ради та наявність великої кількості інформації (від людей)про зловживання сільським головою службовим становищем(особливо у земельних питаннях) спонукала мене звернутись із офіційним запитом до Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, щодо отримання інформації про використання земель сільськогосподарського призначення по Старояричівській сільській раді(результати проведеного аудиту).
 
Щоб не оприлюднювати у публікації повний текст відповіді РДА наведу окремі тези, які на мою думку, мають важливе значення для громади Старого Яричева та засвідчують факти зловживань службовим становищем (бездіяльністю) з боку окремих службових осіб сільської ради.
 
«Загальна площа сільськогосподарських земель, які не використовуються по сільській раді становить 696 га, в тому числі державної власності-250 га…».
 
«На виконання пункту 11.1 Протоколу засідання оперативного штабу в забезпечення прав і свобод власників земель і збіжжя при голові облдержадміністрації від 05.05.2018 року № 74/0/7-18, районною робочою групою з проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення 27.06.2018 року проведено обстеження у Старояричівській сільській раді 11 вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності площею 250 га, на які не подано клопотань до органів Держгеокадастру.
 
За наслідками обстеження складено акт та рекомендовано сільській раді подати клопотання до органів Держгеокадастру на 10 вільних земельних ділянок для включення до ПЕРЕЛІКУ земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності з метою продажу права на них на земельних торгах.
 
Крім того, обстеженням встановлено, що земельна ділянка державної форми власності площею 55,31 га використовується громадянами, як пасовище та для ведення особистого селянського господарства. На вищезгаданій земельній ділянці виявлено посів гречки одним масивом орієнтованою площею 5-7 га.
 
Про факт самозахоплення земельної ділянки державної форми власності та не виконання рекомендацій комісії щодо подання клопотань повідомлено Управлінню контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області(лист від 27.07.2018 року № 2269/02-18) та Кам’янка-Бузький відділ поліції ГУ НП у Львівській області(лист від 27.07.2018р.№ 2269/02-21)».
 
Отже, у Старому Яричеві за явної бездіяльності сільського голови невідома особа( можливо група осіб) здійснили самозахоплення земельної ділянки державної форми власності, незаконно засіяв(ли) на цій ділянці гречку, вже й мабуть зібрали, продали і гроші від її реалізації поклали у кишеню. Хіба це не злочин?
 
А тепер хочу поділитись своїми роздумами з цього приводу. Якщо цей невідомий вчинив такі дії на території сільської ради- значить цей невідомий був упевнений, що йому за це нічого не буде? Хто може бути таким упевненим на території сільської ради? Або господар цієї території, або людина, яка має «кришу» від цього господара, або вищого рівня чиновника.Чи може звичайний дядько засіяв собі на різдв’яні бундзики стільки гречки? Можливий і ще один варіант- господарю території цієї громади нічого про засівання гречкою цієї ділянки «не відомо». Тоді напрошується інше питання- для чого цей господар знаходиться у цьому кріслі і за, що йому платять заробітну плату? Він повинен знати про такі незаконні дії невідомих першим, рішуче їх присікати і повідомляти про них правоохоронні органи. Чи вчинив він так? НІ! Чому?
 
Отже, маємо факт самозахоплення (крадіжки) землі у держави. Хто це зробив? На це питання має дати відповідь поліція(чи відкрите кримінальне провадження?), а ми будемо інформувати читачів про наслідки цього та інших розслідувань у земельному питанні по Старояричівській сільській раді.

Ще одна цікава тема, яка може зацікавити Старояричівців- земельні паї та отримання за їх оренду плати, яку недавно отримували орендодавці (чи всі?). Якщо це питання є актуальним для громади прошу звертатись із своїми коментарями, пропозиціями, інформаціями по тел. - 067-713-21-74.
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642562

Лічильник