Увійти


Чи може з архіву Кам’янка-Бузького суду зникнути справа?

  • Автор: Олександр Жуков
ЗВЕРНЕННЯ ДО САЙТУ КОЛО НЕДОВІРИНа адрес сайту «Коло Недовіри» надійшло звернення жителя с.Старий Яричів Фурманевича Романа Богдановича, текст якого ми викладаємо у оригіналі.
 
ЗВЕРНЕННЯ ДО САЙТУ КОЛО НЕДОВІРИ
При зверненні до нас Фурманевич Р.Б. зауважив, що хоче ознайомитись із справою № 2-313/1993 Кам’янка-Бузького районного суду, щоб дізнатись про те, чи дійсно його прізвище, як позивача фігурує у позові і, хто від його імені підписав позовну заяву до суду, коли він перебував на дійсній військовій службі.
 
Отож читаємо звернення Фурманевича Р.Б.:
 
«09.08.2018 року я звернувся із заявою до Кам’янка-Бузького районного суду про надання мені для ознайомлення справи № 2-313/1993 за позовом Кобак Н.І. (моєї матері) та Фурманевича Р.Б.(мене) до Кулик С.М. про визнання заповіту і свідоцтва на спадщину недійсним. У рішенні Сулу по цій справі від 06.10.1993 року вказано, що позов задоволено частково і за позивачами(за мною та матір’ю) визнано право власності на ½ частину житлового будинку в с.Старий Яричів по вул.Механізаторів, 14. Це рішення у 1993 році Суд ухвалив, на мою думку, незаконно і при постановленні рішення 16.08.2018 року по справі № 446/1577/16 цей же суд прийняв його до уваги при відмові у моєму позові.
 
Справа в тому, що у 1993 році я ще служив в армії і повернувся додому (до дідової хати) тільки в червні згаданого року і після повернення жодних позовів до суду не подавав. Тому мене зацікавило, хто, коли, на якій підставі долучив до моєї справи згадане рішення, звідки воно взялось?
При поданні згаданої заяви працівники Суду пояснили, що строк виконання заяви три доби. 14.08.2018 року я повторно звернувся до канцелярії Суду з проханням надати мені для ознайомлення згадану справу. Працівниця суду пояснила, що не може знайти цю справу у архіві Суду і пообіцяла на наступний день надати та відправити відповідь на заяву поштою. 22.08.2018 року я втретє звернувся до Суду з вимогою надати мені відповідь на моє звернення, але службова особа Суду заявила, що буде ще шукати згадану справу.
 
Таким чином, працівники Суду, порушуючи вимоги чинного законодавства ухиляються від надання мені відповіді на моє звернення, просто не надають мені його. Я вважаю, що це робиться умисно, адже згаданої справи вже давно немає в архіві- вона знищена за спливом терміну зберігання.
В мене виникає запитання, хто і ,на якій підставі долучив до справи № 446/1577/16 це рішення? Я не звертався до Суду у 1993 році із згаданим позовом, тому вважаю це рішення сфальсифікованим
.
Xто в Кам’янка-Бузькому районному суді зацікавлений у тому, щоб позбавити мене права проживати у хаті мого діда? Може моя матір платить суддям за судові рішення і виселення мене на вулицю з сім’єю?

Допоможіть розібратись у цій несправедливості і беззаконні.
 
Фурманевич Роман Богданович, житель с.Старий Яричів
 
23.08.2018р».
 
Отже, знову з’являється купа зауважень до діяльності суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області. Так і хочеться запитатись у голови Суду- Що у Вас робиться? Чому по одній і тій самій справі: більше року не відкривається провадження, у протокол судового засідання вносяться неправдиві відомості, до справи долучається судове рішення зниклої справи, відповідь на звернення Суд не надає? Чи цей перелік вичерпний? Мабуть, що ні! Впевнений, що по цій справі «ягоди» ще спереду, як і відповідні наслідки. Чи може з архіву суду зникнути справа? Однозначно, що може. Адже на початку лютого 2017 року я у своєму репортажі з архіву суду показав, що злочинно - недбале ставлення працівників суду до збереження матеріальних цінностей (документів) може привести до їх втрати.

Чому Суд зайняв однозначно – упереджену позицію щодо Фурманевича Р.Б. з метою позбавлення його можливості проживати і виселення з сім’єюp з помешкання, у якому він проживає з дитинства? Чому Суд взяв на «віру» незаконне рішення Старояричівської сільської ради № 29 від 28.03.2007р.? Чому пішов за «течією» людської захланності, підлості, жадібності?
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник