Увійти


Обіцянки-цяцянки Кучми Т.Я., як радість для…?

  • Автор: Олександр Жуков
ОБІЦЯНКИ КУЧМИУ своїх недавніх публікаціях під назвою «Звернення до Дрогобицької міськради-як до космосу?» та «Чому Росоха не дає землю Іванців?» згадувалось про те, як Дрогобицькі чиновники роками не розглядають питання про надання у власність присадибної земельної ділянки місцевій жительці Іванців А.М. по вул.Грюнвальдській, 13.
 
На звернення Іванців А.М. чиновники Росоха, Сторонський готують т.з. відповіді, а перший заступник міського голови Герман І. «підмахує» відписки. Скільки тих відписок впродовж багатьох років наплодили?
 
Цікавим є те, що на кожному засіданні (лютий, квітень, червень) комісія розглядала одне і те саме питання і приймала одне і те саме рішення-« На до вивчення (виїзд)». Як би не знав, що комісія має вирішити питання про огляд земельної ділянки у м.Дрогобичі - подумав би про те, що комісія повинна виїхати для виконання своїх функцій до Польщі чи Америки. Мабуть голові комісії Дзюрах І.В. та її членам немає чим себе зайняти, бавляться як у дитячому садочку, граючи в пісочниці у одну і ту саму гру-« виїзд на місце».
 
Я теж вирішив перевірити, як Дрогобицька міська рада виконує свої «обіцянки-цяцянки», звернувшись із журналістським запитом до голови Дрогобицької міської ради Кучми Т.Я. з цього ж питання. У запиті просив у відповідності до вимог чинного законодавства надати копії протоколів засідань комісії з питань регулювання земельних відносин (№ 89, №96, №101), на яких було прийнято рішення «до вивчити це питання з виїздом на місце»; повідомити причини невиконання рішень згаданої комісії; причину ненадання відповіді на запит Іванців А.М. від 13.08.2018 року; повідомити дату проведення сесії міської ради, на якій буде розглянуте згадане питання.
 
Що ж мені відписали ті самі дійові особи - Росоха, Сторонський (готували відповідь), а перший заступник міського голови Герман І. підписав лист, у якому повідомив, що:
 
«Повідомляємо, що звернення Іванців А.М. було винесено на розгляд постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин(протоколи № 89 від 08.02.2018 року та № 101 від 08.06.2018 року). Комісією було прийнято рішення довивчити дане питання з виїздом на місце з метою повного та об’єктивного розгляду та заслуховування усіх сторін конфлікту.
 
Виїздне засідання постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин заплановано провести а першій декаді вересня. Про конкретний час гр.Іванців А.М. буде повідомлена додатково».
 
Отримавши таку відповідь (надана з порушенням строків, встановлених законом і не повному об’ємі запитуваної інформації) мав би тішитись , що питання на контролі і буде вирішено. Але глибше вивчення наданих документів поставило під сумнів щирість намірів «добродіїв» з міської ради. У витягу з протоколу засідання постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин № 89 від 08.02.2018 року вказано, що у згадану дату комісія у складі голови Дзюрах І.В., заступника Вітульської М.І., секретаря Оленич С.Р., членів постійної комісії Броварського Н.Я., Муль Р.М., Бернадович В.А., Балог О.Б.,Городинського М.М. та запрошених- представника відділу оренди і приватизації комунального майна та земельних ресурсів Сторонського О., начальника відділу Росохи Р.В., присутніх від громади- Волошанського П.М., Волошанської Л.І., Куций О.Є., Міраї Є.Й., Бучок Я.І., Япршевич Я.Є.,Пиндзин І.М., Солян М.І., Бунь В.Б.,Пона Л.І., Пітила І.Б.,Бонтей М.В.,Ільницький М.М.,Яртим В.В.,Іванців М.О., Петренко Р.І., Цольц В.Я., Мазур А.Р., Зозуля А.В., Грицик С.О., Іванців М.О.,Ільченко Л.,Мищатин Р.В.,Геврик О.Т., Бішко В.А.,Корягіна А.П.,Середич Ф.М.,Назаревич І.А.,Флюнт, Н.Й.,Мацигін І.Л. слухали голову комісії про порядок денний, присутніх громадян про їхні звернення, членів комісії щодо доповнення до порядку денного засідання комісії. Після обговорення прийняли порядок денний «одноголосно».
 
Пунктом 3 згаданого витягу вказано, що розглядалось питання «Про надання згоди на виготовлення проектів відведення та технічної документації на земельні ділянки».

У пункті 3.2 витягу записано наступне: «Іванців А.М., прож.пров.Грюнвальдська,13», «Земельну ділянку площею 585 кв.м. на пров. Грюнвальдському для ОЖБ», заява поступила 10.11.2017р., «На до вивчення (виїзд) - заперечення сусідів Пецюх). Аналогічний витяг з протоколу № 101 від 08.06.2018 року засідання згаданої комісії наданий у додатку. А де ж витяг з протоколу № 96 від 25.04.2018 року? Чому не надали ? Чи може на цьому засіданні згаданого питання не розглядали?
 
Якщо аналізувати текст наданих документів то з них вбачається, що комісія ніби-то хоче розглянути і вирішити згадане питання, а насправді відмовляє гр. Іванців А.М. у вирішенні її проблеми. Згадані чиновники без докору совісті лукавлять перед Іванців А.М.( можна сказати брешуть) годуючи її обіцянками( як манкою годують дітей у дитячому садку). Вона обнадійливо сприйняла таку саму відповідь міської ради і з нетерпінням чекала першої декади вересня впродовж якої був запланований приїзд згаданої комісії, але все марно. Згадана відписка посадової особи міської ради Германа І.-всього «обіцянка-цяцянка»… Такою самою «манкою» годує Іванців А.М. і сам міський голова Кучма Т.Я.(документ йому теж готували згадані «кухарі відписок»- Сторонський і Росоха) вказавши у листі наступне: «Повідомляємо, що Ваше питання було винесено на розгляд постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин(протокол № 101 від 08.06.2018 року). Комісією було прийнято рішення до вивчити Ваше питання з виїздом на місце( п.Кучма Т.Я. чомусь згадав тільки про одне засідання комісії-автор).
 
Виїздне засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин заплановано провести в першій декаді вересня. Про конкретний час Вас буде повідомлено додатково».
 
Мене вразило те, як майстерно вводять в оману громадян згадані чиновники- ніби-то обіцяючи провести виїздне засідання постійної комісії у першій декаді вересня. А де у рішенні комісії вказано про конкретну дату проведення такого засідання? Навіть не згадується!!! Про що це свідчить? Про елементарне навішування локшини ? «Обіцянки-цяцянки»! Людей нагло дурять!!! Цікаво, чи згадані чиновники для виділення собі земельних ділянок теж чекають виїздних комісій? Хотілось би, щоб п.Дзюрах І.В. поділилась цією інформацією з нами або п.Росоха Р. розповів, скільки часу він чекав вирішення питання про отримання земельної ділянки на місці будівництва свого будинку. Або може поділиться інформацією про зниклу земельну ділянку площею 0.49 га по вул. Сагайдачного, 100?

Ще хотів би звернути увагу читачів на одну особливість «лукавства» п.Германа І., який у відповіді на мій запит повідомив, що «на звернення Іванців А.М. від 13.08.2018 року Дрогобицькою міською радою було надано відповідь 17.08.2018 року № 3-21/6733». Мав би совість згаданий пан писати мені таку брехню у листі від 28.08.2018 року № 3-21/6972, адже на цю дату відповідь Іванців А.М. ще лежала у канцелярії ради, тому що тільки 03.09.2018 року(після мого втучання) міська рада спромоглась нарешті скерувати відповідь на запит Іванців А.М., що підтверджується поштовою печаткою на конверті(з порушення вимог, встановлених Законом). Моя порада цьому пану- перш ніж надати відповідь -потрібно перевірити, чи відповідає написане на папері- дійсності. Але я вже згадував про те, що «відписку» готували Росоха Р. та Сторонський О.
 
А як міський голова та інші чиновники міської ради здійснюють прийом громадян? Як вони виконують вимоги чинного законодавства про доступ до публічної інформації?
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558070

Лічильник