Увійти


Півтора мільйона гривень на вітер?

  • Автор: Олександр Жуков
СМІТТЯСаме таку суму бюджетних коштів Старояричівської громади за підписом сільського голови Андрущенка А.О. перераховано сільською радою Приписюку О.О. (1 150 тис. грн.) та Білецькій С.В. (500.00 тис.грн.) за придбання колишнього приміщення кафе по вул. Галицькій, 89 в с.Старий Яричів. У публікації під назвою «Що приховано за договором купівлі-продажу торгового комплексу в с.Старий Яричів по вул.Галицькій,89?» я вже торкався цієї теми.
 
Недавній схід жителів села Старий Яричів (щодо обговорення питання про залучення земельної ділянки за межами села для облаштування звалищно – сортувально - переробного майданчика для побутового сміття з м.Львова), який відбувся під стінами згаданого торгового комплексу знову нагадав мені про те, що сільською радою вже викинуто на сміття (на вітер) велику суму коштів громади. Звичайно Приписюк та Білецька згадані кошти на сміття не викинули (вони їх використали для власних цілей), але керівники сільської ради фактично викинули більше, як півтора мільйона гривень на вітер (на сміття-хто, як хоче так і розуміє).
 
Користі від придбаної нерухомості село не має жодної. Більше того, як мені стало відомо від місцевих жителів про те, що і на час купівлі сільською радою згаданої нерухомості (22.08.2017 року) приміщення знаходилось у вкрай незадовільному, з технічної точки зору стані. Компетентні люди говорять про те, що приміщення не має фундаменту і по стінах з’явились тріщини. Що, сільський голова цього не знав?
Місцеві жителі пам’ятають, як на День Незалежності сільський голова Андрущенко А. відкривав дитячий садок «Ярчик». Про це у часописі «Життя і слово» згадувалось наступним чином:
 
«Наймолодші мешканці села Старого Яричева матимуть свій дитсадок, який назвуть в честь села «Ярчик»…
 
Концерт вийшов чудовий, бо з ініціативи Ігора Швагуляка та сільського голови Андрія Андрущенка виступили учні музичної школи Нового Яричева». А де сьогодні згаданий дитячий садок? Чому «наймолодші мешканці села» не ходять до дитячого садка? Та й зрештою, чи хотіли б батьки віддавати своїх дітей у дитячий садок, приміщення якого знаходиться у незадовільному стані? А як стіна впаде, грибок або щось інше станеться? Хто буде відповідати? А хто подумав про те, що в одному приміщенні з дитячим садочком не може бути магазин, де продають спиртне, куриво і т.п.? Чи сільській раді на це наплювати?
 
Саме через підроблення дозвільних документів на експлуатацію згаданого приміщення і порушено кримінальне провадження. Хто підробив ці документи? Кому це було потрібно? І тут виникає інше питання. Для чого сільський голова придбав цю нерухомість? Невже він не знав про існуючі технічні проблеми з будинком? Якщо не знав - для чого він знаходиться на цій посаді? Якщо знав - для чого він викинув гроші на вітер? А може це була наперед домовлена оборудка з відповідними наслідками? Що тепер будуть робити з цим приміщенням? Про який дитячий садочок може вестись розмова у майбутньому? Чи віддадуть батьки своїх дітей у такий дитячий садочок? А скільки помпезності було при відкритті т.з. садочка «Ярчик». Де він тепер, той куточок дитячого щастя? А скільки грошей заплачено за проектну документацію для ремонту приміщення під дитячий садочок? Між іншим всі витрачені кошти є коштами громади. Невже люди так байдуже ставляться до того, як з їх кишені безвідповідально крадуть (витрачають) кошти. Можна було би витратити їх на інші благородні цілі, хоч би на потреби того самого ФАПУ. Ще кілька років безгосподарності і у цьому приміщенні можуть відбутись незворотні процеси.
 
Під час сільського сходу більшість жителів села проявили свою одностайну солідарність з приводу відкриття в селі сміттєзвалища і категорично заявили «НІ!!!» сільському голові на пропозицію погодитись на переробку побутових відходів на земельній ділянці колишнього колгоспного складу отрутохімікатів. Ця громадська позиція яричівців засвідчила, що сільський голова не має впливу на всіх мешканців села по таких важливих питаннях, які торкаються питань екології та корупційних схем сміттєвого бізнесу, у яких задіяні чиновники з високих кабінетів.
 
Не можу не торкнутись питання про відповідальність за кримінальне правопорушення, вчинене посадовцями сільської ради при купівлі - продажу згаданого торгового центру. Вже третій рік проводиться дослідча перевірка факту вчинення кримінального правопорушення після відкриття кримінального провадження № 12016140220000660. Вже й начальника слідчого відділу Нестерука С. з Кам’янка-Бузького ВП перевели у інший підрозділ поліції, а «вихлопу» немає. Немає кінцевого результату слідства. Справа до цього часу до суду не скерована. Чому? Навмисно затягують «кумівські» зв’язки в поліції? Чи за затягування або закриття цього кримінального провадження вже заплачено? Невже немає шкоди, нанесеної незаконними діями посадових осіб сільської ради громаді? Хтось мав би спитатись у цього ж самого голови про це? Скільки ще грошей на вітер пустять сільські керманичі на своїх посадах? Чи може з «вітром» ці гроші заносить у певні кишені?
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник