Увійти


Скільки коштує аркуш паперу із списком працівників у сільській раді?

  • Автор: Олександр Жуков
Скільки коштує аркуш паперу із списком працівників у сільській раді
 
30.01.2019 року згідно постанови про відкриття виконавчого провадження від 16.01.2019 року Кам’янка-Бузьким відділом ДВС мене було запрошено до Старояричівської сільської ради для участі у вчиненні виконавчих дій(старший державний виконавець Смага О.Б.). Опис процедури проведення виконавчих дій- окрема розмова та публікація.
 
Нагадаю читачам, що мова ведеться про виконання рішення Львівського окружного адміністративного суду від 05.12.2019 року, яким Старояричівську сільську раду зобов’язано надати запитувану інформацію та надати для ознайомлення документи Старояричвівської сільської ради, в тому числі згаданий список.
 
Хочу зауважити, що рішенням Суду із Старояричівської сільської ради за порушення вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» стягнуто більше 1 400 грн. судового збору на мою користь.
 
Для того щоб читачі зрозуміли, чи коштує 1400 грн. інформація, яку мені не надавала на запит сільська рада надаю без коментарів копію списку працівників сільської ради із зазначенням посад та дат прийому на роботу та посадові оклади. Мені цікаво, чому сільська рада не хотіла надавати цю інформацію на запит і надала тільки за рішенням суду. Невже цей список коштує 1 400 грн. бюджетних коштів? Нехай оцінку і вартість цього списку дадуть самі читачі.
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник