Увійти


Розслідування

Теги

Справа - «невидимка» Кам’янка-Бузького суду?

Справа невидимка Камянка Бузького судуЯ вже згадував у попередній публікації під назвою «Чи може зникнути справа з архіву суду?» про те, що Кам’янка-Бузький районний суд не надає стороні провадження для ознайомлення справу за 1993 рік, копія рішення по якій долучено до матеріалів іншої справи.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 250

Хто не дає жити Фурманевичу Роману

Хто не дає жити Фурманевичу РомануЖиве собі звичайний дядько Роман в с.Старий Яричів з дня народження у звичайній сільській хаті (нова хата збудована у 1979 році). Як його народили, так він і бідкається у цьому селі, інакшою назвою життя селян я не можу назвати. Спочатку дитинство, потім школа, ПТУ, армія, одруження, робота- все ніби так, як і в інших людей. Хіба, що проблем має більше.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 666
Детальніше Коментар (2) Перегляди: 326

Останні коментарі

  • Гість - Дрогобичанин

    Суцыльна заказуха. Оте ГО та її активістки скандально відомі своїхми провокаціями в місті й наклепами. Базарні кобіти.
Подивитися інші коментарі

Слідами наших публікацій (чи причетне ФГ «Озеро» до знищення ставку в Старому Яричеві?)

ФГ ОЗЕРО

Нещодавно оприлюднена публікація «Хто знищив ставок у Старому Яричеві» викликала  великий  інтерес, ажіотаж та резонанс. До нас звернувся і голова ФГ «Озеро» Тарас Лисик,  під час зустрічі з яким ми ознайомились із документами, які  дають відповідь на багато питань, що були  оприлюднені  журналістом  у згаданій публікації(раніше не відомих). Ці документи засвідчують , що згадане підприємство, яке нами  було запідозрено у  порушенні чинного законодавства , працює у правовому полі і немає жодного відношення знищення ставка, про що згадувалось у публікації та відеороліку.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 191

В чому різниця між ТОВ «ЛОПАТИН АГРО» та ТОВ «ЛОПАТИН АГРО- ПЛЮС»?

агро плюс21.05.2018 року до Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУ НП у Львівській області надійшла  заява гр.Кушпіта Л.Б., співвласника ТОВ «Лопатин Агро» про те, що директор ТОВ «Лопатин Агро» (інший сіввласник Улеско В.В.) шляхом обману та,  зловживаючи довірою проводить зустрічі із власниками земельних ділянок, що знаходяться в законній оренді товариства, пропонує їм підписати інші договори оренди в інтересах іншого товариства, співзасновником якого він теж є, а саме ТОВ «Лопатин Агро-Плюс».

У заяві  вказано, що в діях Улеско В.В. вбачаються ознаки злочинів, встановлених ст.ст. 190, 192, 206, 219 КК України. Цією ж заявою Кушпіт Л.Б. просив слідчого вжити  необхідних заходів для забезпечення кримінального провадження, а саме:

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 380

Кримінальна справа на Панилика Ю.Б. одна, обвинувальних акти два, а де ж вирок?

не говори що не робивМаю в розпорядженні два документи -  обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою(шахрайство), внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013150080002266 від 31 липня 2013 року,  складений  29 січня 2016 року та обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013150080002266 від 31.07.2013 року, складений 15 травня 2017 року.  Обвинуваченим по цих актах значиться  Панилик Юрій Богданович, а потерпілою є Кравець Галина Степанівна.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 143

На сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
460
Перегляди статей
476437

Лічильник