Увійти


Розслідування

Теги

Знову адмінпорушення, знову кримінал у сільській раді?

Знову адмінпорушення знову кримінал у сільській радіЩе не встигло висохнути чорнило на печатках, якими завірені рішення та виконавчі листи Львівського окружного адміністративного суду за наслідком розгляду моїх позовів до Старояричівської сільської ради (шість позовів) з приводу порушень вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»,ще сільська рада не повернула мені всі кошти судового збору за подання згаданих позовів, як у цьому ж суді розпочато розгляд ще однієї справи за позовом кукезівчан-Білої Г.С. та Білого Т.С. до Старояричівської сільської ради. Підстава відкриття провадження аналогічна- ненадання інформації на запити.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 835

Невже виявлено нову «аферу» Старояричівської сільської ради?

Невже виявлено нову аферу Старояричівської сільської ради 2В кінці січня 2019 року Білий Тарас Степанович звернувся із запитом до Старояричівської сільської ради з приводу надання йому публічної інформації, в тому числі копії протоколу двадцять восьмої сесії п’ятого скликання Старояричівської сільської ради від 29.05.2009 року, на підставі яких було прийнято рішення про виділення останньому земельної ділянки для житлового будівництва в с.Кукезів. Справа в тому, що він з 2009 року не може отримати від сільської ради дозвільних документів на проведення до новобудови газу, світла, тощо.
Детальніше Коментар (1) Перегляди: 2261

Останні коментарі

  • Гість - ХтоТам

    Дуже цікаво - але нічого не зрозуміло. Навіщо то комусь треба було підробляти? А як тепер з використаними підробленими документами? ЦЕ Ж КРИМІНАЛ!!!
Подивитися інші коментарі
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 1750
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 560
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 1455

Чи є кримінал у рішеннях сільської ради? (ч.2, чотирнадцята сесія сьомого демократичного скликання від 03.02.2017 року.)

Чи є кримінал у рішеннях сільської ради 1На розгляд громади Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (для громадян, що мешкають у інших населених пунктах області теж буде не зайвим) пропонується ознайомитись із протоколом чотирнадцятої сесії сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 03.02.2017 року. Прошу всіх, хто хоч трошки розуміється на питаннях організації та проведення засідань сесій органу самоврядування визначити для себе наявність або відсутність очевидних порушень вимог Закону.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 385

На сайті

На сайті 350 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
763576

Лічильник