Увійти


Розслідування

Теги

Чи є кримінал у рішеннях сільської ради? (ч.2, чотирнадцята сесія сьомого демократичного скликання від 03.02.2017 року.)

Чи є кримінал у рішеннях сільської ради 1На розгляд громади Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (для громадян, що мешкають у інших населених пунктах області теж буде не зайвим) пропонується ознайомитись із протоколом чотирнадцятої сесії сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 03.02.2017 року. Прошу всіх, хто хоч трошки розуміється на питаннях організації та проведення засідань сесій органу самоврядування визначити для себе наявність або відсутність очевидних порушень вимог Закону.

Що відбувається з землею у Старояричівській громаді?

Що відбувається з землею у Старояричівській громаді 1Чи знають місцеві громадяни, що відбувається з землею у Старояричівській сільській раді? Чому, на яких умовах здаються в оренду земельні ділянки не витребуваних паїв померлих громадян? Чи знають спадкоємці про те, що земельні ділянки померлих родичів здаються в оренду сільськогосподарським виробникам?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 119

Чи знала мати сільського голови про незаконні дії сина?

Протокол загальних зборів 4Продовжуючи громадсько-журналістське розслідування обставин приватизації майна колишнього колгоспу «Маяк» ознайомився із рішенням виконкому Старояричівської сільської ради № 91 від 25.12.2012 року «Про проведення державної реєстрації права власності на нежитлові приміщення з видачею свідоцтва нерухомого майна по вул. Шкільна в селі Руданці та вул. 8-го Березня в селі Старий Яричів».
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 176

Як сільський голова ділив матеріальну допомогу?

розпорядження старояричівської сільської ради про виділення матеріальної допомогиВраховуючи те, що Старояричівська сільська рада не оприлюднила у свій час розпорядження голови Старояричівської сільської ради № 8 від 05.09.2017 року про виділення матеріальної допомоги громадянам-мешканцям населених пунктів сільської ради я вирішив оприлюднити найбільший список осіб, які отримали цю допомогу у розмірі по 1 000,00 грн. кожний. Вважаю, що яричівці мають знати все про діяльність сільської ради, тим більше, що це мала би робити сама сільська рада.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 125

Чому сільська рада не розглядає звернення Білої Г.С. та Білого Т.С.?

земляЖитель с. Кукезів Кам’янка-Бузького району Львівської області Білий Тарас Степанович, учасник бойових дій-ветеран АТО, який у травні 2014 року опинився у самому пеклі військового конфлікту під Донецьком звернувся до мене із проханням допомогти розібратись у причинах такого байдужого відношення до нього та його родини з боку службових осіб Старояричівської сільської ради, що полягає у ігноруванні згаданими посадовцями вимог чинного законодавства при розгляді його звернень.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 249

Чому відміняються рішення сільської ради?

протокол рішенняОзнайомившись із протоколами сесій Старояричівської сільської ради мене вразила та кількість рішень, які систематично відмінялись на кожній сесії. Таке враження, що у сільській раді «ліва рука не знає, що робить права».
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 149

На сайті

На сайті 254 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
517
Перегляди статей
530178

Лічильник