Увійти


Розслідування

Теги

Хто і чому «ліквідував» колишній колгосп «Маяк» та його документи?

Старий яричівДивні чудеса відбуваються на теренах Старояричівської сільської ради- голова сільської ради не виконує вимог Законів і вчиняє протиправні вчинки, перетворивши орган самоврядування на свою вотчину та удільне князівство зі своїми примхами. Навіть райдержадміністрація не має впливу на нього. Що це - «місцевий сепаратизм»?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 861

Дії сільської ради протиправні, незаконні?

ФОТО ІНФОРМАЦІЙНОГО СТЕНДУЧи може бути, щоб сільська рада вчиняла незаконні, протиправні дії? Хто ж це допустив у Старому Яричеві? Може це зробили депутати Тис Марія Йосипівна, Гарасюк Надія Теодорівна, може Кучерепа Олена Адамівна? А може члени виконкому сільської ради - Кучерепа Марія Іванівна, Кузик Оксана Станіславівна, Кукла Олександ Едуардович, Пнівський Андрій Михайлович? А може все таки сільський голова Андрущенко Андрій Олександрович? Це ж він підписує документи від імені сільської ради.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 226

Справа - «невидимка» Кам’янка-Бузького суду?

Справа невидимка Камянка Бузького судуЯ вже згадував у попередній публікації під назвою «Чи може зникнути справа з архіву суду?» про те, що Кам’янка-Бузький районний суд не надає стороні провадження для ознайомлення справу за 1993 рік, копія рішення по якій долучено до матеріалів іншої справи.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 305

Хто не дає жити Фурманевичу Роману

Хто не дає жити Фурманевичу РомануЖиве собі звичайний дядько Роман в с.Старий Яричів з дня народження у звичайній сільській хаті (нова хата збудована у 1979 році). Як його народили, так він і бідкається у цьому селі, інакшою назвою життя селян я не можу назвати. Спочатку дитинство, потім школа, ПТУ, армія, одруження, робота- все ніби так, як і в інших людей. Хіба, що проблем має більше.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 766
Детальніше Коментар (2) Перегляди: 392

Останні коментарі

  • Гість - Дрогобичанин

    Суцыльна заказуха. Оте ГО та її активістки скандально відомі своїхми провокаціями в місті й наклепами. Базарні кобіти.
Подивитися інші коментарі

Слідами наших публікацій (чи причетне ФГ «Озеро» до знищення ставку в Старому Яричеві?)

ФГ ОЗЕРО

Нещодавно оприлюднена публікація «Хто знищив ставок у Старому Яричеві» викликала  великий  інтерес, ажіотаж та резонанс. До нас звернувся і голова ФГ «Озеро» Тарас Лисик,  під час зустрічі з яким ми ознайомились із документами, які  дають відповідь на багато питань, що були  оприлюднені  журналістом  у згаданій публікації(раніше не відомих). Ці документи засвідчують , що згадане підприємство, яке нами  було запідозрено у  порушенні чинного законодавства , працює у правовому полі і немає жодного відношення знищення ставка, про що згадувалось у публікації та відеороліку.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 228

На сайті

На сайті 393 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
477
Перегляди статей
493235

Лічильник