Увійти


Розслідування

Теги

Хто буде «іменинником» у Старояричівській сільській раді?

Старий яричів05 грудня 2018 року за наслідком розгляду моєї скарги на рішення, дії чи бездіяльність суб’єкта владних повноважень - Старояричівської сільської ради Львівський окружний адміністративний суд постановив судове рішення, яким вирішив позов Жукова Олександра Сергійовича до розпорядника інформації про визнання протиправними дій та зобов’язання вчинити дії – задоволити повністю. Цим рішенням Суд визнав протиправними дії Старояричівської сільської ради, щодо ненадання запитуваної інформації на запити від 01.05.2018 троку та від 03.05.2018 року.

Що виробляє з документами сільський голова Андрущенко А.О.?

Старий яричівПродовжуючи журналістське розслідування по судовій справі за позовом Кобак Н.І. до Фурманевича Р.Б. виявив цікаві нові обставини порушень Закону з боку сільського голови Андрущенка А.О. Адвокатом Ганичем І.М. до Старояричівської сільської ради був поданий запит стосовно отримання інформації по довідках, виданих сільською радою за підписом голови Андрущенка А.О. у нотаріальну контору (так вказано у журналі вихідних документів сільської ради).
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 779

Хто і чому «ліквідував» колишній колгосп «Маяк» та його документи?

Старий яричівДивні чудеса відбуваються на теренах Старояричівської сільської ради- голова сільської ради не виконує вимог Законів і вчиняє протиправні вчинки, перетворивши орган самоврядування на свою вотчину та удільне князівство зі своїми примхами. Навіть райдержадміністрація не має впливу на нього. Що це - «місцевий сепаратизм»?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 978

Дії сільської ради протиправні, незаконні?

ФОТО ІНФОРМАЦІЙНОГО СТЕНДУЧи може бути, щоб сільська рада вчиняла незаконні, протиправні дії? Хто ж це допустив у Старому Яричеві? Може це зробили депутати Тис Марія Йосипівна, Гарасюк Надія Теодорівна, може Кучерепа Олена Адамівна? А може члени виконкому сільської ради - Кучерепа Марія Іванівна, Кузик Оксана Станіславівна, Кукла Олександ Едуардович, Пнівський Андрій Михайлович? А може все таки сільський голова Андрущенко Андрій Олександрович? Це ж він підписує документи від імені сільської ради.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 298

Справа - «невидимка» Кам’янка-Бузького суду?

Справа невидимка Камянка Бузького судуЯ вже згадував у попередній публікації під назвою «Чи може зникнути справа з архіву суду?» про те, що Кам’янка-Бузький районний суд не надає стороні провадження для ознайомлення справу за 1993 рік, копія рішення по якій долучено до матеріалів іншої справи.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 346

Хто не дає жити Фурманевичу Роману

Хто не дає жити Фурманевичу РомануЖиве собі звичайний дядько Роман в с.Старий Яричів з дня народження у звичайній сільській хаті (нова хата збудована у 1979 році). Як його народили, так він і бідкається у цьому селі, інакшою назвою життя селян я не можу назвати. Спочатку дитинство, потім школа, ПТУ, армія, одруження, робота- все ніби так, як і в інших людей. Хіба, що проблем має більше.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 828

На сайті

На сайті 199 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
494
Перегляди статей
509513

Лічильник