Увійти


Розслідування

Теги
Детальніше Коментар (2) Перегляди: 262

Останні коментарі

  • Гість - Дрогобичанин

    Суцыльна заказуха. Оте ГО та її активістки скандально відомі своїхми провокаціями в місті й наклепами. Базарні кобіти.
Подивитися інші коментарі

Слідами наших публікацій (чи причетне ФГ «Озеро» до знищення ставку в Старому Яричеві?)

ФГ ОЗЕРО

Нещодавно оприлюднена публікація «Хто знищив ставок у Старому Яричеві» викликала  великий  інтерес, ажіотаж та резонанс. До нас звернувся і голова ФГ «Озеро» Тарас Лисик,  під час зустрічі з яким ми ознайомились із документами, які  дають відповідь на багато питань, що були  оприлюднені  журналістом  у згаданій публікації(раніше не відомих). Ці документи засвідчують , що згадане підприємство, яке нами  було запідозрено у  порушенні чинного законодавства , працює у правовому полі і немає жодного відношення знищення ставка, про що згадувалось у публікації та відеороліку.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 123

В чому різниця між ТОВ «ЛОПАТИН АГРО» та ТОВ «ЛОПАТИН АГРО- ПЛЮС»?

агро плюс21.05.2018 року до Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУ НП у Львівській області надійшла  заява гр.Кушпіта Л.Б., співвласника ТОВ «Лопатин Агро» про те, що директор ТОВ «Лопатин Агро» (інший сіввласник Улеско В.В.) шляхом обману та,  зловживаючи довірою проводить зустрічі із власниками земельних ділянок, що знаходяться в законній оренді товариства, пропонує їм підписати інші договори оренди в інтересах іншого товариства, співзасновником якого він теж є, а саме ТОВ «Лопатин Агро-Плюс».

У заяві  вказано, що в діях Улеско В.В. вбачаються ознаки злочинів, встановлених ст.ст. 190, 192, 206, 219 КК України. Цією ж заявою Кушпіт Л.Б. просив слідчого вжити  необхідних заходів для забезпечення кримінального провадження, а саме:

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 215

Кримінальна справа на Панилика Ю.Б. одна, обвинувальних акти два, а де ж вирок?

не говори що не робивМаю в розпорядженні два документи -  обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою(шахрайство), внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013150080002266 від 31 липня 2013 року,  складений  29 січня 2016 року та обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013150080002266 від 31.07.2013 року, складений 15 травня 2017 року.  Обвинуваченим по цих актах значиться  Панилик Юрій Богданович, а потерпілою є Кравець Галина Степанівна.

Відеоконференція для судді Помогаєва А.В.- фарс чи умисні дії?

відеоконференція судового засідання25.05.2018 року у Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді Київської області  відбулось підготовче судове засідання у справі за позовом судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Помогаєва А.В. до  журналіста ІА «Журналісти проти корупції» Жукова О.С. та до  ВГО «Журналісти проти корупції» (представляє голова організації Кот С.І.) про захист честі, гідності  і ділової репутації (ціна позову 100 000 грн.). Підставою для подання позову послужила публікація "Який засіб ефективніший-скарга до Вищої ради Правосуддя, чи «в пику»?"

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 192

Прем’єр-міністр теж не може зламати корупцію у Львівських та Дрогобицьких кабінетах?

Премєр міністр теж не може зламати корупцію у Львівських та Дрогобицьких кабінетах16.08.2017 року директор ПП «Постінтур» Солян М.І. звернувся до Прем’єр-Міністра України Гройсмана В.Б. з письмовим проханням про вжиття заходів, а саме просив його дати вказівку Львівській облдержадміністрації та зобов’язати їх включити ПП «Постінтур» у перелік юридичних осіб для продовження інвестицій будівництва, інвестованої   згаданим підприємством будівлі «Адмінбудинку райфінвідділу та КРУ», або зобов’язати їх повернути вкладені інвестиційні кошти, сума яких підтверджена Господарським судом Львівської області(невиконання судового рішення- ст.382 КК України- примітка автора).

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 120

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
444
Перегляди статей
451204

Лічильник