Увійти


Чому відміняються рішення сільської ради?

протокол рішенняОзнайомившись із протоколами сесій Старояричівської сільської ради мене вразила та кількість рішень, які систематично відмінялись на кожній сесії. Таке враження, що у сільській раді «ліва рука не знає, що робить права».
 
Читаю:
 
Ріщення № 18 від 20.02.2013 року двадцять третьої позачергової сесії шостого демократичного скликання:
«Відмінити рішення вісімнадцятої позачергової сесії шостого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 30 серпня 2012 року № 36 «Про виготовлення проекту, землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Старий Яричів Бартішу П.С.».(Рішення № 36 від 30.08.2012 року- «Надати дозвіл гр. Бартішу П.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд орієнтовною площею 0,2500 га в с.Старий Яричів,Гр.Бартішу П.С. розроблену та погоджену в установленому законодавством порядку документацію подати на затвердження сесії сільської ради».
Рішення № 6 від 26.03.2013 року двадцять четвертої позачергової сесії шостого демократичного скликання:
«Відмінити рішення тринадцятої сесії шостого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 16 січня 2012 року № 4 «Про надання погодження н відвід земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гащуку Є.С.».
 
Рішення № 5 від 26.03.2013 року:
«Відмінити рішення восьмої позачергової сесії шостого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 08.07.2011 року № 11 на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Старий Яричів гр. Хомин О.В.».
Рішення № 7 від 26.03.2013 року:
«Надати дозвіл гр.Хомин О. В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0.1200 га в с. Старий Яричів»(Для чого потрібно було відміняти попереднє рішення?).
Протокол двадцять п’ятої позачергової сесії шостого демократичного скликання від 24.04.2013 року:
 
Рішення № 2:
«Відмінити рішення двадцять першої сесії п’ятого демократичного скликання від 07.08.2008 року № 49 «Про надання земельної ділянки для будівництва житлового будинку» та сорокової сесії п’ятого демократичного скликання від 20.10.2010 року № 35 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Героїв УПА в с.Старий Яричів.
Рішення № 3:
Відмінити рішення дев’ятої сесії п’ятого демократичного скликання від 16.04.2007 року № 12 «Про надання дозволу на збір матеріалів погодження по вибору земельної ділянки для будівництва дитячого садка в с.Старий Яричів».
Рішення № 4:
«Відмінити рішення вісімнадцятої позачергової сесії п’ятого демократичного скликання від 17.04.2008 року № 20 «Про надання дозволу ТзОВ «Галицький інститут проектів» на виготовлення проекту дитячого садка на 150 місць в с. Старий Яричів».
Протокол двадцять шостої сесії шостого демократичного скликання від 01.07.2013 року:
 
Рішення № 9:
«Відмінити дію рішення 19 сесії п’ятого демократичного скликання від 23.05.2008 року № 19 «Про надання дозволу на збір матеріалів попереднього погодження по встановленню торгового павільону» гр.Місько Н.А.
Рішення № 10:
«Відмінити дію рішення 22 позачергової сесії п’ятого демократичного скликання від 24.09.2008 року № 10 «Про передачу земельних ділянок у власність гр. Бобиру О.В.».
Рішення № 11:
«Відмінити рішення 18 позачергової сесії шостого демократичного скликання від 30.08.2012 року № 35 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» гр.Тищенко О.О.
Протокол двадцять восьмої сесії шостого демократичного скликання від 24.09.2013 року:

Рішення № 30:
«Відмінити рішення двадцять першої позачергової сесії шостого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 12 грудня 2012 року № 8 «Про виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки гр.Ткача С.А.».
Отже, як бачимо зі змісту вказаних документів, після спливу певного часу своє попереднє рішення дозвільного характеру Старояричівська сільська рада на іншій сесії скасовувала. В документах відсутні посилання на підстави відміни попередніх рішень. Чому? Отримавши дозвіл на виготовлення проекту, землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та чи інша особа мала би почати вчиняти якісь дії для будівництва житла і раптом сільська рада забирає у цієї особи згаданий дозвіл, скасовує своє попереднє рішення. Це виглядає приблизно так: «Я тобі слово дав, то я забираю його назад»! На мою думку це змахує на обман?! Але для чого це робиться? Яка причина? Чому така велика кількість рішень(переважно з земельних питань) скасовується? Не може бути, щоб такі дії не були вмотивованими? Дивує ще одна обставина: Скасувати(відмінити) рішення сесії сільської ради вправі тільки суд!!! Невже сільська рада не знає про це? То ж, для чого приймати таку велику кількість незаконних рішень?
Продовженням оприлюднення таких незаконних рішень сільської ради сподіваюсь знайти відповідь на поставлені питання.
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708075

Лічильник