Увійти


Чому сільська рада не розглядає звернення Білої Г.С. та Білого Т.С.?

земляЖитель с. Кукезів Кам’янка-Бузького району Львівської області Білий Тарас Степанович, учасник бойових дій-ветеран АТО, який у травні 2014 року опинився у самому пеклі військового конфлікту під Донецьком звернувся до мене із проханням допомогти розібратись у причинах такого байдужого відношення до нього та його родини з боку службових осіб Старояричівської сільської ради, що полягає у ігноруванні згаданими посадовцями вимог чинного законодавства при розгляді його звернень.
 
14.02.2017 року Білий Т.С. звернувся до Старояричівської сільської ради із заявою, щодо надання інформації про суміжні земельні ділянки та підстави їх надання. Відповідь на цю заяву сільською радою не надано до цього часу.
 
06.12.2018 року Білий Т.С. знову звернувся до Старояричівської сільської ради із заявою про вирішення спору за суміжну земельну ділянку. Відповідь на цю заяву заявник не отримав до цього часу.
 
24.12.2018 року жителька с. Кукезів Біла Г.С. (мати) у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» скерувала на адресу Старояричівської сільської ради інформаційний запит з проханням надати наступну інформацію:
 
 1. Прошу надати інформацію про площу земельної ділянки, виділеної мені для ведення особистого селянського господарства (городництва), дату, номер та назву документа, яким виділена згадана ділянка в с. Кукезів , вул. Шевченка.
 2. Прошу надати викопіювання плану земельної ділянки із зазначенням її розмірів , виділеної мені сільською радою для ведення особистого селянського господарства(городництва) в с. Кукезів, вул. Шевченка.
 3. Прошу надати інформацію про площу земельної ділянки , виділеної сільською радою гр. Барильченко Н.І. в с. Кукезів по вул. Шевченка (дату, номер та назву документа, яким виділена згадана ділянка).
 4. Прошу надати мені викопіювання плану земельної ділянки із зазначенням її розмірів, виділеної сільською радою для ведення особистого селянського господарства (городництва) громадянці Барильченко Надії Іванівни в с. Кукезів, по вул. Шевченка.
 
Враховуючи те, що станом на 08.01.2019 року відповідь на запит не була надана Біла Г.С. скерувала повторний інформаційний запит до сільської ради і лише після цього 11.01.2019 року на її поштову адресу поступив лист сільської ради, яким надала наступну інформацію:
 
 
До 1991 року розпорядником усіх земель були колгоспи, землі надавались громадянам в користування згідно рішення загальних зборів колгоспу. Згідно записів в по господарській книзі від 01.01.1991 р. головою двору була Маціна Софія Григорівна і вся земля . яка була у користуванні Вашого господарства закріплена за нею. Після смерті Маціни С.Г. земля залишилась в користуванні Вашого господарства, тому ніякого рішення по наданню земельної ділянки у Ваше користування не приймалось.
 
Надаємо викопіювання плану земельних ділянок Маціни С.Г. та Барильченко Н.І. з картографічних матеріалів, які є у сільській раді.
Барильченко Н.І. земельна ділянка надавалась рішенням загальних зборів колгоспу.
 
До згаданої відповіді не були надані викопіювання планів земельних ділянок, запитуваних у запиті.
 
Враховуючи, що запитувану інформацію сільська рада надала не у повному обсязі Біла Г.С. 14.01.2019 року скерувала третій інформаційний запит наступного змісту:
 
Враховуючи те, що запитуваної інформації, викладеної у п.1,3 запиту мені не надано через ніби-то відсутність у сільській раді документів колишнього колгоспу, прошу в черговий раз у відповідності до вимог п.2 ч.1 ст.5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати наступну інформацію:
 
1. Прошу повідомити, на якій підставі (за відсутності згаданих документів) у сільській раді складались картографічні матеріали земельних ділянок, що перебувають у користуванні Маціни С.Г. та Барильченко Н.І.

2. Прошу надати для ознайомлення документи, на підставі яких складались картографічні матеріали згаданих ділянок.

3. Прошу надати для ознайомлення самі картографічні матеріали земельних ділянок Маціни С.Г. та Барильченко Н.І.( у додатку до відповіді викопійовані матеріали не числяться і до відповіді не надані).

4. Прошу надати для ознайомлення по господарські книги(форма 1) та алфавітні книги господарств (форма 3) Маціни С.Г. та Барильченко Н.І. за період з першої закладки згаданих книг до дати закінчення їх ведення.

5. Прошу надати інформацію про місцезнаходження рішення колишнього колгоспу, щодо надання земельних ділянок гр. Маціни С.Г. та гр.
Барильченко Н.І.
 
Відповідь на запит до цього часу не надано.
 
27.01.2019 року Білий Тарас звернувся до Старояричівської сільської ради із черговим запитом наступного змісту:
 
 1. Прошу надати мені для ознайомлення генеральний план та проект кварталу індивідуальної житлової забудови вул. Шевченка в с. Кукезів Кам'янка-Бузького району Львівської області.
 2. Прошу надати копію протоколу двадцять восьмої сесії п’ятого скликання Старояричівської сільської ради від 29.05.2009 року та копій всіх документів, на підставі яких було прийнято рішення № 20 від 29.05.2009 року.
 3. Прошу надати копію протоколу тридцять четвертої сесії шостого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 23.05.2014 року та копії всіх документів, на підставі яких було прийнято рішення № 19 від 23.05.2014 року.
 
Всупереч вимогам Закону відповідь на запит до цього часу теж не надана.
 
Нагадаю читачам, що Старояричівська сільська рада систематично не виконувала (не виконує) вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» і не надавала інформацію на мої журналістські запити, що стало підставою для скерування до суду ряду позовних заяв. З грудня 2018 року судом постановлено кілька рішень, якими визнано дії Старояричівської сільської ради незаконними та зобов’язано вчинити дії щодо надання запитуваної мною інформації.
 
Незважаючи на згадані систематичні порушення вимог Закону Старояричівська сільська рада продовжує вчиняти ці порушення і свідченням цьому є ненадання запитуваної публічної інформації на запити Білої Г.С. та Білого Т.С.
 
Невже у бюджеті сільської ради передбачені кошти на сплату судових зборів за позовні заяви скеровані мною чи Білим Т.С. до Суду? Невже сільському голові байдуже, як використовуються кошти громади? Невже керівництво сільської ради нічому не навчили судові засідання з приводу моїх позовів? Невже сільська рада буде і далі буде повертати кошти за позовні заяви Білого Т.С. та Білої Г.С.?
 
Як довго таке нехлюйське ставлення посадовців до своїх службових обов’язків буде і далі продовжуватись у Старояричівській сільській раді? Складається враження, що замість того, щоб допомагати людям вирішувати їх проблеми, Старояричівська сільська рада робить навпаки- ускладнює їх. Хіба це перший випадок?
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 198 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709641

Лічильник