Увійти


Як сільський голова ділив матеріальну допомогу?

розпорядження старояричівської сільської ради про виділення матеріальної допомогиВраховуючи те, що Старояричівська сільська рада не оприлюднила у свій час розпорядження голови Старояричівської сільської ради № 8 від 05.09.2017 року про виділення матеріальної допомоги громадянам-мешканцям населених пунктів сільської ради я вирішив оприлюднити найбільший список осіб, які отримали цю допомогу у розмірі по 1 000,00 грн. кожний. Вважаю, що яричівці мають знати все про діяльність сільської ради, тим більше, що це мала би робити сама сільська рада.
 
 
Матеріальна допомога була виділена жителям сіл Старий Яричів, Руданці, Кукезів і Цеперів Кам’янка-Бузького району Львівської області на лікування малозабезпечених громадян та покращення матеріально- побутових умов осіб у зв'язку з важким матеріальним становищем на загальну суму 236 000 грн.
 
Нагадую зміст відповіді голови сільської ради на мій запит , щодо обліку малозабезпечених сімей (громадян) у сільській раді:
«- в Старояричівській сільській раді відсутні облік малозабезпечених сімей;
- при видачі матеріальної допомоги потребуючим верствам населення враховувались заяви громадян та розпорядження сільського голови від 2017 року».
Отож, сам сільський голова заявив, що облік згаданої категорії населення відсутній. Напрошується логічне запитання- за яким принципом відбувалось виділення матеріальної допомоги? Хто і коли оголосив цим громадянам про те, що потрібно писати заяви та нести до сільської ради підтверджуючі документи на отримання матеріальної допомоги? Чи може з цього приводу був схід села? Чи може було оголошення в районній газеті? Хто визначав степінь важкості соціально- побутових умов проживання осіб, потреб у лікуванні, тощо? А може сільський голова розраховувався у такий спосіб з людьми, що працювали на ремонті ферми у с. Руданці? А може з тими , хто працював на земельних ділянках, чи надавав інші послуги? Який принцип встановлення важкості матеріального становища тої чи іншої особи? Чи матеріальна допомога надавалась по принципу «свій-чужий»? Яке відношення до територіальної громади мають отримувачі матеріальної допомоги жителі селища Запитів Бербека Г.В. та Голушкова М.Я.; жителі селища Новий Яричів Химочка С.А. та Базиляк Л.В.? Яке відношення до населення Старояричівської сільської ради має житель селища Новий Яричів Волянський О.Г.(розпорядження сільського голови № 18 від 11.12.2018 року)? Це тільки поверхневий аналіз інформації, викладеної у цьому списку.
 
Міркую з точки зору справедливого розподілу матеріальної допомоги, адже населення сільської ради становить більше 3 тис. жителів. Чи всі знають про те, що матеріальну допомогу отримала значна кількість жителів? Чому «ощасливили» тільки 375 громадян? А, що решта не заслуговує на одну тисячу гривень матеріальної допомоги?
 
Чи вони «чужі» для сільського голови?
 
Не буду в цій публікації вдаватись у правовий аналіз інформації. Це буде зроблено згодом, після отримання додаткових відомостей.
 
А поки що знайомтесь із списком.
 
Жуков О.С.
розпорядження старояричівської сільської ради 8
розпорядження старояричівської сільської ради 8 1
розпорядження старояричівської сільської ради 8 2
розпорядження старояричівської сільської ради 8 3
розпорядження старояричівської сільської ради 8 4
розпорядження старояричівської сільської ради 8 5
 
 
 
 
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708075

Лічильник