Увійти


Чи є кримінал у рішеннях сільської ради? (ч.2, чотирнадцята сесія сьомого демократичного скликання від 03.02.2017 року.)

Чи є кримінал у рішеннях сільської ради 1На розгляд громади Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (для громадян, що мешкають у інших населених пунктах області теж буде не зайвим) пропонується ознайомитись із протоколом чотирнадцятої сесії сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 03.02.2017 року. Прошу всіх, хто хоч трошки розуміється на питаннях організації та проведення засідань сесій органу самоврядування визначити для себе наявність або відсутність очевидних порушень вимог Закону.
 
Можливо жодних порушень Закону і не має? Тож прошу до дискусії! Такі протоколи засідань ради мали бути оприлюднені згаданою сільською радою вже давно, але чомусь (???) керівництво ради не поспішає оприлюднювати свої рішення. Чому? Невже тільки Суд може спонукати сільського голову до оприлюднення (надання журналісту) публічних документів?
 
Прошу особливу увагу звернути на питання передачі невитребуваних земельних паїв померлих громадян в оренду ТзОВ «Агрохолдінг «Грін Плант».
 
Тож прошу знайомитись із «забороненою і утаємниченою» до оприлюднення інформацією!
 
Чи є кримінал у рішеннях сільської ради 2
 
Чи є кримінал у рішеннях сільської ради 3
 
Чи є кримінал у рішеннях сільської ради 4
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650781

Лічильник