Увійти


Утаємничена оренда земельного паю? (частина 2)

Утаємничена оренда земельного паюУ своїй попередній публікації під назвою «Як сільська рада здає в оренду земельні паї померлих громадян?» я надав список земельних ділянок, переданих Старояричівською сільською радою в оренду ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» у 2017 році.
 
Під № 63 у списку значиться земельна ділянка померлої Маціни Софії Григорівни, дочка якої Біла Галина Степанівна проживає у с. Кукезів.
У додатку до публікації під назвою «Утаємничена оренда земельного паю?» я надав відеозапис розмови з жителькою с. Кукезів Білою Г.С., під час якої вона розповіла, що не надавала згоди (як власниця паю) на оренду земельної ділянки, яка раніше належала мамі Мацині Софії Григорівні (1. 4403 га) і, яку сільська рада згідно договору передала в оренду ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» у 2017 році. Та й взагалі вона вперше дізналась від журналіста про те, що її земельна ділянка в оренді згаданої фірми.
 
02.04.2019 року отримав відповідь на свій запит до Старояричівської сільської ради і серед отриманих документів є список не витребуваних паїв Старояричівської сільської ради (мертвих душ), переданих в оренду вже згадуваному ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» у 2016 році.
 
Так, у цьому списку знову фігурує Маціна Софія Григорівна зі своїм паєм площею 1.4403 га ( ще раз нагадую, що Державний акт на право власності на цю ділянку Біла Г.С. отримала ще у 2011 році (сільський голова Андрущено А.О. у рішенні № 4 від 03.02.2016 року заявляє, що сільська рада не може встановити спадкоємця цього паю(???). І знову земельна комісія сільської ради (Н.Гарасюк) не організувала виконання цього рішення сесії в частині контролю за його виконанням.
 
Невже вона (Гарасюк Н.) не знає, що померла в Кукезові Маціна С.Г. мала дочку Білу Г.С.? Чи цього не знає сільський голова? Чи цього не знають депутати сільської ради, які приймали згадане рішення, в тому числі проживаючі у с. Кукезів? То що це - обман, лукавство, брехня? Невже депутати сільської ради підписались під такою неправдою? За які гріхи обдурили Білу Г.С., що вона їм поганого зробила? Чи вони мали з тої брехні зиск? Може ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» кожному депутату, які «одноголосно» забрали пай Білої Г.С. і віддали його в оренду (вважаймо тимчасово вкрали можливість розпоряджатись власністю), виділив певну віддяку (зерно, грошову премію)?
 
Скільки можна отримати з 1,4403 га зерна (пшениці, ячменю)-50- 60 цнт/га? Тож, мабуть, Біла Г.С. мала би отримати від ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» мінімум півтони зерна за кожен рік оренди? Хто ж тоді отримав це зерно чи грошові кошти, якщо Біла Г.С. не укладала угоду з «Агро ЛВ Лімітед», а сільська рада «потай» від неї передала земельний пай в оренду, що ніби то оброблявся фермером Куком Б.? Договору оренди з Куком Б. вона не підписувала? Скільки Кук Б. мав би дати зерна або грошей Білій Г.С. за використання згаданої земельної ділянки? 3-4 центнери? Але впродовж тривалого часу не давав ні грошей, ні зерна?
 
Та й зрештою, як так може бути, щоб один земельний пай у 2016-2017 роках по договору, переданий в оренду ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед», а фактично ніби-то оброблявся фермером Куком Б.? Для чого у цій схемі посередник Кук Б.? Посередники існують для того, щоб отримувати свою частку, чи не так? Можливо і в нашому випадку все було так само? Хто буде розслідувати цей «шахрайський ребус»?
 
Прошу жителів Старояричівської сільської ради ознайомитись із списком не витребуваних паїв і у випадку встановлення аналогії подумати про можливість відновлення справедливості для відшкодування завданих збитків. Маю відчуття, що у згаданий спосіб ошуканими опинились багато яричівців. Мабуть, варто спробувати повернути незаконно втрачені кошти . Звертайтесь.
 
Список невитребуваних паїв Старояричівської сільської ради
 
Список невитребуваних паїв Старояричівської сільської ради 1
 
Список невитребуваних паїв Старояричівської сільської ради 2
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник