Увійти


Невже виявлено нову «аферу» Старояричівської сільської ради?

Невже виявлено нову аферу Старояричівської сільської ради 2В кінці січня 2019 року Білий Тарас Степанович звернувся із запитом до Старояричівської сільської ради з приводу надання йому публічної інформації, в тому числі копії протоколу двадцять восьмої сесії п’ятого скликання Старояричівської сільської ради від 29.05.2009 року, на підставі яких було прийнято рішення про виділення останньому земельної ділянки для житлового будівництва в с.Кукезів. Справа в тому, що він з 2009 року не може отримати від сільської ради дозвільних документів на проведення до новобудови газу, світла, тощо.
 
Одночасно він просив надати копію протоколу тридцять четвертої сесії шостого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 23.05.2014 року та копії всіх документів, на підставі яких було прийнято рішення ради № 19 від 23.05.2014 року.
 
Невже виявлено нову аферу Старояричівської сільської ради
 
Три місяці сільська рада не надавала відповідь на його запит і ось два дні назад прийшов лист, у якому були запитувані документи. Він звернув увагу на Рішення сесії сільської ради № 19 від 23.05.2014 року «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», яке було прийнято нібито за його заявою від 23.05.2014 року. Ознайомившись із текстом згаданої заяви Білий Т.С. зрозумів, що цей документ є підробленим- сфальсифікованим, адже він такої заяви до сільської ради не писав, на заяві стоїть не його підпис. Крім того, потрібно зауважити, що він не просив ні маму, ні будь-кого іншого , щоб заява про надання дозволу на виготовлення документів землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.1300 га для будівництва житлового будинку по вул. Шевченка, 12а в с.Кукезів була написана від його імені до сільської ради у зазначену дату- 23.05.2014 року. Згадану заяву він не міг написати тому, що з 22.05.2019 року знаходився у Яворові (на полігоні), як призваний на військову службу для участі у АТО.
 
Невже виявлено нову аферу Старояричівської сільської ради 1
 
Білому Т.С. невідомо, хто міг зробити фальшування згаданих документів, адже впродовж 10 років не може отримати від сільської ради дозволу на завершення будівництва свого будинку, тому просив журналіста провести журналістське розслідування з цього приводу.
 
Викладені відомості Білий Т.С. надав мені під час розмови з ним на відеокамеру (відео додається).
 
 
З огляду на мої попередні публікації напрошується висновок про те, що у Старояричівській сільській раді вчиняють не тільки підробку документів, щодо земельних паїв (земельний пай Білої Г.С. сільська рада незаконно надала на три роки в оренду ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед»), але й земельних ділянок для житлового будівництва. Хто б це міг зробити? Для чого? Хто від імені Білого Т.С. написав згадану заяву до сільської ради? Це ж чиста стаття 366 КК України- службове підроблення (сфальшоване рішення сільської ради та копію підробленої заяви надаю для ознайомлення).
 
Хочу зауважити, що з огляду на наявну інформацію мною у майбутньому будуть оприлюднюватись нові факти кримінальних правопорушень з боку службових осіб згаданої сільської ради, тож читачі зможуть дізнаватись про все нові і нові обставини вчинення протиправних дій посадових осіб ради.
 
Напрошується риторичне питання- невже цей орган самоврядування став розсадником сумнівних «афер» і незаконних дій службових осіб, що працюють у ньому? Невже громадяни змирились з цим? Що роблять правоохоронні органи? Чому не реагують?
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
764004

Лічильник