Увійти


Як суддя Кам’янка-Бузького Районного суду Львівської області Самсін М.Л. порушує Закон України "Про доступ до судових рішень".

Ознайомившись із матеріалами "Ходи по кабінетах" вирішив долучитись до висвітлення незаконної діяльності    голови Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.

Почну з того, що суддя, як вершитель правосуддя у районі повинен керуватись нормами чинного законодавства. Насправді , п.Самсін М.Л на Закон не звертає увагу, а робить так, як йому потрібно, він рахує, що стоїть по посаді вище над Законом. В цьому я переконався у 2013 році, коли 12 жовтня звернувся із Запитом до Суду про надання публічної інформації стосовно кількості судових рішень, ухвалених суддею Самсіним М.Л. за період часу з 01.01.2013р. по 30.09.2013р. Підставою для вказаного звернення було те, що у Єдиному державному реєстрі судових рішень станом на дату звернення в порушення Закону України «Про доступ до судових рішень» та «Про доступ до публічної інформації» суддя Самсін М.Л. не включив жодного судового рішення? Уявіть собі, що суддя, голова суду дев'ять місяців "дурня валяв" , нічого не робив і отримував чималу зарплату? Адже так виглядає відсутність судових рішень у РЕЄСТРІ? Треба зауважити, що вказані закони зобов»язують Суд оприлюднювати судові рішення у РЕЄСТРІ.

                На мій запит суддя Самсін М.Л. не зреагував і тільки після повторного нагадування «змилостивився» мені відписати нісенітницю, ніби-то я повинен повідомити Суд , для чого я збираю інформацію про кількість судових рішень ухвалених суддею Самсіним М.Л.   З відповіді судді виглядає, що запитувана мною інформація- державна таємниця і суддя Самсін М.Л. звільнений від виконання Закону України «Про доступ до судових рішень», адже за десять місяців він не спромігся скерувати до РЕЄСТРУ жодної електронної копі судового рішення, в той час як суддя Бакай І.А. включила 322 судових рішення, суддя Горошко Л.Б.- 186, суддя Костюк У.І.- 91. Після моїх неодноразових скарг у різні судові інстанції суддя Самсін М.Л. таки включив до РЕЄСТРУ п’ять судових рішень т.з. «заднім числом», в той час як суддя Бакай І.А.- 102, суддя Горошко Л.Б.-14, суддя Костюк У.І.-4. Отже, викладене показує наскільки « ретельно» судді вказаного Суду дотримуються вимог вказаних Законів, яким передбачено скерування копії судового рішення до адміністратора РЕЄСТРУ на другий день після виголошення його у суді.

                Чому суддя Самсін М.Л. так впевнено себе почуває на суддівському олімпі і порушує Закони – річ у тому, що його рідний брат на той час працював головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (всі призначення суддів та всі дисциплінарні стягнення суддів здійснюються вказаною комісією), тому мої численні скарги (4 скарги) на протиправні дії вказаного судді та інших суддів цього Суду – як вода в пісок, а суддя Самсін М.Л. не звертає увагу на скарги, адже брат завжди допоможе вигородити його. Складається думка, що й керівництво обласних судових інстанцій теж не хоче псувати стосунки з таким високопосадовим київським чиновником через брата - суддю Самсіна М.Л.

                З того часу, як я перший раз звернувся до Суду із запитом минуло вже майже два роки, але у діях голови вказаного суду Самсіна М,Л,нічого не змінилось, він і далі продовжує нехтувати Законами України і не надавати відповіді на законні звернення громадян.

В подальших публікаціях я розповім більш цікаві факти порушень Закону з боку чиновників цього Суду.

Олександр Жуков

06.03.2015р.

м.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник