Увійти


Як Кам’янка-Бузький суд приховує від оприлюднення судові справи, або як довідатись про кількість прихованих справ.

суд У травні 2014 року у відповідності до вимог чинного законодавства ознайомився із наявними у Єдиному державному реєстрі судових рішень документами (судовими рішеннями) Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області за 2013 рік.

На мій запит РЕЄСТР надав відомості про  960 судових рішень вказаного Суду, ухвалених за період часу з 01.01.2013 р. по 31.12.2013р. Мене зацікавила  кількість  судових справ,   відкритих Судом у 2013 році і кількість судових рішень, ухвалених Судом по цих судових справах. Це не так важкo зробити, звичайно потрібно затратити певну кількість часу, щоб провести аналіз наявних документів.

    Згідно п.2.8.4 Положення про автоматизовану систему документообігу суду в кожному суді кожній судовій справі надається єдиний унікальний номер, який формується автоматизованою системо автоматично у наростаючому порядку (структура номеру- код суду/номер справи у поточному році/рік реєстрації (дві цифри).  Слід зауважити, що всі Суди безумовно виконують (повинні виконувати) це Положення.

    Отже, мною була створена примітивна таблиця  з двох колонок - у одній колонці порядкові номера судових справ в наростаючому порядку, а в другій -  дата, назва судового рішення та номер судової справи, порядковий номер якої відповідає першій колонці. Таким чином мною до вказаної таблиці були включені всі судові рішення за 2013 рік. Виявилось, що із вказаної кількості судових рішень, частина ухвалювалась по судових справах, що були відкриті Судом у минулі роки- 2011-2012, таких виявилось 343 судових рішення, а решта 517  судових рішень - ухвалені  та включені до РЕЄСТРУ  у 2013 році.

    Після включення всіх судових рішень до вказаної таблиці виявилось багато незаповнених  рядків у колонках напроти порядкових номерів судових справ. Так, перший рядок у таблиці заповнений  у відповідності до наявного в РЕЄСТРІ судового рішення  по справі № 446/11/13-п- Постанова по справі від 23.01.2013 року. Тобто,  у Реєстрі відсутні судові справи з порядковими номерами  від № 1 до № 10 включно, мабуть  свою роботу  у 2013 році Суд розпочав тільки 23 січня ( до цієї дати судді святкували різдв’яні свята).  Остання справа, яка відкрита у Суді в 2013 році має № 446/2623/13-ц, рішення по цій справі ухвалене 25.12.2013 року., тобто вже з 26 грудня 2013 року вказаний Суд не працював, а святкував польське різдво.

Отже, коли я почав підраховувати незаповнені рядки у створеній таблиці виявилось, що  таких налічується  2 106, тобто саме така кількість судових справ Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області  прихована від оприлюднення у ЄДРСР, адже по них до РЕЄСТРУ не включено жодного судового рішення. Про що це може свідчити? Це може свідчити про таку велику кількість  зловживань суддями -  по одних справах могли  притягнути невинних людей до відповідальності, по інших -  звільнити від відповідальності винних, ухвалюючи незаконні судові рішення.  І все це не за дякую?!

Аналогічний аналіз мною проведений за 2012 рік і виявилось, що судді вказаного Суду не включили до РЕЄСТРУ жодного судового рішення по 1953 судових справах.  Уявімо собі, яку кількість судових справ приховано від оприлюднення вказаним Судом, які масштаби порушень Законів та корупційних діянь ховаються за цими цифрами? Хочу зауважити, що саме наявність  родини серед  високо посадовців  судових органів  в Києві допомагає голові Суду уникати відповідальності за вказані порушення - мої  неодноразові звернення до Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції України, Вищої Ради юстиції, Державної судової адміністрації України, Ради судді загальних судів,  Ради суддів України та інші жодних наслідків не дали. На мої звернення  чиновники вказаних установ  не реагували належним чином і  скеровували на мою адресу відписки. 

Так, прокурор Кам»янка-Бузького району, радник юстиції  Гаркот Л. в порушення вимог чинного законодавства, для приховування протиправних дій  чиновників Суду скерував мою скаргу до  Генерального  прокурора  України  для  включення до Єдиного держаного реєстру досудових розслідувань та досудової перевірки   до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - до тої установи, яку до недавна очолював брат  Самсіна М.Л.  Самі можете зрозуміти, яка перевірка   проводилась і чим вона закінчилась? Недаремно люди кажуть  що  «ворон-воронові ока не добуде».

 Викладене дає підстави для того, щоб територіальна громада сама  добиватись  змін у керівництві  Суду району і я можу допомогти у цьому.

Під час «Ходи по кабінетах»  голова Суду хотів конкретних фактів своїх неправомірних дій -  то я їх представлю громаді  міста у великій кількості! Сподіваюсь , що мені допоможуть у цьому і місцеві активісти, які можуть розширити  коло інформації, щодо  незаконної діяльності працівників Суду для наступних перевірок. Я залишаю  контактний телефон та адресу електронної пошти для зворотнього  зв'язку.
Може наступна  «Хода» спонукає чиновників до більш рішучих дій?!


Олександр Жуков
11.03.2015р.
м.Львів

Тел. (067) 713-21-74
Ел.пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558269

Лічильник