Увійти


Як Кам’янка-Бузький Суд Подає До Офіційного Сайту Судової Влади України Недостовірну Інформацію, Або Чому Суд Обдурює Громадян України?

    femida newНА офіційному веб-порталі «Судова влада України» знаходяться документи оприлюднені Кам’янка-Бузьким судом, в тому числі «Список апеляційних скарг» (з 21.07.2014року). Ознайомившись із  оприлюдненим вказаним списком  скарг мною встановлено, що у 2014 році до Суду надійшло  84 скарги на неправомірне рішення Кам’янка-Бузького районного суду, а у січні-лютому 2015 року - 40 таких скарг, які направлені до Апеляційної інстанції.

    Більш детальний аналіз вказаної інформації показав, що у липні 2014 року до суду надійшло  7  апеляційних скарг, у серпні  2014 року-  19 апеляційних скарг, а у вересні 2014 року - 17 апеляційних скарг. Через  Єдиний державний реєстр судових рішень я намагався ознайомитись із судовими рішеннями тих судових справ Кам’янка-Бузького районного суду, рішення яких оскаржувались  до Апеляційного суду Львівської області.

Внаслідок вказаних дій мною встановлено, що:

 1. у липні  до СУДУ надійшло 7 скарг і тільки  по одній справі  Кам’янка-Бузький районний суд включив до РЕЄСТРУ судові рішення, а по інших 6 справах жодного судового рішення у РЕЄСТРІ немає);
 2. у серпні 2014 року до Суду надійшло  19 апеляційних скарг і тільки по 6 справах судові рішення включені до РЕЄСТРУ; 
 3. у вересні 2014 року до Суду надійшло 17 апеляційних скарг і тільки по 3 справах судові рішення включені до РЕЄСТРУ.;
 4. у жовтні 2014 року до Суду надійшло 8 апеляційних скарг, по 4 справах судові рішення включені до РЕЄСТРУ;
 5. у листопаді 2014 року до Суду надійшло 17 апеляційних скарг, по 7 справах судові рішення включені до РЕЄСТРУ;
 6. у грудні 2014 року до Суду надійшло 16 апеляційних скарг, з яких  тільки по 2 справах судові рішення включені до РЕЄСТРУ.

Таким чином за шість місяців 2014 року  із 84 судових справ, рішення по яких оскаржувались до апеляційної інстанції, по 61 справах  судові рішення до РЕЄСТРУ не включені і фактично ці справи приховані  від оприлюднення.

Сам факт наявності апеляційного оскарження вказаних справ засвідчує те, що судді вказаного суду навмисно  не оприлюднюють такі справи, щоб  громадяни України не могли переконатись у прийнятті  вказаним Судом незаконних судових рішень (а голова Суду під час «Ходи по кабінетах»  пояснює активістам громадських організацій, який він «білий та пухнастий» і,  що він не допускає жодних порушень чинного законодавства)?!

    Провівши перевірку (вибіркову) чи розглядались у апеляційній інстанції скарги, по судових справах Кам’янка-Бузького районного суду  і, чи включені до РЕЄСТРУ судові рішення по них, можна переконатись, що абсолютна більшість  апеляційних скарг  у апеляційній інстанції не розглядалась і  судові рішення по них до РЕЄСТРУ не включались. З викладеного напрошується висновок, що  вказаний список апеляційних скарг оприлюднено  Судом на вимогу Закону «Про доступ до публічної інформації» формально, оскільки  цього вимагає Рада суддів загальних судів.


Насправді, на мою думку, апеляційні скарги у багатьох випадках  до апеляційної інстанції не направляються, а залагоджуються  у суді першої  інстанції. Зрештою,  аналітика  наявних документів показує, що  значна кількість апеляційних скарг  повертається на повторний розгляд  до суду першої інстанції, але   наслідки цих повторних розглядів невідомі, адже Суд приховує судові рішення від оприлюднення.

    Наприклад, 20 грудня 2013 року Апеляційний суд Львівської області  ухвалою по справі № 1311/1-30/10(головуючий у першій інстанції суддя Самсін М.Л.) вирок  Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області стосовно ОСОБИ _5 скасував, а справу направив на новий судовий розгляд в суд першої інстанції. В РЕЄСТРІ відсутні будь-які судові рішення Кам’янка-Бузького районного суду по цій справі! Чому?

    19 вересня 2013 року Апеляційний суд Львівської області ухвалою по справі № 446/1120/13-к (головуючий у першій інстанції суддя Самсін М.Л.) задоволив апеляційну скаргу ОСОБИ_1 і  ухвалу слідчого судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області від 23 травня 2013 року скасував. В РЕЄСТРІ відсутні будь-які судові рішення місцевого Суду по вказаній справі! Чому?

    08.05.2013 року апеляційна інстанція ухвалою пор справі № 1311/2352/12 (головуючий у суді першої інстанції суддя Самсін М.Л.) заховільнила апеляційну скаргу ОСОБИ_2  і скасувала ухвалу місцевого Суду від 21.12.2012 року. В РЕЄСТРІ відсутні будь-які судові рішення Кам’янка-Бузького районного суду по вказаній справі. Цей список не оприлюднених судових рішень по судових справах Суду, рішеня по яких оскаржувались  до апеляційного суду  можна продовжити, тільки  по судді Самсіну М.Л. у РЕЄСТРІ їх обліковується 93.

Таким чином можна констатувати, що у Суді напрацьована  системна,  незаконна практика приховування від оприлюднення судових справ, по яких виносяться незаконні  судові рішення. У державні інформаційні масиви вказаний Суд подає  інформацію, в тому числі ту, яка не відповідає дійсності або взагалі приховує її від оприлюднення(тисячі справ приховуються від оприлюднення). Дивна вимальовується картина-суд  і  судді реальні, а судові справи- віртуальні? Чи потрібен суд, який продукує віртуальні справи із незаконними віртуальними судовими рішеннями? Чи потрібна  в державі така судова влада?

    Подивимось на показники діяльності Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області за 2013 рік (вони оприлюднені на сайті «Судова влада України»). Я звертаю увагу читачів на такий показник, як «Результат останнього опитування громадян- відвідувачів суду», який  за даними Суду становить 80% позитивних відгуків (можливо зголосяться ті люди, які входять в цю кількість).

Оприлюднені на сторінках Інтернету дослідження проведені Фондом «Демократичних ініціатив» та соціологічною службою Центру Разумкова на початку квітня 2012 року показали, що  населення вкрай негативно оцінює діяльність правоохоронної системи України.

 • Діяльність міліції позитивно оцінює 26%, негативно - 64%,
 • діяльність прокуратури – позитивно 23%, негативно - 64%,
 • діяльність суду - позитивно 20%, негативно - 69%.

Найгірше оцінюється діяльність судів у Західному регіоні 74%, позитивно - 18%.

Можливо у м,Кам’янка-Бузька  громадяни  прониклись любов’ю до Суду і  їх задовольняє діяльність місцевої Феміди?  Але, з врахуванням того, що судді місцевого суду самі  ігнорують вимоги чинного законодавства, в мене складається думка, що викладені дані стосовно 80% громадян, які позитивно оцінили діяльність Суду - це неправда і звичайна вигадка керівництва  суду?  В дійсності все якраз навпаки - 80% громадян негативно оцінюють діяльність суду.

Викладене підтверджується  «ходою по кабінетах», тому що своїми «засіваннями» за отримання законного рішення судова влада вже просто «дістала» більшість простих людей.


Олександр Жуков
14.03.2015р.
м.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684231

Лічильник