Увійти


Чому житель с.Дуліби Стрийського району Іванко Я. шукає захисту у прокурора області?

02.08.2016 року  біля приймальної прокуратури області познайомився із  гр.Іванко Ярославом, мешканцем с.Дуліби Стрийського району Львівської області, який розповів історію, що привела його до цієї установи.

Стрийською міжрайонною прокуратурою 20.07.2015 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено його заяву відносно посадових осіб Дулібської сільської ради та розпочате досудове розслідування кримінального провадження за ознаками ст.366 КК України «Службове підроблення», яке доручено провести Стрийському МВ ГУ МВСУ у Львівській області.

Враховуючи бездіяльність слідчого Сявавко І.І. по розслідуванню згаданого кримінального провадження він скерував ряд скарг начальнику слідства Шнайдруку Р.Р. , начальнику МВ  Малишу І.П. ,  міжрайонному прокурору Лесковичу І.Б. та керівництву СВ ГУ МВСУ у Львівській області.  Не дивлячись на письмові вказівки керівництва слідча Сявавко І.І. продовжувала безвідповідальне ставлення до розслідування згаданого кримінального провадження,  не виконувала згаданих вказівок, вчиняла  дії направлені на приховування кримінальних правопорушень з боку гр. Худзія Т.М. Внаслідок злочинної бездіяльності слідчої Сявавко І.І. стосовно Іванко Я. було  вчинено, ще ряд кримінальних правопорушень, передбачені ст.ст. 356, 364, 125 КК України, що включені до ЄРДР та, для розслідування яких нею не зроблено жодних суттєвих кроків, незважаючи на вказівки прокуратури. Для підтвердження згаданих фактів  Іванко Я. надав в прокуратуру наявні аудіо-відеоматеріали.

Щоб зрушити з місця питання розслідування згаданих злочинів з боку посадових осіб Дулібської сільської ради Іванко Я. підготував заяву до прокурора області  про вчинене кримінальне правопорушення з боку  згаданого слідчого Сявавко І.І., копію якої надав мені для ознайомлення.  Я хочу оприлюднити  текст цієї заяви, адже вона подана прокурору області  з особистого прийому і наскільки мені відомо, станом на сьогоднішній день жодної реакції з боку прокуратури немає. Тобто ця заява залишена без розгляду, до ЄРСР вона не включена і досудове розслідування згаданих фактів не розпочате. Це може свідчити про  одне- приховування прокуратурою області злочинних дій слідчої Сявавко І.І.

 

Оприлюднюючи згаданий документ разом із відеозаписом розповіді Іванко Ярослава хочу  звернути увагу читачів-глядачів  на те, що такі факти злочинної бездіяльності з боку слідчих національної поліції не одинокі.  На сайті «Коло недовіри» м.Кам’янка-Бузька  кілька днів назад оприлюднені матеріали відмови  керівництва СУ ГУНП надати для ознайомлення матеріали службового розслідування за фактом бездіяльності слідчого Кам’янка-Бузького відділу Мужика В.М. А скільки негативної інформації про злочинні дії службовців - поліцаїв оприлюднюється в Інтернеті (хабарі, наркотики, пиятика, хуліганство, вбивства, зброя і т.п.) Це просто жахливо? Складається враження, що за часів попереднього Президента України   міліція не чинила такої кількості злочинів.

Я не буду зараз давати оцінку та коментар викладеним фактам, щодо дій слідчого Сявавко І.І. та інших посадових осіб сільської ради, правоохоронних та судових органів, сподіваючись на те, що продовжимо журналістське розслідування  цієї історії.

Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 279 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709698

Лічильник