Увійти


Як міська рада звільняє з посади начальника МКП УЖКГ м.Кам’янка-Бузька Вигонного В.К.

кам-бузькаНа сайті міської ради  ознайомився з розпорядженнями міського голови за 2014 рік, серед яких мене зацікавило № 13 від 24.02.2014 року «Про звільнення з посади начальника МКП «УЖКГ» м.Кам’янка-Бузька Вигонного В.К.Згаданим розпорядженням Вигонний Віталій Каленикович звільнений з посади начальника МКП «УЖКГ» м.Кам’янка-Бузька з 24.02.2014 року, а його обов»язки покладено на відповідальну особу МКП «УЖКГ» м.Кам’янка-Бузька (у розпорядженні відсутнє прізвище цієї особи).

Після цього я був здивований, натрапивши на аналогічне розпорядження під  № 24 від 09.04.2014 року «Про звільнення з посади начальника МКП «УЖКГ» м.Кам’янка–Бузька Вигонного В.К., яким Вигонний Віталій Каленикович звільнений з посади начальника згаданого управління вже 09.04.2014 року, а його обов»язки покладено на Полянського Валерія Едуардовича, як ліквідатора, згідно договору від 04.03.2014 року.

Порівнявши ці два документа я дійшов висновку, що вони складені на підставі одних і тих самих документів, навіть преамбула цих двох розпоряджень майже ідентична одна іншій, тільки чомусь  розпорядженням  № 13 звільнення відбулось на підставі 36,  ст.40 КЗпП України, а розпорядженням № 24 звільнення відбулось  на підставі ч.2 ст.147, ч.1 ст.41 КЗпП України. Чому так? В чім причина?

  • Ст.36 Кодексу Законів про працю встановлює підстави для припинення трудового договору, а ст.40- Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу. Можна дійти висновку, що саме з ініціативи міської ради (голови) виникло згадане розпорядження з таким формулюванням  звільнення Вигонного В.К. з 24.02.2014р.
  •  Ст.41 КЗпП встановлює додаткові підстави розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу з окремими категоріями працівників за певних умов. Частина першої цієї статті встановлює, що трудовий договір може бути розірваний у випадку одноразового грубого порушення трудових обов»язків  керівником підприємства , установи…
  • ч.2 ст.147 КЗпП передбачає стягнення за порушення трудової дисціпліни- звільнення з роботи.

Ознайомившись із цими документами в мене одразу виникла маса гіпотетичних запитань до міського голови. Чому одноразове грубе порушення трудових обов»язків з боку вказаної посадової особи виникло  через півтора місяця після його звільнення з інших підстав? Що вказане порушення не було відомо на час підпису розпорядження голови  за № 13? Як можна незаконно маніпулювати  КЗпП для усунення з посади керівника? На якій підставі міський голова скасував своє розпорядження № 13 від 24.02.2014р.? Адже виглядає так, що він незаконно його видав? Яку відповідальність за це він поніс? Можливо  у цьому криється інша інтрига і все набагато простіше? Адже в районі відомо, що згаданий начальник  УЖКГ мав конфлікт і з попереднім керівництвом міської ради?

Продовжуючи  ознайомлення з   розпорядженнями міського голови я натрапив  на розпорядження № 72 від 01.08.2014р. «Про створення тимчасової комісії». З тексту цього документу вбачається, що  у міській раді була створена комісія для розгляду депутатського запиту депутата Львівської обласної ради Костюка М.І. від 14.07.2014 року. Для перевірки відповідності проведених будівельних робіт по вул. Ст.Бандери, 10 в м.Кам’янка-Бузька була створена згадана комісія до складу якої був включений Вигонний В.К. – начальник МКП «УЖКГ» м.Кам’янка-Бузька.

Викладене нагадує мені ЦИРК-ШАПІТО.  Можливо, я не ознайомився з іншими розпорядженнями голови міста за 2015 рік, які до сьогоднішнього дня не оприлюднюються чомусь. Можливо у вказаних розпорядженнях або інших документах містяться відомості, які логічно пояснюють перебування Вигонного В.К. на посаді після звільнення з неї.  З цими запитаннями я звернувся до заступника голови міської ради Ковалюка Б.С., який пояснив мені, що начальник  МКП «УЖКГ» м.Кам’янка-Бузька Вигонний В.К. оскаржив до суду згадане розпорядження і,  що в даний час справа № 446/414/14-ц розглядається у Радехівському районному суді (суддя Мулявка О.В.).

А як же тоді угода з ліквідатором Полянським В.Е.? А як Суди розглядають цю справу? Чому  справу розглядає Радехівський суд , а не Кам’янка-Бузький? Скільки тих справ відкрито і чому?

Ці та інші питання будемо висвітлювати у наступних публікаціях?

Олександр Жуков
07.10.2015р.
М.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник