Увійти


Рибний бізнес голови Кам’янка-Бузького районного суду Самсіна М.Л.

сушноВ попередніх свої публікаціях я вже згадував про те, як голова Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області декларує свої доходи та видатки.

Нагадаю, що Сокальська податкова інспекція  у своїх відповідях на мої  запити вказала, що «за результатами проведеної перевірки з урахуванням письмових пояснень Самсіна М.Л. та підтвердних документів встановлено, що декларантом у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік вказано достовірні відомості щодо наявності майна(майнових прав) набутого за час перебування на посадах визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», які відповідають наявній податкові інформації про майно(майнові права).

За результатами проведеної перевірки з урахуванням письмових пояснень Самсіна М.Л. та підтвердних документів встановлено, що вартість майна (майнових прав), вказаного (вказаних) декларантом у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік, набутого (набутих) за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», відповідає наявній податковій інформації про доходи, отримані декларантом із законних джерел.

Тепер, шановні читачі в мене особисто напрошується риторичне запитання наступного змісту. Як можна рахувати за достовірні відомості у декларації п.Самсіна М.Л. земельну ділянку площею 0, 100 кв.м., або отримання ним аліментів від дружини, або відсутність у нього власної нерухомості? Хто і яким чином перевіряв цю інформацію?

Мене наприклад не влаштовує така відповідь податкової інспекції, яка на мою думку приховала від оприлюднення важливу публічну інформацію (посилання на Закон України «Про захист персональних даних») є недоречним, адже декларант оприлюднив свої декларації і якщо у цих деклараціях містяться відомості, що не відповідають дійсності- мабуть громадяни повинні знати, що саме приховав голова Суду, адже він публічна особа і вершить судочинство від імені держави, тому його життя має бути прозорим для населення і прикладом для оточення.

Продовжуючи дослідження вказаної теми - прозорості інформації, викладеної у декларації Самсіним М.Л. я звернув увагу на цікавий факт. В с.Сушно, Радехівського району Львівської області по вул. Л. Українки, 28 проживають  його батьки, за цією ж адресою зареєстрований і сам голова Суду. У розділі декларації «Відомості про доходи» декларант повинен заповнити п.16 «Доходи від підприємницької та незалежної професійної діяльності», в тому числі і за членів своєї сім»ї (батька й матері). У вказаній декларації голова  Суду Самсін М.Л. чомусь не вказав про наявність у нього родинного бізнесу в с.Сушно (район х.Феліксівка), адже він  керує процесом вирощування та продажу живої риби, яку розводить у бувшому рибгоспівському ставку площею понад 30 га.

Працівники цього рибо-відгодівельного підприємства кажуть, що виловлюють щорічно біля 30 тон риби, яка реалізовується на базарі у Радехові та в магазині біля автостанції в м.Червонограді. Легко підрахувати, який прибуток отримує голова Суду від цієї підприємницької діяльності (по самих скромних підрахунках- 1 000 000 грн.), хоч кажуть люди, що вказаний бізнес ним передбачливо оформлений на його матір. А скільки заплачено податків від цього бізнесу? В майновій декларації Самсіна М.Л. стоять прочерки у розділі отриманих ним доходів від продажу риби. Мабуть не секрет, якщо повідомлю читачів про те, що суддям заборонено суміщати свою роботу з підприємницькою діяльністю. Мабуть  голова Суду сподівається, що про цей бізнес не буде відомо у податкових органах (може він залагодив з керівництвом податкової ці питання).Але і це не останній бізнес, який має Самсін М.Л. у цьому селі. У зв’язку з викладеним виникає дуже багато запитань до цього посадовця.

Викладене дає підстави задати риторичне запитання податківцям та вищим чиновникам судової гілки влади, органів прокуратури - чому ніхто не реагує на такі кричущі факти порушень Закону з боку чиновника, який нібито стоїть на сторожі  і нібито охороняє Закон?

Сподіваюсь, що ця інформація послужить підставою для її перевірки відповідними державними структурами.

Олександр Жуков
26.11.2015 року
м.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684581

Лічильник