Увійти


Ціна незаконного рішення судді Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А.

БакайУ Єдиному державному реєстрі судових рішень ознайомився із оприлюдненими судовими рішеннями по справі № 446/1608/14-ц, суддя Бакай І.А. Ця справа розглядалась за участі народних засідателів Суду Драгомирецької М.М. та Курій Н.І. (Про те як Суд незаконно залучав народних засідателів мною вже згадувалось у публікації «Як судді маніпулюють народними засідателями при залученні їх до розгляду судових справ?» від 24.04.2015 року.

 

У цій же публікації я згадував про порушення Закону з боку суду при залученні народних засідателів до розгляду судової справи № 446/1608/14-ц. Згадана справа була відкрита на підставі заяви позивачів двох осіб С. О.Ф. та Г. О.Г., які проживають в смт.Рудно і жодного відношення до  Кам’янка-Бузького району не мають. Вказані особи подали заяву до Суду  про визнання фізичної особи П.П.З. недієздатною та встановлення над ним опіки, стороною провадження у цій справі є орган опіки та піклування Старояричівської сільської ради.  23.10.2014 року Суд розглянув цю справу у судовому засіданні та постановив рішення, яким заяву доньки й матері задовільнив і визнав П.П.З. (сина та брата заявників) недієздатною особою, а С.О.Ф. та Г.О.Г. визнав опікунами. У рішенні Суду вказано, що П.П.З. проживає в с.Старий Яричів Кам’янка-Бузького району.

    Потрібно одразу пояснити, що недієздатна особа П.П.З. на момент ухвалення вказаного судового рішення у с.Старий Яричів не був зареєстрованим і  за офіційними документами рахується проживаючим в смт.Рудно, разом з матір’ю та сестрою. Яке відношення вони мають до Старого Яричіва Кам’янка-Бузького району? Нижче я подам відомості про це.

    Наразі потрібно пояснити саме процедуру подання заяви вказаними особами позову до Суду. 06.08.2014 року суддя Бакай І.А. ухвалою Суду відкрила виконавче провадження по справі. Вказаною ухвалою Суд ухвалив надіслати особам, які беруть участь у справі копію ухвали. Відповідачу (мабуть Старояричівській сільській раді) пропонувалось до початку розгляду справи по суті подати письмове заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують заперечення.

На мої запити Старояричвська сільська рада надала інформацію про те, що жодного судового рішення по справі - ухвала про відкриття провадження  від 06.08.2014р., ухвала суду від 13.08.2014р., рішення суду від 23.10.2014р. до сільської ради не надходили. Одночасно сільська рада повідомила, що «до сільської ради звернулась гр..С.О.Ф. з проханням підготувати відповідь про участь або не участь представника сільської ради у розгляді справи. Нею наручно був наданий номер справи № 446/1608/14-ц та дата розгляду 23 жовтня 2014 року, на її усне звернення був підготовлений лист від 22 жовтня 2014 року за № 483 про розгляд даної справи без участі представника сільської ради».

Отже, як бачимо розгляд вказаної справи у Кам’янка-Бузькому районному суді Львівської області  відбувався незаконно - ні позивачі (визнані опікунами), ні особа, яку визнали недієздатною не зареєстровані у Кам’янка-Бузькому районі. Сільська рада взагалі виглядає стороннім спостерігачем у цій справі, а головною дійовою  і зацікавленою особою – заявник С.О.Ф., яка ще у 2013 році намагалась  залагодити це питання через сільську раду, але не подолавши «вето» голови сільської ради вирішила звернутись до Суду.

Мабуть суддя Бакай І.А.  чисто «по людські» зрозуміла потребу заявниці і «пішла» їй на зустріч, нехтуючи Законом. Для чого ж тоді все це робилось? Відповідь банально проста -  особа, яку визнано недієздатною є спадкоємцем нежитлової нерухомості у с.Старий Яричів по вул.Галицька, 133, площею 105 кв.м.  

Отже внаслідок цієї оборудки за участі Суду (в тому числі народних засідателів Драгомирецької М.М. та Курій Н.І.)  вказані особи отримали можливість стати власникам зазначеної нерухомості, яку в даний час особа, яка визнана недієздатною активно ремонтує та здає в оренду, що теж викликає певні риторичні запитання.  Значить ця особа є дієздатною? Значить судове рішення – це фікція?

Тож задам питання читачам і самому собі - Чи Кам’янка-Бузький суд є благочинною організацією?  Чи до судді Бакай І.А. у певні дні тижня стоїть черга з мешканців району, щоб отримати благодійну допомогу? А може у ЗМІ люди з вдячністю згадують її за справедливі, законні  та безкоштовні судові рішення?

Мабуть цього немає у Суді, а тому напрошується висновок один - такі судові рішення просто так не ухвалюються, за такими рішеннями проглядається особиста зацікавленість судді, а отже це є корупційна діяльність.

Будемо сподіватись, що цю публікацію прочитають (я допоможу)  певні особи, які зацікавляться, чому суддя Бакай І.А. прийняла до провадження цю справу і винесла незаконне судове рішення, а після цього   зможуть вжити певних заходів для припинення таких незаконних дій.

І ще один важливий висновок вимальовується з викладеної інформації. На мої численні запити до СУДУ з приводу тих чи інших порушень Закону його голова  п.Самсін М.Л. відписує, що запитувана інформація є службовою, що я не є стороною провадження, що Суд не вправі надавати таку інформацію і т.п.

З викладеного вище я роблю один висновок, що всі  надані відповіді є відписками Суду,  для приховування своїх порушень Законів та протиправної діяльності, внаслідок якої судді незаконно отримують «особисту зацікавленість».   Інакше, як можна пояснити  приховування головою суду від декларування власної нерухомості,  свого рибного бізнесу,  своєї пилорами у с. Сушно, тощо. Не здивуюсь, якщо виявиться, що і інші судді Суду  мають  свій прихований бізнес.  Питання до суддів - А звідки кошти взялись?

Хочу зауважити, що  при більш детальному та прискіпливому вивченні всіх обставин відкриття та розгляду цієї справи можуть відкритись нові «перлини» суддівського правосуддя.

Жуков Олександр
02.12.2015р.
М.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708423

Лічильник