Увійти


Будинок Самсіну!!!

камянка бузька міська рада1У своїх недавніх публікаціях я згадував про те, як суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л. бере самовідводи по справах, які торкаються голови міської ради Омеляна О.В.  Це судові справи за позовом МКП «УЖКГ м.Кам’янка-Бузька» до голови міської ради, про які я згадував у своїх публікаціях на сторінках сайту м.Кам’янка-Бузька «Коло НЕдовіри»:  08.10.2015р. «Чому голова Кам’янка-Бузького суду-суддя Самсін М.Л. взяв самовідвід по справі щодо визнання недійсним рішення виконкому міської ради № 43 від 10.04.2014р» та 11.10.2015р. «Чому судді Кам’янка-Бузького суду на чолі з головою суду не беруться розглядати справи МКП «УЖКГ м.Кам’янка-Бузька».

Беручи самовідводи по вказаних справах в ухвалах він вказує на те, що як голова суду знаходиться в особливих стосунках з головою міської ради, тому не може розглядати вказані справи.

Аналогічним чином поступив голова суду Самсін М.Л. і по адміністративних справах, потерпілою стороною  у яких є автор цих рядків. Регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у відповідь на мої скарги, щодо ненадання інформації на запити, які скеровувались до Жовтанецької сільської ради, Великоколоднівської сільської ради, Кам’янка-Бузької міської ради керівництво вказаних органів самоврядування або відмовлялось надавати відповідь на запити або надали їх із запізненням від встановлених Законом строків. Чому так було? Справа у тім, що Суд під різними приводами  не хоче надавати запитувану інформацію по судових рішеннях і справах,  що відкриті та розглянуті з явним порушенням Законів.

Голова Суду Самсін М.Л та його «заступник-помічник» суддя Бакай І.А.  систематично порушуючи норми Законів України на мої запити дають відписки. Тому я змушений  надавати запити до інших органів, в тому числі органів самоврядування району, які виступають сторонами провадження по справах, що були у провадженні вказаних суддів.  Через Регіональне представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини я намагаюсь виправити порушення Закону.

Розглядаючи протоколи про адміністративні правопорушення стосовно посадових осіб Жовтанецької сільської ради (голова та секретар), Великоколоднівської сільської ради (голова та секретар), Кам’янка-Бузької міської ради (голова Омелян О.В.) встановлено, що всі справи чомусь поступають до голови Суду (дивно, невже в Суді не працює АСДС. Система працює, а розподіл справ здійснюється у ручному режимі). А потім ще дивніше - по  всіх  справах суддя Самсін М.Л. виносить ухвали про самовідвід. І знову, як і у всіх попередніх ухвалах вказує, що в нього, як в голови Суду особливі стосунки з головами вказаних сільських рад та міської ради, тому він не може приймати участь у розгляді цих справ. Я довго не міг зрозуміти,в чому полягають ці особливі стосунки?  Тепер маю певну інформацію щодо цього.

 Зняття

Певні стосунки полягають у тому, що Голова суду до цього часу перебуває у черзі на квартиру  у міській раді, незважаючи на те, що проживає у власному будинку в м.Кам’янка-Бузька, вул.Сирка, 27.

Як можна назвати такий стан речей?   Голова суду не має постійного житла і тому просив  міську раду поставити його на квартирну чергу, його поставили на чергу. Голова суду  не має власного будинку і тому попросив надати йому земельну ділянку для будівництва власного житла. Йому надали земельну ділянку і він збудував будинок. Чого ще не має голова Суду? Для чого йому квартира, якщо він має будинок? Що це  - жадібність? А може забудькуватість? Чому міська рада до цього часу не зняла з черги Самсіна М.Л, голову Суду, Мазяра М.Т. та Кахнича В.С.- бувших прокурорів районної прокуратури. Чи міська рада теж залежить від Суду?

Може це і є «особливі стосунки», коли голова Суду  ставлячи свої власні інтереси вище  державних не хоче виконувати свої службові обов’язки, побоюючись спортити стосунки з головою сільської ради , головою міської ради, тощо? Як це називається? Одним словом  - корупція.

Як же може посадова особа, стосунки якої з іншими чиновниками району  замішані на корупційних стосунках керувати  Судом?

Жуков Олександр
13.12.2015р.
М.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник