Увійти


Як Кам’янка-Бузька РДА порушує закон України «Про доступ до публічної інформації.

РДА

05.11.2015 року на адресу голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації мною скеровано три запити на отримання публічної інформації. Згідно вимог ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації повинен надати відповідь на запит на протязі п’яти робочих днів.

На протязі місяця часу я чекав відповіді на вказані запити, але так і не дочекавшись 18 грудня 2015 року о 14-28 год. на електронну адресу Кам’янка-Бузької райдержадміністрації мною скеровано повторні запити. В цей же день, після 16-15 год.  до мене зателефонував юрисконсульт згаданого відомства, по імені Юрій (мабуть прізвище його Коруд) і повідомив, що відповідь на мою електронну адресу скерована 11.11.2015 року. Почувши заперечення про те, що на  мою електронну скриньку згадані відповіді на запити не надходили, він повідомив про те, що через кілька хвилин будуть скеровано скан-копії вказаних відповідей на запити, але одночасно він просив, щоб я скерував на адресу райдержадміністрації листа з відкликанням повторних запитів. пояснивши при цьому, що відправленням згаданих листі займалась якась працівниця РДА. Через кілька хвилин дійсно, на мою електронну  адресу надійшли копії листів № 3867/02-18, 3868/02-18, 3869/02-18 датованих 11.11.2015р. за підписом голови райдержадміністрації Кирилича В.І.

Прочитавши надані відповіді я зрозумів, що у райдержадміністрації відповіді на запити надає посадова особа у якої дуже малий обсяг словарного запасу, яка не вміє сформулювати та надати відповідь у повному об’ємі, чим фактично поставив у незручне положення голову адміністрації, який підписав згадані відповіді.

Але річ у даний час йде про інше. Отримані копії документів з підписами голови РДА свідчать про те, який «цікавий порядок» роботи з документами запроваджений у згаданій державній установі. Замість того, щоб документи, які надійшли по електронній пошті були надані  розгляду керівництву установи, ці документи чомусь опинились у юрисконсульта, який чомусь сильно хвилювався з приводу повторних запитів. Чому? Що він причетний до надання відповідей на запити? Він у телефонній розмові повідомив, що відправкою відповідей  займається якась працівниця. Чому ж тоді він просив мене відкликати повторні запити? Мабуть він  має за що хвилюватись? Хто ж у райдержадміністрації  не виконує належним чином свої посадові обов’язки? Замість того, щоб  документи  надати на розгляд керівнику, згадана невідома посадова особа надала документи для розгляду юрисконсульту. Я так розумію, що згаданий юрисконсульт Юрій  керує у райдержадміністрації питаннями  надання відповідей запити без погодження  їх з керівником адміністрації (може керівництво самоусунулось від цього питання).

Про що викладене свідчить? Про те, що у адміністрації існує кругова порука, адже адміністратор сайту РДА(можливо інша особа, що отримала документи по електронній пошті) порушила свої обов’язки і не доповіла про надходження документів керівництву, а надала їх для ознайомлення юрисконсульту. Мабуть у цій установі напрацьована така  схема роботи з документами? Це ж не тільки так відбувається з моїми документами? З іншими документами теж так відбувається. Значить голова адміністрації дізнається в останню чергу про листи та запити? Що ж робиться з інформацією у райдержадміністрації? Вона гуляє як вітер у степу! Хіба це державницький підхід до роботи у такій важливій установі?

Про що можна ще заявити з цього приводу? З викладених документів вбачається, що у роботі з вихідними та вхідними документами згаданої адміністрації є дуже великі проблеми. Як може бути, щоб у вихідному журналі документи реєструвались хаотично, а номера документів, що реєструвались раніше за порядковим номером були більші, від документів, які реєструвались пізніше? Це що, фальсифікація вихідних номерів у журналах реєстрації документів, чи надання інформації, яка не відповідає дійсності у відповідях на запити?

А може, все це зроблено по вказівці голови райдержадміністрації? Може він організатор надання таких відповідей на запити? Я думаю, що наступні події покажуть це.

Олесандр Жуков
23.12.2015р.
М.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708075

Лічильник