Увійти


Як прокурор Кам’янка-Бузького району Львівської області Гаргот Л.Р. порушує Закон України «Про звернення громадян»!

Прокуратура28.11.2015 року мною на адресу Генерального прокурора України скеровано Заяву з приводу системних порушень Закону з боку голови Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л. У додатку до Заяви мною надано 21 публікацію , які оприлюднено на сайті «Коло НЕдовіри»  м.Кам’янка-Бузька щодо зазначених порушень Закону.

    02.12.2015 року за вих.№ 19-р  Генеральна прокуратура України скерувала мою заяву для організації перевірки та прийняття рішення відповідно до вимог  чинного законодавства до Прокуратури Львівської області.

    Прокуратура Львівської області за вих.№ 04/2/2-р-15 від 11.12.2015 року  листом за підписом в.о. начальника управління нагляду прокуратури області молодшого радника юстиції Квятковського О. скерувала вказану Заяву з відповідними вказівками для організації розгляду до Кам’янка-Бузького прокурора.

    Кам’янка-Бузький прокурор Гаргот Людмила Романівна не змогла придумати нічого кращого, як відправити моє звернення до начальника ТУ ДСА України у Львівській області  п.Дейнеки В.С. (вих.№ 17-04-5р-15 від 14.12.2015року). Як бачимо,  прокурор Кам’янеччини навіть не встиг добре вникнути у зміст мого звернення (не буду вже говорити про належну перевірку) і в  день надходження звернення  переслав його до керівника ТУ ДСА, де воно успішно «поховано» без траурного маршу. Чому прокурор району ігнорує вказівки посадових осіб Генеральної та обласної прокуратур? Що це, нехтування цими посадовцями (мала їх десь далеко з їх вказівками), чи можливо має високопосадових покровителів у цій прокурорській системі? Чи можливо знає про те, що якщо документи повертаються з Генеральної прокуратури на місце скоєння правопорушення- то можна їх викинути у пічку і спалити, ніякого покарання за це не буде. В мене виникає думка, що остання версія найбільш правдоподібна.  Але не можна забувати, що є вимоги Закону, який ніхто не відміняв і посадові особи прокуратури зобов’язані їх виконувати. Слід зауважити, що прокурор Гаргот Л.Р. вже не вперше вчиняє такі незаконні дії з моїми документами, можна сказати, що це напрацьована нею схема ухилення від виконання свої посадових обов’язків, адже ні Генеральна прокуратура , ні обласна прокуратура не надавала їй вказівок без перевірки направити мою заяву  до ТУ ДСА у Львівській області, яке до речі не має жодного відношення до перевірок  таких заяв чи скарг. П.Дейнека В.С. відпише, що  його відомство не займається перевірками таких заяв чи скарг і на цьому все закінчиться.

Таким чином маємо наявний приклад скоєння посадовою особою прокуратури Кам’янка-Бузького району (прокурором району)   правопорушення , яке підпадає під ознаки  ст.367 КК України «Службова недбалість»- неналежне виконання службовою особою своїх службових обов»язків через несумлінне ставлення до них.

    Тому в мене виникає багато запитань  до зверхників- прокурорів, які сподіваюсь задати при особистій зустрічі і отримати належну відповідь на них.

    Мешканців м.Кам’янка-Бузька та  району хочу  закликати до пильності у стосунках з працівниками прокуратури району, адже вказаний приклад яскраво характеризує  їх можливості та наміри. А з другого боку задам риторичне запитання читачам- чи хочемо ми мати таких прокурорів  там де ми живем і працюєм?  Яка від них користь суспільству?
Продовження буде!

Олександр Жуков
20.12.2015р.
м.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

 • Гість - ОХМАК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ

  ПОРЯДКУ В УКРАЇНІ НЕ БУДЕ ДОТИ, ПОКИ ПРОКУРАТУРА НЕ ПОЧНЕ СЛУЖИТИ НАРОДУ, ЗА РАХУНОК ЯКОГО ЖИВЕ І НЕЗАКОННО ЗБАГАЧУЄТЬСЯ В БАГАТЬОХ ВИПАДКАХ.
  АДВОКАТ М.ОХМАК
  09 лютого 2020 року ( Нд.)
  17 : 22

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
764009

Лічильник