Увійти


Що приховується за майновою декларацією судді Самсіна М.Л.

У своїх попередніх публікаціях я вже згадував, як суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л.  у своїх деклараціях за 2013-2014рр. приховував наявність у власності земельної ділянки площею 1000 кв.м.

Ознайомившись із майновою декларацією цього пана за 2015 рік бачу, що він задекларував  згадану земельну ділянку. Але у декларації суддя Самсін М.Л. вперто не хоче показувати наявність  у власності будинку в м.Кам’янка-Бузька по вул.Сирка, 27. Чому? Адже ще  у 2014 році він звернувся до міської ради, щоб йому надали вуличну адресу за місцем новозбудованого ним житлового будинку. 

Кам’янка-Бузька  міська рада своїм рішенням № 13 від 05.02.2014 року  присвоїла новозбудованому будинку № 27. У своїй декларації  суддя Самсін М.Л. спочатку вказав адреси знаходження земельної ділянки та будинку, а потім чомусь ці адреси стер, так стер, що у документі залишились сліди підтирань.

Саме відсутність у декларації  судді Самсіна М.Л.  інформації про його  нерухомість зацікавила мене, адже  жителі м.Кам’янка-Бузька знають де він мешкає. Найперше, що мене зацікавило, чи здійснює суддя Самсін М.Л.  оплату за комунальні послуги (вода, світло, газ). Як виявилось, так суддя Самсін М.Л. сплачує  кошти за електропостачання  до цього будинку, про що мені повідомили у Кам’янка-Бузькому  РЕМ, так само суддя Самсін М.Л. сплачує і за послуги газопостачання. А  МКП «Кам’янкаводоканал»  не має жодної інформації про такого отримувача послуг з водопостачання та водовідведення, як Самсін М.Л. Мені пояснили, що можливо він використовує індивідуальну скважину , але  послуг по водовідведенню  йому теж не надавали, тому що він не рахується у них абонентом.

Отже, що ми маємо? У майновій декларації суддя Самсін М.Л. вказує про відсутність у нього нерухомості, а насправді він мешкає у будинку по вул. Сирка, 27 в м.Кам’янка-Бузька  і сплачує послуги за світло і газ. Як це можна зрозуміти? Навіть якщо суддя Самсін М.Л. не зареєстрував цю нерухомість у встановленому законом порядку, все одно він проживає у цьому будинку і несе витрати по його утриманню, про що він мав би вказати у VI розділі декларації. Але суддя Самсін М.Л. цього не зробив, приховуючи наявність власної нерухомості та витрат  по її утриманню.  Для чого він це робить? На мою думку для того, щоб приховати наявність у цього прихованих доходів, тобто коштів отриманих незаконним шляхом.

Як це можна доказати? Дуже легко. Як ми знаємо  Кам’янка-Бузька міська ради своїм рішенням № 8 від 29.12.2-11р. затвердила технічну документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування господарських споруд гр. Самсіну М.Л. Вже у лютому 2014 року будинок був збудований, йому наданий вуличний номер і суддя вселився у вказаний житловий будинок.

Скільки часу будувався будинок - два роки?! У попередніх деклараціях суддя Сaмсін М.Л вказує свої доходи за 2013 рік - 219 550 грн., за 2014 рік - 216 903 грн. Я не буду брати до уваги те, що суддя сплачує чималу суму аліментів (45000 грн.). Сукупний дохід  судді за два роки становить  435 000 грн. (еквівалент 54 000 дол.США), інших доходів у деклараціях він не задекларував, тобто можна рахувати, що їх немає.  Тепер я хочу задатись риторичним запитанням - чи можна збудувати  будинок (той що стоїть на вул.Сирка, 27) за два роки у законний спосіб без корупційних схем (під ключ з меблями) за вказану суму коштів, з врахуванням того, що треба їсти, пити, вдягатись, утримувати недешевий автомобіль, платити за комунальні послуги, тощо?

Відповідь однозначна - ні не можна. Нехай хто-небудь докаже, що за 54 тис. дол.США можна збудувати під ключ такий будинок. Тож, за які кошти збудував цей будинок суддя Самсін М.Л.?  Може йому за ці роки «наколядували», але він наколядоване  не включив у декларацію?  Мабуть  на це питання може дати відповідь прокуратура або ВККСУ.

Пропоную читачам оглянути відео зйомку будинку судді Самсіна М.Л. та прилеглої земельної ділянки (невже вона має 1000 кв.м.) та самим зробити певні висновки.

 

Чому місцева влада закриває очі на те, що приховується за високою огорожею володіння судді Самсіна М.Л.? Чому  до цього часу не введений в експлуатацію житловий будинок? Хто дав дозвіл на енерго-газопостачання? Хто і яким чином  контролює процес використання цим високопосадовим чиновником енергоносіїв і сплату за них коштів? Може суддя змонтував «жучки» для зменшення оплати за світло? Може приховав кількість  встановленого обладнання для спалювання газу? А хто хоч раз з працівників  Кам’янка-Бузького підрозділу «Львівгазу» перевірив відповідність сплати коштів наданим послугам? Технічні умови на підключення до водопровідної мережі йому не видавались і абонентом КП «Кам’янкаводоканал» він не являється. Може він каналізацію зливає у потічок, що протікає зразу за межею його ділянки? Може незаконно врізався у водопровід?  Хто  може на ці питання надати відповідь? Чи може  місцеві чиновники  у такий спосіб знаходяться з ним в особливих (корупційних) стосунках, про які  суддя Самсін М.Л. неодноразово згадує у судових рішеннях при самовідводах по окремих справах?

Cудова влада, на мою думку, повинна бути прозорою і зрозумілою для громадян, а її керівники  подавати приклад  морально-етичних принципів поведінки судді і не вчиняти дій, що принижують авторитет судової влади.

Сподіваюсь, що громадські активісти, депутатський корпус  міської та районної  ради  зацікавляться цим питанням і  за участю владних структур створять відповідну комісію і  дослідять це питання до логічного завершення?

Жуков О.С.
10.06.2016р.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670939

Лічильник