Увійти


Хто зводить порахунки з прокурором області?

 Штирлиц услышалЗ гарним настроєм я прогулювався моїм рідним  містом. Погода була не «дуже приязною», вологість та сирість пробирались через куртку.  Я добряче  промерз. Що найперше мені в той час захотілося зробити, так це знайти  місце, де можна випити чогось гаряченького.
За декілька метрів від мене  майоріла вивіска «Бар». Я вирішив зайти. Багато грошей біля себе я не мав. Однак, на зігріваючий напій за запропонованими цінами мені вистарчало. Було прийнято рішення залишитись тут. Отримавши свій напій, ввічливо розрахувавшись я попрямував до столика. Вільного місця було багато і я вибрав собі таке досить зручне в куточку. Було добре видно весь зал, і я ніби нікому не заважав .
Сьорбнувши трохи гарячого напою я зігрівся. Наближалась обідня перерва і людей суттєво побільшало. Згодом  весь зал був заповнений чоловіками. Неподалік  від  мене присіло двоє солідних  людей. Вони замовили собі горілочки.  Добряче, разочок тяпнули.  Почали розмову. Час від часу до них почергово хтось телефонував та поздоровляв зі святом. Вони почали називати один одного  Маленьким Внуком  Сталіна (МВС) чи то Маленьким Внуком Дзержинського (МВД)? Згадували про свої «молоді бойові» роки, жартували, сміялись. Коли  один з них затримував чарку другий говорив іншому «наказую, виконуй». Напевно ці чоловіки знали один одного давно, тому що накази чітко  виконувались і ніхто на нікого не ображався.
 
Градус підвищувався чоловіки почали спілкуватись про щось  важливіше тому, що професійно кидали поглядами чи хтось їх не слухає, та почали спілкуватись на пів тона нижче. Я закинув у вухо навушник   ніби їх не слухаю, попиваючи ще теплий напій. З сусіднього столика зовсім тихо прозвучала фраза, прокурор області  «насолив» і скоро отримає по заслузі. Моє ліве вухо збільшилось в два рази і перейняло функції правого. Чоловік  продовжував. Наші вже на нього  нарили, чекаємо тільки команди.
 
 - А якого чекаєте?, - Спитав один з них. -Є  людина яка його покриває. Ми зараз займаємось і тією людиною, ти  ж знаєш як там. Без плечей і кейсів  працювати не дадуть. 
 
Погодившись один з одним чоловіки взяли наступний графін.  В якийсь момент я зрозумів, що мої конспіративні можливості можуть трагічно обірватись. Я відчув на собі чийсь важкий погляд. Чоловіки закінчуючи другий графін почали звертати на мене увагу. Згадуючи Радянські фільми про КГБ, розповіді  мого діда, про НКВС, я припустив, що моє майбутнє може бути не таким вже й райдужним, якщо взагалі настане. Чоловіки  замовкли. Я повільно зібрав свої речі. Аби нікого не провокувати опустив очі донизу та покинув цей заклад. 
 
Прийшовши додому я почав аналізувати. В наш час почути таку розмову  в такому місці? Щонайменше дуже дивно. Але те, чим закусювали ці чоловіки, та оцінивши попередньо, що все це для них буде коштувати приблизно біля двох тисяч гривень я зрозумів, це люди не прості? Ці люди дурниць не говорять. Чим же завинив наш обласний прокурор? Кому перейшов дорогу? Кому насолив? Звісно при такій посаді не один побажає йому добра. Хоча коли притягнуть прокурора до кримінальної відповідальності, то чим він кращий чи гірший від будь якого злочинця. За кожне протиправне кримінальне діяння настає відповідальність. Це називається невідворотність покарання, чи якось так. Можливо, чи невже НАБУ хоче реально показати свою роботу? Я особисто в це не вірю. Тим  більше дізнатись про те, що прокурор злочинець  в барі, пробачте якось  воно …?  Наївно вірити та смішно виглядає. Я так гадаю, що і прокурор коли довідається, що його доля, кар’єра яку він все життя будував обговорюється чи вирішується в барі за столиком, двома підвипившими чоловіками, дуже довго буде сміятись. 
 
Однак, шановні читачі давайте на хвилинку уявімо, що прокурор довго і голосно буде сміявся над цим. Теоретично припускаємо  прокурор сміється над нашими скаргами, які ми пишемо, нехтує процесуальними рішеннями, які мав би вчиняти, ну це дрібниці . Чи може прокурор покривати злочини? Чи може прокурор порушити ККУ? Залишим  розібратись у цьому компетентним  структурам. Крім того, чи існує насправді той  хтось, який стоїть з широкими плечами за обласним прокурором, який унеможливить притягнути його до відповідальності, невідомо?
 Що принесе новий 2017 рік прокурору Львівської області, чи як він закінчить 2016 рік  побачимо згодом?
 

        З гарним настроєм я прогулювався моїм рідним  містом. Погода була не «дуже приязною», вологість та сирість пробирались через куртку.  Я добряче  промерз. Що найперше мені в той час захотілося зробити, так це знайти  місце, де можна випити чогось гаряченького.

За декілька метрів від мене  майоріла вивіска «Бар». Я вирішив зайти. Багато грошей біля себе я не мав. Однак, на зігріваючий напій за запропонованими цінами мені вистарчало. Було прийнято рішення залишитись тут. Отримавши свій напій, ввічливо розрахувавшись я попрямував до столика. Вільного місця було багато і я вибрав собі таке досить зручне в куточку. Було добре видно весь зал, і я ніби нікому не заважав .

Сьорбнувши трохи гарячого напою я зігрівся. Наближалась обідня перерва і людей суттєво побільшало. Згодом  весь зал був заповнений чоловіками. Неподалік  від  мене присіло двоє солідних  людей. Вони замовили собі горілочки.  Добряче, разочок тяпнули.  Почали розмову. Час від часу до них почергово хтось телефонував та поздоровляв зі святом. Вони почали називати один одного  Маленьким Внуком  Сталіна чи то Маленьким Внуком Дзержинського? Згадували про свої «молоді бойові» роки, жартували, сміялись. Коли  один з них затримував чарку другий говорив іншому «наказую, виконуй». Напевно ці чоловіки знали один одного давно, тому що накази чітко  виконувались і ніхто на нікого не ображався.

Градус підвищувався чоловіки почали спілкуватись про щось  важливіше тому, що професійно кидали поглядами чи хтось їх не слухає, та почали спілкуватись на пів тона нижче. Я закинув у вухо навушник   ніби їх не слухаю, попиваючи ще теплий напій. З сусіднього столика зовсім тихо прозвучала фраза, прокурор області  «насолив» і скоро отримає по заслузі. Моє ліве вухо збільшилось в два рази і перейняло функції правого. Чоловік  продовжував. Наші вже на нього  нарили, чекаємо тільки команди.

 - А якого чекаєте?, - Спитав один з них. -Є  людина яка його покриває. Ми зараз займаємось і тією людиною, ти  ж знаєш як там. Без плечей і кейсів  працювати не дадуть.

Погодившись один з одним чоловіки взяли наступний графін.  В якийсь момент я зрозумів, що мої конспіративні можливості можуть трагічно обірватись. Я відчув на собі чийсь важкий погляд. Чоловіки закінчуючи другий графін почали звертати на мене увагу. Згадуючи Радянські фільми про КГБ, розповіді  мого діда, про НКВС, я припустив, що моє майбутнє може бути не таким вже й райдужним, якщо взагалі настане. Чоловіки  замовкли. Я повільно зібрав свої речі. Аби нікого не провокувати опустив очі донизу та покинув цей заклад.

Прийшовши додому я почав аналізувати. В наш час почути таку розмову  в такому місці? Щонайменше дуже дивно. Але те, чим закусювали ці чоловіки, та оцінивши попередньо, що все це для них буде коштувати приблизно біля двох тисяч гривень я зрозумів, це люди не прості? Ці люди дурниць не говорять. Чим же завинив наш обласний прокурор? Кому перейшов дорогу? Кому насолив? Звісно при такій посаді не один побажає йому добра. Хоча коли притягнуть прокурора до кримінальної відповідальності, то чим він кращий чи гірший від будь якого злочинця. За кожне протиправне кримінальне діяння настає відповідальність. Це називається невідворотність покарання, чи якось так. Можливо, чи невже НАБУ хоче реально показати свою роботу? Я особисто в це не вірю. Тим  більше дізнатись про те, що прокурор злочинець  в барі, пробачте якось  воно …?  Наївно вірити та смішно виглядає. Я так гадаю, що і прокурор коли довідається, що його доля, карєра яку він все життя будував обговорюється чи вирішується в барі за столиком, двома підвипившими чоловіками, дуже довго буде сміятись.

Однак, шановні читачі давайте на хвилинку уявімо, що прокурор довго і голосно буде сміявся над цим. Теоретично припускаємо  прокурор сміється над нашими скаргами, які ми пишемо, нехтує процесуальними рішеннями, які мав би вчиняти, ну це дрібниці . Чи може прокурор покривати злочини? Чи може прокурор порушити ККУ? Залишим  розібратись у цьому компетентним  структурам. Крім того, чи існує насправді той  хтось, який стоїть з широкими плечами за обласним прокурором, який унеможливить притягнути його до відповідальності, невідомо?

 Що принесе новий 2017 рік прокурору Львівської області, чи як він закінчить 2016 рік  побачимо згодом?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник