Увійти


НЕ «БЕЗПЕЧНИЙ» СУД?

Кам Бузький судВ попередній публікації «Судове рішення «небожителів»-крок до самогубства» я розповів (зі слів Павлеси Назара Михайловича) про судову тяганину з розгляду справи у Кам’янка-Бузькому районному суді та у Вищому спеціалізованому суді України. Хочеться більш детально розглянути, чому справа за позовом Микитишин Емілії Петрівни так довго розглядалась у Кам’янка-Бузькому суді- з початку 2012 року до грудня 2016 року?

Я звернувся до ЄДРСР. Що ж я знайшов у РЕЄСТРІ?

В РЕЄСТРІ обліковуються судові рішення (всього 4) Кам’янка-Бузького районного суду по справі № 1311/173/12, суддя Бакай І.А. Перше судове рішення по цій справі суддя Бакай І.А. ухвалила 26.02.2015 року? Пояснюю читачам, що згідно номера справи можна зробити висновок, що справа заведена на початку 2012 року (порядковий номер 173). Що це означає?

Це означає, що невідомо чому ця справа впродовж 2012, 2013, 2014 та початку 2015 року (3 роки) – не розглядалась? Яке ж судове рішення винесла суддя Бакай І.А. після того, як справа три роки вилежалась у неї в сейфі? За те, що справа три роки лежала без руху суддя Бакай І.А. ухвалила стягнути з позивачки 3 441 грн. судового збору- з врахуванням сплаченого судового збору станом на 2012 рік у розмірі 215 грн., вона постановила ще стягнути 3 226 грн. Може я щось не розумію у цій арифметиці? Але ж чорним по білому написано у ухвалі від 26.02.2015 року – сплатити вказану суму судового збору позивачу до 19.03.2015 року - інакше справа не буде розглядатись.

Отже, за те що справа не розглядалась суддею Бакай І.А. повинен розраховуватись перед державним бюджетом позивач? Що це за здирництво? Навіть кримінал так не ставиться до своїх боржників!? Це ж звичайний узаконений грабунок судової гілки влади! Хто ж дав тій пані судову мантію і судовий знак, щоб у такий відвертий спосіб ґвалтувати людей? Вищий пілотаж суддівсько-шахрайського мистецтва обдурювання громадян? Суддя після отримання справи не тільки не відкрила провадження, але й не розглядала її всупереч процесуальних вимог Закону, незаконно винесла ухвалу, щоб за ці незаконні (злочинні) дії заплатив позивач? Просто і весело! Так, чи ні?

Я тепер розумію, чому Кам’янка-Бузький районний суд не оприлюднює 1675 судових рішень за 2010 рік та 1649 судових рішень за 2011 рік. А скільки не оприлюднених судових рішень за 2012, 2013, 2014 та 2015 роки? За моїми підрахунками приблизно 8- 9 тисяч судових справ, по яких до РЕЄСТРУ не внесено жодного судового рішення! Як можна це назвати? Бездіяльність, службова недбалість, «мічурінство», зневага до Законів України чи щось інше? Уявіть скільки там «такого» може бути по написано? Скількох людей ще обдурила суддя Бакай І.А. та інші судді цього суду?

Але підемо далі. 19.03.2015 року суддя Бакай І.А. винесла рішення по справі, яким відмовила у задоволенні позову Микитишин Е.П. Три роки вона розглядала цю справу і спромоглась ухвалити тільки 4 судових рішення? Друга справа, що була відкрита Кам’янка-Бузьким районним судом Львівської області за позовом Микитишин Е.П. має єдиний універсальний номер – 1311/2012/12, суддя Костюк У.І. У ЄДРСР немає жодного судового рішення по цій справі. Чому? Що справа секретна? Чи знов спрацьовує слав’янська розхлябаність, з якою ми пхаємось до Європи? Нас всіх, в тому числі і суддів потрібно вчити елементарного- не кидати в пісуар недопалки, порожні пляшки в лісі і т.п.! Але незважаючи на такі «маленькі» огріхи у вихованні я та інші прості громадяни сильно просимось прийняти нас на роботу суддями. Я теж хочу нічого не робити, як суддя Бакай І.А. чи суддя Самсін М.Л. та отримувати таку саму заробітну плату, як вони, що з Нового року зросла вдвічі( приблизно 20-30 тис. грн.) Я дуже швидко навчусь виносити такі самі судові рішення, як вони, адже в цьому немає нічого складного - затягуй справу, а потім колеги дадуть пораду, у який спосіб її вирішити. Хто з читачів, ще хоче так само, як судді Бакай та Самсін працювати і заробляти? Кожен зрозуміє викладене по своєму!

Щоб взнати причини такого недбалого ставлення судді Бакай І.А. до своїх службових обов’язків (затягування розгляду справи) ми зустрілись із 84-літньою Микитишин Е.П. в м.Кам’янка-Бузька, щодо якої київські «небожителі» незаконно розглянули та ухвалили касаційне рішення. Наша розмова з Микитишин Е.П. фіксувалась на відеокамеру (кожен може подивитись). Вона розповіла, що справа за її позовом розглядалась дуже довго суддею Бакай І.А. Вона біля 10 разів приходила до Суду на розгляд справи і тільки один раз у судовому засіданні був присутній Павлеса Михайло (а де ж інші судові рішення-їх в РЕЄСТРІ немає, чому справа не розглядалась). Кожного разу суддя Бакай І.А. пояснювала відкладення розгляду справи відсутністю другої сторони або іншими причинами. Коли розгляд справи був затягнутий у такий спосіб до Микитишин Е.П. звернулась адвокат Люба Володимирівна( потім нами встановлено її прізвище Данилюк), вона запропонувала своєму клієнту(Микитишин Е.П.) заплатити судді гроші за вирішення її справи, пояснивши, що тільки сплативши 2-3 тис.грн. справа буде швидко вирішена (це звичайне вимагання).

Розуміючи слова адвоката, як вимогу до дій, не маючи такої суми коштів Микитишин Е.П. змушена була позичити гроші і передати їх в сумі 1 900 грн.(більше не мала) у приміщенні Суду в присутності адвоката Данилюк Л.В. секретарю судового засідання по імені Галина. Таким чином виглядає, що з бідної жінки-пенсіонерки суддя Бакай І.А.через адвоката та секретаря судового засідання «здерла» останні гроші. Цинізм мерзенних дій згаданих чиновників судової влади, мабуть полягає у тому, що вони знають і вміло використовують складні життєві ситуації, які трапляються з людьми похилого віку (чоловік помер, будинок будівництвом не закінчений та не приватизований, спадщину не може оформити, тощо) для власного збагачення у незаконний спосіб шляхом аферистичного вимагання. Мало того, що затягнутий розгляд справи, сфальшовані документи, сплачені гроші за розгляд справи, так ще й нічого не зроблено ? А може це адвокат Данилюк Л.В. провернула таку аферу? А може таким займається секретар судового засідання по імені Галина? Потрібно зауважити, що до деяких секретарів судових засідань не рідко забігають пошептатись чиновники з сусідньої установи , особливо ті, що мають відношення до розподілу земельних ділянок? Виглядає так, що вони радяться (консультуються) по окремих питаннях, пов’язаних з розглядом судових справ у Суді. Чому з ними, а не з суддями?

Я надіюсь, що ця інформація зацікавить і приверне увагу певних правоохоронних структур до незаконної діяльністю суддів Кам’янка-Бузького районного суду, як «самого справедливого» суду на Львівщині? Як бувший працівник правоохоронних органів, знаючи, що цю публікацію будуть читати судді Кам’янка-Бузького районного суду звертаюсь до них з дружньою порадою- не ризикувати і не створювати собі та іншим працівникам Суду дискомфорту на все життя.

З другого боку, хочу зауважити, що викладена інформація дає підстави стверджувати про те, які величезні кошти у вигляді незаконних «засівань» отримали судді тільки за 2010-2011 рік( більше 3 тис. справ не включено до РЕЄСТРУ). Якщо навіть гіпотетично уявити, що по кожній справі тому чи іншому судді засіяли 1000 грн., а не 2-3 тис.грн., як вимагала адвокат Данилюк Л.В.(за вирішення судової справи беруть у валюті) можете уявити, які приховані статки маються у кожного судді ? Звичайно, за такі «додаткові заробітки» (за зарплату цього не купиш) вони можуть дозволити собі купувати по п’ять і більше квартир, будувати один два і більше будинків, розводити і продавати рибу з Сушенського ставка у Радехівському районі , купувати собі дачу в с.Обортів Радехівського району, бути власником ще одного ставка у цьому ж селі, їздити на дорогих іномарках, що оформлені на сторонніх осіб(щоб не виникало питань – а за які кошти і ким придбаний цей автомобіль?), щорічно відпочивати за кордоном, влаштовувати своїх дітей на посади суддями, прокурорами, тощо.

Ще один аспект вбачається з викладеного. Це що перший раз таке сотворила суддя? Чи може це випадковість? Ні, це систематична тактика(практика) суддів! Для чого суддя Самсін М.Л. не видавав судове рішення старому Чмеруку і примушував його у такий спосіб до останніх днів життя ходити до Суду? Для чого? Для чого він місяцями не відкривав провадження у справах і роками їх не розглядав? Для чого? Для чого без судового збору видав 84 судових накази по УЖКГ( працівником якого є той самий Павлеса М.М.)? Для чого? Для чого судді роками не реєструють у РЕЄСТРІ судові рішення?Для чого? Може для того, щоб ми з Вами випадково не здогадались, не викрили їх незаконні оборудки, прочитавши ці документи! Всі такі незаконні дії спрямовані на одне- створення умов для засівання , а колишній голова Суду Зварич І. пояснював це телеглядачам галицькою традицією «засівати».

Який же вихід з цього, що потрібно робити? Я переконаний, що тільки тоді, коли люди почнуть об’єднуватись для знищення корупції буде позитивний результат. Невже в Кам’янці-Бузькій не знайдеться один-два десятки чесних, порядних, не корумпованих патріотів, які б могли створити громадську прокуратуру чи громадський Суд? Вірю , що такі люди є! Потрібно їх знайти і активізувати їх життя. Для початку задам питання всім, хто буде переглядати ці рядки: Чи схвалюєте Ви проведення акції під Кам’ янка-Бузьким районним судом з вимогою звільнення суддів Бакай І.А. та Самсіна М.Л. з займаних посад?

Це питання буде оприлюднене на сайті «Коло НЕдовіри». В коментарях прошу надати відповідь: «ТАК» або «НІ». Якщо ми побачимо, що громадяни підтримують таку акцію і будуть сприяти у її проведенні, ми будемо її проводити, оприлюднивши весь спектр посадових зловживань вказаними особами. Якщо нас не підтримують , ми цього робити не будемо. У такому випадку це буде свідченням того, що нам (вам) подобається такий спосіб життя і нехай буде далі так, як є.

Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

  • Мені цікаво,кого з цих людей першим притягнуть до відповідальності? Чи вже хтось віддав команду "фас"? Підлужний і Ватраль певно локті кусають своїх треба садити. Бль, компашка розпадеться з ким ділити далі? А ну відважаться ті безхребетні на якісь дії чи будуть соплі жувати.Готовий з кимось поспорити ,що будуть соплі жувати то є їхнє,Соооплі,
    жууувати.

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708002

Лічильник