Увійти


Хто ви, Макогон та Ханик? Досвідчені «Рєшали» чи «бурі» поліцейські?

ШМІЛО ПРАВОПОРУШНИКЧому, Личаківський РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області існує по сьогодні? Чому Личаківський ВП ГУ НП у м.Львові, не захищає права громадян? Даний відділ та працівники так і не пройшли реформування ? Це і не дивно. Чому?

 • По-перше, на якій підставі штамп Личаківського РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області з’являється на офіційних документах по сьогодні, нікому не відомо. Але це факт. 
 • По-друге, певна частина працівників даного відділку з’являються на роботі в формі міліції зразка 90-х. Напевно тому, що так хочуть?
 • По-третє, дехто, ходить на роботу в штанах від костюму, а дехто в спортивних штанах та кросівках.
 • По-четверте, футболки «шанель», светри «бойс», «кожані» куртки, десь так приблизно виглядає сучасний Личаківський РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області. Нагадую собі «Краківський ринок» 90-х. Ну звісно не всі працівники так одягнені.
 • По-п’яте, в даному, райвідділі працюють і прекрасні представниці. Вони приходять на роботу ледь-ледь прикриваючи, те що колись називалось «соромом». Куди дивляться керівники? Куди? Туди? Напевно таки «туди»? Дивляться туди, не тільки керівники, а певна частина працівників? Ну добре дивитись одне, але думати треба про інше. Бажано, про функціональні обовязки. Однак зауважу, що таке вдається мізерній кількості працівників даного відділку.

Аналітичний висновок щодо, неадекватної реакції, правового нігілізму, простої людської тупості, не професіоналізму, хамства, зверхності, байдужості напевно буде найвищий з відділків Львова? До речі, на жаль, така ж думка у моїх колег адвокатів. Дані думки підтверджуються книгою скарг та пропозицій, на яку не бажають реагувати керівники. Звісно, за читання грошей не дають? За писання теж? А за, що дають, ми ж знаємо ? Хто все це очолює ? Працюють в даному РВ чи то ВП добродій Макогон та Ханик? Керівник цілого відділу Макогон? Керівник слідчого відділу Ханик? Хто ці дві… особи? Як вони керують та до чого «докерувались»?

Чергова частина Личаківського РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області. Подаю повідомлення про вчинення злочину у відповідності до ст. 214 КПК України. Прошу чергового зареєструвати. І тут починається… Черговий «посилає» мене в канцелярію на реєстрацію. Чому в канцелярію? Хіба злочини в канцелярії реєструються? Це, хто такого навчив? Може мені, ще в кафе піти і там зареєструвати ? Чому «недоучений» працівник поліції, дозволяє собі «паплюжити» Конституційні права та законні інтереси громадянина? Хто такого, тримає на роботі? Якого… цей черговий, посилає мене кудись? Чому я, повинен тратити свій час та роз’яснювати працівнику даного правоохоронного органу, що він повинен зробити по інструкції. Чому я повинен наполягати на тому, що він зобов’язаний прийняти в мене повідомлення про злочин та видати мені талон - повідомлення? Чому я повинен роз’яснювати черговому, що дане повідомлення він зобов’язаний внести в ЖЄО? Чому, цього не навчили його керівники Макогон та Ханик? Чому не здійснюють належного контролю за підлеглими? Чим ці керівники займаються взагалі? Може вони самі не знають законодавства або нехтують ним? Хто призначив цих людей? Чий ви родич Макогоне та Ханик? Може ви вважаєте, що забагато заплатили за цю посаду? Ще не пізно признатись! Вам адвокат нагадає права. Що, це службова недбалість чи злочинна самовпевненість? Якщо керівники та працівники «недовчились» «недочитали» чи «недовиконали» то їх чекає ст.367 ККУ.А якщо, дані особи проявили самовпевненість то ст.364 ККУ або ст.365 ККУ з радістю почекає на застосування відносно вас даних норм.

Роз’яснюю вам, добродії Макогон та Ханик! Занижування вами, за допомогою «недолугого» ресурсу, показників злочинності по Личаківському району – хіба не є кримінально караним? Ви самі, розумієте, якщо злочин не внесений до ЄРДР за вашими вказівками в даному відділку, а був внесеним у ЄРДР в сусідньому відділку, то хтось за покривання злочину, має відповісти. Ваш «дах», яким ви хизуєтесь, після певної дози « звеселяючих» напоїв, можливо скоро почне протікати? Тим більше, що цей «дах» не покриває всієї території України, по крайній мірі у мене такі відомості. Завжди є шанс зробивши помилку, її виправити або спробувати виправити? Чи не так панове? На кого, та кому служити ? «Рєшати» чи працювати по Закону та по совісті? Зупинитись чи «гнати» далі? Правомірно застосовувати норми ККУ чи відчути їх застосування на своїй шкірі? Вибір за вами? Чи за нами? Злочини треба реєструвати !!!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684262

Лічильник