Увійти


Чому керівник Бережанської поліції Панашій П.В. приховує злочин голови міської ради Музички В.Я.?

ЧОМУ КЕРІВНИК БЕРЕЖАНСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ ПРИХОВУЄ ЗЛОСТН МУЗИЧКИ24.05.2017 року жителька м.Бережани Дяковська М.В. у відповідності до вимог ст.214 Кримінально- процесуального Кодексу України подала до слідчого Бережанського відділу поліції повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення за ознаками ст. 190 КК України з боку міського голови Музички В.Я. Нагадаю читачам, що мова ведеться про неодноразову сплату Дяковською М.В. судового збору за подання міською радою позовних заяв до колишнього голови міської ради Гурського С.С. про самовільне зайняття ним земельної ділянки.

Дяковська М.В. проплачувала судові збори у звязку з тим, що міська рада, зі слів голови  Музички В.Я., не мала коштів для проплати судових зборів.   Після сплати судового збору банківські  квитанції  Дяковська М.В. надавала до міської ради, які, мабуть, долучались до позовних заяв. В подальшому після відкриття проваджень у згаданих справах голова міста надавав до суду відповідні заяви , щодо закриття цих справ. Таким чином обіцяючи Дяковській М.В. справедливе судочинство та розгляд згаданих справ міський голова Музичка В.Я. фактично дурив Дяковську М.В., закриваючи ці справи і залишаючи їх не розглянутими. Як можна назвати такі дії посадовця? Може шахрайством? Так чи інакше, але Дяковська М.В. до цього часу почувається ошуканою міським головою- судовий збір сплатила, справи не розглянуті і питання не вирішені,   кошти не повернуті. Хто ініціатор такого дійства? Хто подавав позови за цими квитанціями? Хто за це має відповідати?

Після подання згаданої заяви про злочин до поліції відомості всупереч вимог Закону до ЄРДР не включили. Чому?  Невже слідчий поліції не вбачає ознак злочину?  Закон зобов’язує це зробити слідчого. Може на слідчого чинився тиск з боку керівництва поліції?  Що ж відбувається насправді?  Замість того, щоб внести відомості до ЄРДР та розпочати досудове розслідування керівництво місцевої поліції вирішило приховати цей злочин від розслідування.  Панашій П.В. взяв цю відповідальність на себе, «скрутивши голову» Закону. Для цього  вдалися до перевіреного часом прийому- перевірка повідомлення у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян». Панашій П.В. знає, що Дяковська М.В. звернулась до поліції із заявою про злочин у відповідності до вимог ст.214 КПК України, а не із зверненням(заявою, скаргою) у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян». Незважаючи  на це він включив «дурника» і дав вказівку робити перевірку заяви дільничому інспектору. Для чого, на якій підставі? Немає  підстав! Ця вказівка незаконна! Це перевищення своїх службових повноважень! Дяковська М.В.  відмовилась надавати дільничому інспектору пояснення з приводу свого повідомлення про вчинений злочин. І правильно зробила! А ось дії поліції лежать у площині кримінальних правопорушень.

Зрозумівши, що місцева поліція в черговий раз вчиняє злочинну бездіяльність Дяковська М.В. 30.05.2017 року звернулась  із усною скаргою до в.о. начальника місцевої поліції Панашія П.В., який заявив , що не вбачає ознак складу злочину у повідомленні  від 24.05.2017р. Крім того він повідомив, що розмовляв з Музичкою В.Я. і останній зазначив, що не вчиняв дій зазначених у заяві Дяковської М.В.

Що ж вимальовується із викладеної інформації?  Суцільні правопорушення керівника поліції!  Перше – повідомлення скероване слідчому. Чому  перевірко заяви про злочин займається дільничий? Хто дав право керівнику поліції порушувати Закон?

Друге -  яке право має керівник поліції робити висновок про відсутність чи наявність складу злочину у повідомленні без належної перевірки? Чому саме він дає оцінку  відомостям, викладених у заяві, а не слідчий? Чи він перебрав на себе функції слідчого?

Третє - На якій підставі  керівник поліції зустрічався та розпитував Музичку В.Я. про відомості викладені у повідомленні про злочин?  Чому Панашій П.В. порушив вимоги ст.214 КПК України і розпочав досудове розслідування до реєстрації відомостей у ЄРДР?

Мабуть є особиста зацікавленість?         

Таким чином маємо наявні факти суцільних порушень закону з боку керівника Бережанської поліції Панашія П.В. (злочинна бездіяльність) при розгляді заяви про злочин.

Який вихід з цієї ситуації? Враховуючи можливу наявність корупційної складової в діях згаданих чиновників нам нічого не залишається робити, як привернути увагу до цього питання  керівництва Національної поліції України та Генеральної прокуратури України, адже не можна залишити на одинці з беззаконням члена нашої організації Дяковську М.В.

Звертаємось до жителів м.Бережани. Якщо Вам відомі інші факти порушень закону з боку чиновників міської ради, якщо порушені Ваші інтереси, Вам завдано моральної та матеріальної шкоди- пишіть, телефонуйте, ми завжди Вам дамо пораду і  допоможемо.

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

ГО «Коло НЕдовіри»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник