Увійти


КРИМІНАЛ «ПОСОЛЬСТВА БОЖОГО»? ч.2

нотаріус норч.2  Хто ви нотаріус Нор Н.М.?

Спілкуючись із колишніми віруючими «Посольства Божого» та аналізуючи документи, надані ними, на підставі яких керівниками згаданого релігійного об’єднання були вчинені кримінальні правопорушення заслуговує на увагу випадок (спланована згаданими особами та втілена в життя за допомогою нотаріуса та керівництва банківської установи незаконна операція з отримання кредитних коштів) .Саноцький М.І. та його дружина розповіли нам, як приватний нотаріус Нор Н.Д. склала від його імені та внесла до офіційного документа завідомо неправдиві відомості, на підставі яких «Універсал Банк» оформив договір іпотеки. 04.02.2008 року приватний нотаріус Нор Н.Д. посвідчила заяву Саноцького М.І. на згоду підписання його дружиною Саноцькою Р.І. договору про внесення змін і доповнень до договору іпотеки(передачу в іпотеку квартири). У згаданій заяві нотаріус вказала, що квартира належить Саноцькій Р.І. тому, що була придбана нею до зареєстрованого шлюбу з Саноцьким М.І. Прочитавши викладене в мене виникла думка, що на час посвідчення вказаної заяви у нотаріуса Нор Н.M. був приступ наближення завітної мрії отримати доступ до вічнозеленого американського дерева, на якому замість листя ростуть грошові купюри американського виробництва різного номіналу. Від очікуваної матеріалізації мрій ( листя дозріло і готове падати з дерева на благодатно вдобрений нотаріусом грунт) та отриманого адреналінового удару вона на короткий час втратила зір та орієнтацію у просторі. Їй здалось, що вона перебуває у своєму кабінеті не 04.02.2008р., а 30.11.2007р., що присутній Саноцький М.І. насправді не Саноцький М.І. а якийсь інопланетянин, що хоче незаконно втрутитись у омріяний процес і створити перешкоду «засіванню». Тому нотаріус Нор Н.М.вчинила всі від неї залежні дії , щоб не зупинити чарівне дійство- «так не відсохне рука даючого». Вона просто внесла до згаданої заяви відомості, які не відповідають дійсності, а саме-

  • Вказала дату посвідчення заяви, що не відповідає дійсності;
  • Вказала у тексті заяви, що квартира, яка передається у іпотеку належить дружині Саноцького М.І. , яка була придбана нею ще до зареєстрованого шлюбу.


Насправді викладена інформація не відповідає дійсності і свідчить про умисне підроблення нотаріусом Нор Н.Д. цього документа, який був потрібний для видачі кредиту , щоб отримані кошти були використані керівництвом «Посольства Божого» на власні потреби. З офіційних документів (свідоцтва про шлюб) вбачається, що подружжя Саноцьких побралися 22.05.1981 року в м.Нижній Новгород(м.Горький). Тож з якого джерела нотаріус Нор Н.М. висмоктала інформацію, що Саноцька Р.І. придбала квартиру ще до зареєстрованого шлюбу, тобто до 1981 року? Подружжя Саноцьких до 1981 року у Львові ще не було взагалі!? Чи я не прав? Таки втратила зір та короткочасне затьмарення розуму?


А як же реагують правоохоронні органи м.Львова на такі злочинні дії нотаріуса?

Заява про вчинення злочину від 11.04.2017р. Франківським ВР до ЄРДР не включена і злочин від розслідування прихований самим начальником Кінахом О.В., який і повторні звернення Саноцького М,І. відмовився розглядати, мовляв ми вже раз відмовили- то для чого вдруге розглядати? Одне порушення Закону тягне за собою інше!

А як чинить наш, чи не найсправедливіший Франківський районний суд м.Львова?

А ніяк! Суддя Дзендзюра С. просто повернув скаргу на бездіяльність слідчого заявникам, посилаючись на прострочення термінів.

Чому таке сталось? Чому ніхто не хоче справедливо розібратись у цих хитросплетених «посольством», банком та нотаріусом «тенетах»? На нашу думку в даному випадку спрацьовує наша ментальність. Як же можна притягнути до відповідальності приватного нотаріуса Нор Н.М.? Це ж родина відомого на всю Україну юриста? Можливо судді, слідчі та прокурори, що мають відношення до скарги Саноцького М.І. вчились або ще й до цього часу вчаться у згаданого правознавця? Це ж як потім дивитись в очі цій родині, якщо поступити принципово і по Закону - притягнути нотаріуса до відповідальності? Потім всі юристи будуть пальцем показувати- це він «посадив» нотаріуса Нор!

Так що ж робити? Нотаріус вчинила кримінальне правопорушення?! Але правоохоронці не бачать цього правопорушення або не хочуть бачити!? Залишити все , як було? А хто відшкодує пенсіонерам Саноцьким завдану шкоду? Може нотаріус, може працівники Банку, може колишній керівник релігійної громади Жук О. виплатять з власної кишені подружжю Саноцьких за квартиру, яку незабаром ймовірно, що можуть продати за борги?

Тепер про банк.

Чому банківська установа видала кредит під іпотеку пенсіонера? Хто порушив вимоги Законів України, яким регламентуються кредитні операції та взяття в заставу нерухомості? Чому релігійний керманич був присутній в банку при згаданих кредитних операціях? Чому в договір поруки Саноцького М.І. внесено відомості, які не відповідають дійсності? А чи не забагато співпадінь, у яких проглядається організований характер кримінального правопорушення: кредит оформляється на члена релігійної громади( в даний час ця особа вже не є отримувачем кредита), при оформленні документів керівник релігійної громади бігає по кабінетах банківської установи та організовує доставку до банку інших членів громади , яких шляхом обману та тиску заставляє підписувати договори поруки, залучаючи до цих операцій відомих у Львові нотаріусів. Так на що змахує вказана група? Чи немає тут організованого угруповання? Яку ж роль в цій групі відіграє нотаріус НОР Н.М.? Сподіваюсь, що згодом ми отримаємо відповідь на ці питання?

Тепер останнє. Моральний аспект цієї справи. Як нотаріус Нор Н.М. могла вчинити такі фальшиві дії по відношенню до згаданих пенсіонерів? Вона теж колись буде пенсіонеркою, можливо? Себе не пробувала ставити на їх місце? Невже немає краплі совісті? Чи совість затулило згадане дерево?

А на разі журналістське розслідування продовжується .
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник