Увійти


Кримінал «Посольства Божого» - ч.3

Кримінал Посольства Божого ч 3Чому правоохоронці приховують незаконні дії нотаріуса Нор Н.М.?

Продовжуючи журналістське розслідування кримінальних правопорушень, вчинених представниками т.з. «Посольства Божого» ми вже згадували у попередніх публікаціях про те, як шахраї маніпулюючи релігійними почуттями та використовуючи довірливих пенсіонерів шляхом обману незаконно заволоділи грошовими коштами та майном, окремих з них. Причому в цьому їм сприяли окремі посадові особи банківських установ та нотаріуси.

Ми вже згадували про те, як колишній нотаріус Нор Н.М. при оформленні договору іпотеки вчинила підроблення документів, на підставі яких «Універсал Банк» видав кредит, що був використаний в тому числі на потреби т.з. «Посольства Божого». Оприлюднюючи згаданий матеріал ми сподівались, що правоохоронні органи, які мали би зацікавитись обставинами вчинення цього злочину займуться проведенням дослідчого розслідування. Але наші сподівання виявились марними. Наявні документи свідчать про те, що керівництво Головного Управління Національної поліції у Львівській області намагається приховати цей злочин. Про це яскраво свідчить «відписка» начальника Управління превентивної діяльності М.В.Чорній від 26.06.2017р., у якій зазначено, що «За результатами проведеної перевірки в діях нотаріуса Нор Н.М. ознак кримінального правопорушення не виявлено, у зв’язку з чим підстав для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань не було».

Мабуть не буде зайвим нагадати шановним правоохоронцям, що надаючи таку «відписку» скаржнику Саноцькому М.І. згадана посадова особа фактично визнала, що вчинила порушення Закону, який забороняє проводити дослідче розслідування, яке вони фактично вчинили, до реєстрації заяви про повідомлення злочину у ЄРДР.

З другого боку не зайвим буде вказати і те, що не бачити очевидних внесень нотаріусом Нор Н.М. до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей(вони проглядаються не озброєним оком) можуть тільки хворі на зір службові особи, або ті, кому вказано приховувати такі злочинні дії згаданого нотаріуса (корупція).

Забігаючи наперед хочемо зауважити, що подружжя Саноцьких налаштоване довести почату справу до логічного кінця- притягнення нотаріуса Нор Н.М. до відповідальності.

Ми поцікавились у подружжя Саноцьких новинами по кримінальній справі, які можливо з’явились після наших публікацій. Співрозмовниця Саноцька Р.І. ознайомила нас із квитанцією про поштовий переказ на 500,00 грн., який надійшов на її адресу після другої публікації та повідомила, що у такий спосіб колишня очільниця «Посольства Божого» Олексюк Л. намагалась вивести її з числа потерпілих по кримінальній справі (у випадку отримання грошей Саноцькою Р.І. остання мала би всі підстави заявити про цивільно-правові відносини між ними і відсутність з її боку шахрайських дій).

Ця інформація спонукає до риторичного запитання- висновку: скерувавши вказану суму грошей на адресу Саноцької Р.І. сама Олексюк Л. визнає себе винною у вчиненні злочину? Мабуть незабаром з’являться інші новини по справі?

А поки що потерпіла сторона вживає всіх заходів для відкриття кримінального провадження на нотаріуса Нор Н.М. Будемо продовжувати розслідування цієї справи.

Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 136 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник