Увійти


Кримінал «Посольства Божого»-ч.4

БІЗНЕСМЕНТЧи буде виконувати рішення суду залізничний відділ поліції?

Звернення активістів  ВГО «Журналістів проти корупції» та подружжя Саноцьких  до слідчого Залізничного відділу поліції із повідомленням про кримінальне правопорушення, вчинене приватним нотаріусом Нор Н.М. позитивних наслідків не дало. Посадові особи Залізничного відділу поліції продовжують незаконно діяти у спосіб, який їм до вподоби- не вносять відомості про злочини до ЄРДР, що є порушенням ст.214 КПК України та відповідно діями, які підпадають під ознаки інших кримінальних правопорушень, наприклад ст.367 КК України.

           

Отже,  02.07.2017 року до слідчого Залізничного ВП скеровано три заяви про вчинення злочину приватним нотаріусом Нор Н.М. Начальник Залізничного ВП п.Гарасим П.С., «перевдягнувшись» у форму слідчого ВП заходився виконувати  функції та обовязки слідчого-скерувавши  матеріали для розгляду до кримінального розшуку.  Класно?! Невже начальник правоохоронного органу не бачить різниці між слідчим та карним розшуком? Може у начальника проблеми із зором? Власне начальник ВП Гарасим П.С. може писати докторську дисертацію з питань впровадження у практичну площину «відфутболення» заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення відповідно до запроваджених ним самим «правил». Мабуть цей поліцейський вважає себе набагато розумнішим від 450 депутатів Верховної Ради України, якщо він не дотримується вимог Закону, а діє по своїх «правилах»? Що таке Закон для нього- дишло, як повернув, так воно й вийшло! Взяли й скерували документи до Франківського відділу поліції- мовляв нотаріус працює на території Франківського району! Для чого читати Закон? У Законі немає таких приписів! Так поліцаям і не треба їх знати, адже начальник поліції сам пише Закони для своїх підлеглих? Своїми діями згаданий чиновник поліції вчинив кримінальне правопорушення.

           

Ну то й що з того вийшло? В принципі нічого нового. Франківський відділ поліції «шрайбає» чергову відписку скаржникам- немає підстав для внесення відомостей до ЄРДР і злочинні дії приватного нотаріуса Нор Н.М. знову не розслідуються.

           

Але одна позитивна подія з цього приводу все ж відбулась. 10.07.2017 року слідчий суддя Залізничного районного суду м.Львова Боровков Д.О.  за наслідком розгляду скарги на бездіяльність слідчого Залізничного ВП від 02.07.2017 року, щодо невнесення відомостей заяви про злочин до ЄРДР, постановив «зобов’язати службову особу Залізничного ВП, уповноважену на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальне правопорушення, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, які містяться у повідомленні керівника Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції» Жукова О.С. від 02.07.2017року про вчинене кримінальне правопорушення».

           

Маємо те, що й очікувалось! Суд зобовязав Залізничний відділ поліції не просто розглянути мою скаргу на бездіяльність слідчого, а внести відомості  заяви про злочин до ЄРДР. Враховуючи те, що Залізничний відділ поліції «засвітився» злісним невиконанням судових рішень, ми будемо стежити за діями службових осіб цього органу і інформувати громадськість про наступні події. Закон – один для всіх і його потрібно виконувати! Журналістське розслідування продовжується.

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник