Увійти


Кримінал «Посольства Божого» ч.5

КРИМІНАЛ ПОСОЛЬСТВА БОЖОГО ч.5Пастир церкви Олексюк Л.Р.

Пропонуємо читачам уривки з обвинувального акту стосовно керівництва т.з. «Посольства Божого» на Львівщині.

12 листопада 2013 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.190, ч.2 ст.209 КК України

Олексюк Леся Романівна, 16 січня 1978 року народження, уродженка Львівської області, Яворівського району, села Чолгині, громадянка України,
зареєстрована за адресою: Львівська область, Яворівський район, село Чолгині, проживаюча за адресою: місто Львів, вулиця Каганця, 47, раніше не судима/

Досудовим розслідуванням встановлено, що Олексюк Леся Романівна, будучи засновником та пастором (керівником) релігійної громадської організації «Церква «Посольство Благословенного царства Божого для всіх народів» (надалі - Церква «Посольство Боже»), маючи вищу економічну освіту та досвід роботи в банківській сфері, переслідуючи корисливі мотиви, з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, направлених на протиправне заволодіння майном та грошовими коштами громадян, шляхом обману та зловживання довірою, під виглядом здійснення господарської та інвестиційної діяльності, за попередньою змовою групою осіб спільно із своїм чоловіком - пастором Церкви «Посольство Боже» – Олексюком Олександром Олександровичем, пастором зазначеної Церкви - Лардугіним Сергієм Володимировичем, пастором зазначеної Церкви – Ревком Романом Степановичем, який одночасно являвся керівником Львівської філії ТзОВ «Ліонебанк Україна», а також іншими, невстановленими на даний час досудовим розслідуванням особами, які залучалися на різних етапах злочинної діяльності, діючи упродовж 2007 – 2008 років на території м.Львова та Львівської області вчиняли заволодіння грошовими коштами громадян шляхом обману та зловживання довірою в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб.

При цьому, Олексюк Л.Р. безпосередньо керувала підготовкою кримінальних правопорушень та приймала активну участь у їх скоєнні, розроблюючи плани злочинних дій, які були відомі всім співучасникам кримінальних правопорушень.

Виходячи з визначених Олексюк Л.Р. конкретних ролей та функцій, вона особисто організовувала та приймала участь у вчиненні кримінальних правопорушень, при чому розподіляла серед інших співучасників отримані злочинним шляхом кошти. З метою приховування злочинної діяльності, організовувала проведення бізнес семінарів, підготовку та оформлення кредитних договорів, переконаннями та вмовляннями схиляла потерпілих надавати у заставу банківським установам своє нерухоме майно та під виглядом оформлення договорів позики, безпосередньо, або із залученням інших осіб отримувала від громадян грошові кошти.

Ревок Роман Степанович, як пастор Церкви «Посольство Боже» та директор Львівської філії ТзОВ «Ліонебанк Україна», за планом, розробленим Олексюк Л.Р., діючи з корисливих мотивів та будучи обізнаним про злочинні наміри і дії інших співучасників кримінальних правопорушень, проводив серед прихожан Церкви «Посольство Боже» бізнес семінари, рекламу діяльності ТзОВ «Ліонебанк Україна», позиціонуючи себе успішним бізнесменом та фахівцем в галузі фінансів. Крім цього, Ревок Р.С. з метою приховування злочинної діяльності, організовував підготовку та оформлення кредитних договорів, переконаннями та вмовляннями схиляв потерпілих і свідків надавати у заставу банківським установам своє нерухоме майно та під виглядом оформлення договорів позики, безпосередньо, або із залученням інших осіб отримував від громадян грошові кошти, які у подальшому розподілялись між співучасниками кримінальних правопорушень.

Олексюк Олександр Олександрович, як пастор Церкви «Посольство Боже» за планом, розробленим Олексюк Л.Р., діючи з корисливих мотивів та будучи обізнаним про злочинні наміри і дії інших співучасників кримінальних правопорушень, активно проводив серед прихожан Церкви «Посольство Боже» та інших осіб рекламу діяльності пасторів Церкви по вмінню примножувати грошові кошти, позиціонуючи себе успішним бізнесменом та фахівцем в галузі фінансів. Також, з метою приховування злочинної діяльності та заволодіння чужим майном, Олексюк О.О. підшукував громадян, які опинились у скрутних життєвих обставинах, організовував підготовку та оформлення кредитних договорів, з метою збільшення суми грошових коштів, переконаннями та вмовляннями схиляв потерпілих надавати у заставу банківським установам своє нерухоме майно та під виглядом оформлення договорів позики, безпосередньо, або із залученням інших осіб отримував від громадян грошові кошти, які у подальшому розподілялись між співучасниками кримінальних правопорушень.

Лардугін Сергій Володимирович, як пастор Церкви «Посольство Боже» за планом, розробленим Олексюк Л.Р., діючи з корисливих мотивів та будучи обізнаним про злочинні наміри і дії інших співучасників кримінальних правопорушень, активно проводив серед прихожан Церкви «Посольство Боже» та інших осіб рекламу діяльності пасторів Церкви по вмінню примножувати грошові кошти, позиціонуючи себе успішним бізнесменом та фахівцем в галузі фінансів. Також, з метою приховування злочинної діяльності та заволодіння чужим майном, Лардугін С.В. підшукував громадян, які опинились у скрутних життєвих обставинах, організовував підготовку та оформлення кредитних договорів, з метою збільшення суми грошових коштів, переконаннями та вмовляннями схиляв потерпілих надавати у заставу банківським установам своє нерухоме майно та під виглядом оформлення договорів позики, безпосередньо, або із залученням інших осіб отримував від громадян грошові кошти, які у подальшому розподілялись між співучасниками кримінальних правопорушень

Упродовж 2006 - 2009 років Олексюк Л.Р., Олексюк О.О., Ревок С.Р., Лардугін С.В. у своїх проповідях як пастори (керівники Церкви) всіляко підкреслювали, що участь віруючих у різного роду фінансових справах дає можливість реалізувати їхні особисті творчі можливості, розвивати здібності в фінансово-економічній сфері, кожна з яких є відображенням «божественних благословень». У діяльності керівництва та членів Церкви «Посольство Боже», з цього часу, проявилися ознаки комерційного культу, активно освоювалися сфери бізнесу при цьому особлива увага приділялася прихожанам релігійної організації, які опинилися у важких життєвих обставинах та володіли об’єктами нерухомості.

(Продовження буде).

Матеріал підготувало-Львівське відділення ВГО
«Журналісти проти корупції»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642819

Лічильник