Увійти


Кримінал «Посольства Божого» ч.6

«Небожителі і бидло»?

 
20.06.2017 року у Сихівському районному суді м. Львова продовжувався розгляд кримінальної справи по обвинуваченню  керівників Т.З. «Посольства Божого». 
 
Справа призначена до розгляду на 09-30 год., в залі судового засідання  знаходиться більше 20-ти учасників процесу, працює кондиціонер, який не допомагає від спеки, всі очікують суддів та ще більшу спеку. Станом на 10-00 год. розгляд справи не розпочався. Щоб вияснити причини нехтування Судом своїх рішень, заходжу у кабінет головуючого по справі судді Теслюка Д.Ю., в приймальні за столом сидять дві жінки, в тому числі суддя Чорна С.З.  і «наминають» малину. На моє запитання, чому не починається розгляд справи,  пояснюють це відсутністю одного з адвокатів. Одразу хочу зауважити, що  був на судовому засіданні другий раз і минулого разу  теж більше пів-години  учасники провадження чекали адвоката. 
 
Дивна позиція членів колегії суддів (Теслюк Д.Ю., Чорна С.З., Борачок М.В.), які  незважаючи на встановлений час розгляду справи,  очікують інших учасників (захисників обвинувачених), не відкриваючи судового засідання. За які такі заслуги (чи послуги) судді роблять такі преференції згаданим особам? Чому вони так роблять? Для чого призначають справу до розгляду на конкретну годину, якщо самі не дотримуються цього часу? При чому тут потерпілі по справі? Їх обікрали, обдурили поза судом учасники процесу, а тепер Суд теж робить з них «дурників», заставляючи їх очікувати до появи у залі судових засідань тих чи інших осіб, що «затримуються»? Чому вони повинні чекати одну особу? Чому Суд потурає цьому неподобству? Чи може Суд залежний від них? Може наперед все проплачено і Суд відробляє? 
 
Учасники-потерпілі по справі говорять нам, що такий порядок розгляду справи (запізнення на пів-години і більше часу, відбувається кожного разу). А де ж принципи рівності всіх учасників перед законом і Судом, де верховенство права та дотримання законності, нарешті повага до людської гідності? Де це все? Куди поділось? Чи його ніколи і не було? Ну то й що, що у задуху в залі судового засідання чекають відкриття засідання два десятки людей, суддя Чорна С.З. мала це десь далеко, вона споживає зі смаком малину,  її ніщо не турбує? На прохання назвати своє прізвище відмовляється.  Після мого зауваження про не відкриття судового засідання минуло ще 10-15 хвилин і нарешті судді з’явились у залі. Хоч би один з них здогадався принести вибачення присутнім у залі за затримку? Ніхто навіть півслова з цього приводу не сказав.  Як на Вашу думку це характеризує згаданих суддів? Чемні, порядні, культурні, виховані? Чи знахабнілі «небожителі», які  мають людей за «бидло»?
 
Зважаючи на журналістське розслідування, яке проводиться нашою організацією та численні прохання  членів нашої організації- потерпілих по справі  Саноцької Р.І., Глущенко Е.В., Глущенко А.Е, Либи А.Ф., Гуменної І.М. та інших від керівництва ВГО «Журналісти проти корупції»  на адресу Суду у відповідності до вимог ст.11  Закону України «Про судоустрій і статус суддів» скеровано клопотання про надання дозволу на пряму відео трансляцію судових засідань по цій справі. Після оголошення нашого клопотання головуючий виясняє позицію сторін- потерпілі просять задовільнити клопотання, обвинувачені  заперечують, прокурори та  адвокати посилаються на думку Суду.  Судді навіть не знають, що таке пряма відео трансляція судового засідання, просять мене, щоб я їм пояснив і зрештою відмовляють у задоволенні клопотання, пояснюючи це тим, що обвинувачені по справі- заперечують. А де ж суд? Де ж рівність перед Законом і Судом? Знову якесь упереджене ставлення Суду, чи як це можна розуміти? А де ж гласність і відкритість судового провадження? Ми з цього приводу звернулись до Суду з заявою, щоб нам пояснили мотиви відмови у прямій трансляції.  Отриману відповідь оприлюднимо. У наступних публікація знову продовжимо дослідження цієї теми.
 
Львівське відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

«Небожителі і бидло»?

 

20.06.2017 року у Сихівському районному суді м. Львова продовжувався розгляд кримінальної справи по обвинуваченню  керівників Т.З. «Посольства Божого».

 

Справа призначена до розгляду на 09-30 год., в залі судового засідання  знаходиться більше 20-ти учасників процесу, працює кондиціонер, який не допомагає від спеки, всі очікують суддів та ще більшу спеку. Станом на 10-00 год. розгляд справи не розпочався. Щоб вияснити причини нехтування Судом своїх рішень, заходжу у кабінет головуючого по справі судді Теслюка Д.Ю., в приймальні за столом сидять дві жінки, в тому числі суддя Чорна С.З.  і «наминають» малину. На моє запитання, чому не починається розгляд справи,  пояснюють це відсутністю одного з адвокатів. Одразу хочу зауважити, що  був на судовому засіданні другий раз і минулого разу  теж більше пів-години  учасники провадження чекали адвоката.

 

Дивна позиція членів колегії суддів (Теслюк Д.Ю., Чорна С.З., Борачок М.В.), які  незважаючи на встановлений час розгляду справи,  очікують інших учасників (захисників обвинувачених), не відкриваючи судового засідання. За які такі заслуги (чи послуги) судді роблять такі преференції згаданим особам? Чому вони так роблять? Для чого призначають справу до розгляду на конкретну годину, якщо самі не дотримуються цього часу? При чому тут потерпілі по справі? Їх обікрали, обдурили поза судом учасники процесу, а тепер Суд теж робить з них «дурників», заставляючи їх очікувати до появи у залі судових засідань тих чи інших осіб, що «затримуються»? Чому вони повинні чекати одну особу? Чому Суд потурає цьому неподобству? Чи може Суд залежний від них? Може наперед все проплачено і Суд відробляє?

 

Учасники-потерпілі по справі говорять нам, що такий порядок розгляду справи (запізнення на пів-години і більше часу, відбувається кожного разу). А де ж принципи рівності всіх учасників перед законом і Судом, де верховенство права та дотримання законності, нарешті повага до людської гідності? Де це все? Куди поділось? Чи його ніколи і не було? Ну то й що, що у задуху в залі судового засідання чекають відкриття засідання два десятки людей, суддя Чорна С.З. мала це десь далеко, вона споживає зі смаком малину,  її ніщо не турбує? На прохання назвати своє прізвище відмовляється.  Після мого зауваження про не відкриття судового засідання минуло ще 10-15 хвилин і нарешті судді з’явились у залі. Хоч би один з них здогадався принести вибачення присутнім у залі за затримку? Ніхто навіть півслова з цього приводу не сказав.  Як на Вашу думку це характеризує згаданих суддів? Чемні, порядні, культурні, виховані? Чи знахабнілі «небожителі», які  мають людей за «бидло»?

           

Зважаючи на журналістське розслідування, яке проводиться нашою організацією та численні прохання  членів нашої організації- потерпілих по справі  Саноцької Р.І., Глущенко Е.В., Глущенко А.Е, Либи А.Ф., Гуменної І.М. та інших від керівництва ВГО «Журналісти проти корупції»  на адресу Суду у відповідності до вимог ст.11  Закону України «Про судоустрій і статус суддів» скеровано клопотання про надання дозволу на пряму відео трансляцію судових засідань по цій справі. Після оголошення нашого клопотання головуючий виясняє позицію сторін- потерпілі просять задовільнити клопотання, обвинувачені  заперечують, прокурори та  адвокати посилаються на думку Суду.  Судді навіть не знають, що таке пряма відео трансляція судового засідання, просять мене, щоб я їм пояснив і зрештою відмовляють у задоволенні клопотання, пояснюючи це тим, що обвинувачені по справі- заперечують. А де ж суд? Де ж рівність перед Законом і Судом? Знову якесь упереджене ставлення Суду, чи як це можна розуміти? А де ж гласність і відкритість судового провадження? Ми з цього приводу звернулись до Суду з заявою, щоб нам пояснили мотиви відмови у прямій трансляції.  Отриману відповідь оприлюднимо. У наступних публікація знову продовжимо дослідження цієї теми.

 

Львівське відділення

ВГО «Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник